دولت خشونت و بحران مشروعیت و مسیر درست را به ایمنی عمومی

این مقاله در ابتدا در ظاهر Niskanen مرکز.

اجازه دهید به روشنی در مورد آنچه که در کشور اتفاق می افتد این چند هفته گذشته. پلیس یک بازوی دولت است. ادارات پلیس و افسران پلیس تحت عمل رنگ قانون و به نمایندگی از دولت با قدرت اعطا شده توسط خود ملت و شهروندان است. می دهد که اقدامات خود را به معنی خاص است. جورج فلوید بود—به معنای واقعی کلمه—کشته شدن توسط خود دولت است. بارها و بارها در امریکا, مردم سیاه و سفید کشته شده اند مورد ضرب و شتم و در غیر این صورت مورد آزار قرار گرفته توسط خود دولت از طریق عوامل آن: پلیس است. در دوران مدرن رادنی کینگ بود مورد ضرب و شتم توسط خود دولت است. مایکل براون را به ضرب گلوله کشته شد توسط خود دولت است. والتر اسکات در پشت و کشته شدن توسط خود دولت و خود دولت و سپس جعل صحنه تیراندازی و دروغ در مورد آنچه اتفاق افتاده بود.

تبلیغات:

این همواره یک خشم. اما چند هفته گذشته در امریکا شده اند تحول چگونه ملت فکر می کند در مورد و پاسخ به خشونت های پلیس. یک زمان کوتاه پیش—قبل از مینیاپولیس افسر پلیس کشته جورج Floyd — آن شده اند که غیر قابل تصور است که صدها هزار نفر از هر دو سیاه و سفید معترضان را بیش از شهرستانها برای هفته دفاع سیاه و سفید زندگی می کند و در اعتراض به خشونت پلیس. آن شده اند که غیر قابل تصور است که کسانی که در تظاهرات خواهد بود پشتیبانی در سراسر طیف سیاسی که شورای شهر یک شهر آمریکا را متعهد به آشکار بین بردن آن اداره پلیس و “defunding” پلیس را تبدیل به یک live گزینه در ملی گفتمان سیاسی—با تعهدات از شهرداران شهر نیویورک و لس آنجلس است. آن شده اند که غیر قابل تصور است که بیش از یک هزار نفر از ورزشکاران حرفه ای را برای پایان دادن به دکترین “واجد شرایط ایمنی” است که محافظت از خشونت پلیس که نسکار خواهد ممنوعیت مؤتلفه پرچم و پپسی خواهد بازنشسته عمه Jemima.

به عنوان کسی که صرف سه دهه گذشته همکاری با پلیس برای کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز من باور دارم که همه از این است که برای خوب است. من بخشی از توسعه پیشگیری از خشونت استراتژی است که نقش محوری را برای پلیس در همکاری با جامعه و ارائه دهندگان خدمات. قطع آن قتل—بیشتر از جوان مردان سیاه و سفید—نصف و یا بیشتر. این منبع به اصطلاح “بوستون معجزه” بیش از 20 سال پیش کاهش می یابد که افراد جوان را به قتل تقریبا دو سوم. این همان کار ساخته شده است که اوکلند, کالیفرنیا, یک ستاره درخشان در پیشگیری از خشونت با قتل و خشونت اسلحه نصف طول هشت سال گذشته. من با پلیس را تعطیل خیابان بازارهای مواد مخدر در راه است که نگه داشتن نمایندگی های خارج از زندان و برای جلوگیری از قربانیان خشونت های خانگی از کشته شدن بدون اینکه آنها را تحمل خطر تعقیب معتادان خود و یا بار رفتن زیرزمینی برای پنهان کردن. من کار کرده اند و بازو در بازو با افسران پلیس که در حال شجاع و خلاق و متعهد به جوامع خود. من می دانم که چقدر خوب نوع مناسب از پلیس می تواند انجام دهد. اما من نیز می دانم که چقدر آسیب این نوع اشتباه از پلیس می کند—و من از تغییرات گسترده به ترمیم آن آسیب برساند.

در تظاهرات هفته گذشته این دولت را مورد ضرب و شتم شهروندان هدایت وسایل نقلیه به معترضان و اخراج فلفل دور در روزنامه نگاران. بله در همان کسانی که تظاهرات افسران پلیس شده اند به ضرب گلوله پلیس ایستگاه های سوخته و کسب و کار غارت. اما خشونت های پلیس است که اساسا متفاوت از خشونت است. آن را در هیچ راهی برای کاهش نادرستی رفتار ارتکاب جرم توسط مردم می گویند: ما می دانیم که مردم این کارها را انجام کشتار و تجاوز و غارت. آن است که چون ما می دانیم که مردم این کارها را انجام که در دموکراسی وجود دارد این است که قرارداد اجتماعی: دولت در رابطه با خشونت و اجبار صحبت می کند که از طریق قانون و باعث می شود که قانون عمل از طریق موسسات از جمله پلیس است. اگر یک قاره مشت شما در چهره او مرتکب جرم و جنایت است. قرارداد اجتماعی می گوید که این اشتباه است و این دولت است که قدرت به آن را متوقف کند. اگر یک افسر پلیس مشت شما در صورت شما حمله شده است توسط خود دولت است. آن است که به سادگی یک بیانیه از شرایط انسانی می گویند: مردم را برای همیشه و همیشه یکدیگر را بکشند مهم نیست که چقدر سخت تلاش ما برای جلوگیری از آن. اگر ما می گویند: دولت ما را برای همیشه و همیشه ما را بکشند و ضرب و شتم ما و انجام ما خشونت تحت قانون رنگ مهم نیست چقدر سخت تلاش ما برای جلوگیری از آن است که اساسا متفاوت است. است که پذیرش و پذیرش شکست دولت از دموکراسی ما و آمریکا آزمایش.

تبلیغات:

در عین حال برای همه تاریخ آمریکا دولت انجام دقیقا همان است که به آمریکایی های سیاه و سفید. برده داری بود و خشونت است. Reinstituting برده داری پس از بازسازی از طریق سیستم عدالت کیفری و محکوم لیزینگ خشونت است. مجازات خشونت بود. تنظیم سگ ها و شیلنگ آتش نشانی در جنبش حقوق مدنی خشونت است. همانطور که اف بی آی در تلاش برای درایو مارتین لوتر کینگ جونیور به خودکشی و خشونت و شهر فیلادلفیا بمب گذاری و سوزاندن یک بلوک شهر. تحمل صفر پلیس شایع توقف-و-frisk این اختلاف در کرک و کوکائین پودر صدور حکم و جرم حبس بودند و هستند racialized استفاده دولت سرکوبگر قدرت.

که در آن دولت انجام داده است و نه خشونت به مردم آن شکست خورده است و برای حفاظت از آنها. میزان آدمکشی برای سیاه مردان سنین 18-34 است که تقریبا 18 برابر است که از مردان سفید پوست هم سن و سال. قتل سیاه مردان و زنان حل نشده. مردان سفید در لباس نظامی حمل تفنگ جمع آوری با خیال راحت در statehouses; مردان سیاه رفتن در حال اجرا در حال شکار, عکس, و کشته شدند. سیاه مردم از ترس خود دولت است. آنها “بحث” با بچه های خود را و نگرانی در زمانی که آنها به مدرسه بروند و رانندگی اتومبیل خود را. آنها ناامن هستند, پیاده روی, خرید, شنا, خوابیده در دانشگاه ییل. آنها می دانند که آنچه درخواست یک زن به دسته سه تایی سگ خود را می تواند به معنای. سیاه, افسران پلیس, اغلب مورد نیاز برای حمل سلاح های خود را خارج از وظیفه و ترس کشته شدن توسط خود افسران همکار.

این چیزی است که تا نتواند در نقطه زمانی که افرادی که آن را دریافت نمی گویند اما سیاه ترین قتل قربانیان هستند کشته شده توسط پلیس.” اکثر افرادی نه کشته در حملات تروریستی; 9/11 و همه چیز مانند آن را نشان دهنده بخش کوچکی از بدن به رنگ سفید تعداد در طول چند دهه گذشته. اما دولت ایالات متحده به طور کامل reoriented امنیت ملی پس از 9/11; ما هنوز در جنگ است. زیاد بچه ها کشته می شوند نیست در تیرباران های دسته جمعی اما این کشور ریختن منابع به مدرسه ایمنی. ترور و تیرباران های دسته جمعی برش به هسته از آنچه در آن به معنی برای زندگی یک زندگی احساس امن و مطمئن و اعتماد است که در یک خانواده و عزیزان خواهد بود امن و مطمئن است. و هنگامی که جمعی از مردم سفید احساس می کند در معرض خطر ترور و تیرباران های دسته جمعی خود را در کشور جهش به دفاع از خود. بودن در امریکا به معنای دانستن است که در یک خانواده و عزیزان هرگز امن و مطمئن از آنجا که کشور خود را می تواند به شما صدمه دیده است و آنها را در هر لحظه. این بدان معنی است که دولت به موضوع خشونت و به دولت در حفاظت از خصوصی خشونت در یک کشور جعلی ساختار و آغشته به نژاد پرستی. سیاه آمریکایی ها همواره شناخته شده است که. سفید آمریکایی ها ظاهرا شروع به آن را دریافت. آنچه در جریان است در حال حاضر در کشور یک رد که قوس از تاریخ است.

تبلیغات:

جنبش اعتراضی نشان دهنده هسته ای ارزش های آمریکایی و سزاوار گسترده حمایت هر دو حزب. آن است که هیچ تهدیدی برای تلاش های ما برای جلوگیری از جرم و جنایت و خشونت; در واقع, آن را نشان دهنده یک فرصت برای ایجاد آن تلاش بسیار موفق تر است. چرا که آن را می توانید از ظهور اساسا راهی بهتر برای تولید امنیت عمومی. شواهد از علمی ادبیات نشان می دهد که بیشتر مشروع قانون و پلیس در چشم امریکا جوامع کمتر ما را در واقع باید از آنها استفاده کنید. و در حالی که “قانون و نظم” به طور سنتی به یک پلت فرم برای سیاسی راست با این هدف—با استفاده از دولت سرکوبگر قدرت بیش از کاملا ضروری—است که اصولگرایان باید در پیدا کردن آسان را در آغوش. در یک راه بسیار واقعی تر مشروعیت در عرصه پلیس به معنی کمتر دولت است.

این یک بحران مشروعیت

مشروعیت یک عنصر اصلی در دموکراسی: اعتقاد مردم به نهاد دولت و قدرت خود را به مجموعه ای از قوانین و به دست آوردن انطباق. هنگامی که مردم فکر می کنم از قانون و پلیس آنها فکر می کنم از قدرت دادگاه و زندان و زندان از تفنگ و نشان. در واقع قدرت است و بی اهمیت نسبت به داوطلبانه با رعایت قانون. بسیاری از مردم نیازی به تهدید دولت به منظور کشتن و تجاوز و غارت. اکثر مردم می دانند که زمانی که قانون می گوید به انجام همه چیز وحشتناک قانون حق است; هنگامی که آنها به وسوسه آنها بر این باورند که قانون ایستاده به گفتن نیست. دانشمندان مانند تام تایلر اشاره می کنند که حتی مجرمان اطاعت از قانون بیشتر از زمان: آنها به خرید مواد غذایی توقف در چراغ قرمز و به ندرت کشتن مردم آنها از جا در رفته. پلیس تحقیقات نشان می دهد پر واضح است که به عنوان مشروعیت می رود تا خشونت پایین می رود داوطلبانه با رعایت قانون می رود تا مردم با 911 تماس بگیرید زمانی که آنها نیاز به کمک و مانند آن. زمانی که مشروعیت پایین می رود—که پس از حوادث خشونت پلیس—تحقیقات نشان می دهد که جوامع سیاه برداشت از پلیس و خشونت بالا می رود.

تبلیغات:

بر خلاف آنچه بسیاری فکر می کنم “جرم و جنایت بالا” سیاه جوامع به شدت مطیع قانون. تحقیقات نشان می دهد که ساکنان در مناطق مشکل ترین آن جوامع بسیار بالا و توجه به قانون می خواهیم با همسایگان خود به اطاعت از قانون می خواهید به امن و حتی می خواهید به روابط خوبی با پلیس است. اما آنها نمی اعتماد پلیس فکر نمی کنم پلیس آنها را احترام فکر نمی کنم پلیس به اشتراک گذاری ارزش های خود را فکر می کنم پلیس گرایش دارد و اصلا اعتماد به پلیس به حکومت خود است.

دانشمندان به مدت طولانی مشخص می شود این را به عنوان “قانونی بدبینی”: اعتقاد به قانون اما نه در آن موسسات به خصوص پلیس. اخیرا دانشمندان مانند مونیکا بل باید فراتر از این به شدت وخیم تر—و در تجربه من دقیق تر—مفهوم “قانونی بیگانگی.” بل به ما یادآوری می کند که بیش از 50 سال پیش, Kerner کمیسیون در بر داشت که “پلیس به نماد قدرت سفید, سفید نژادپرستی و سفید و سرکوب است.” کسانی که اعتقادات رانده صدها سال از تاریخ و حافظه جمعی و تجربه در حال حاضر درمان و بدرفتاری پلیس و نیابتی تجربه از سری بی پایان از افغانستان. “مقدار ادبیات نشان داده است که بدون در نظر گرفتن چگونه اعتماد اندازه گیری و یا تصور آفریقایی آمریکایی ها به خصوص کسانی که فقیر هستند و یا زندگی می کنند که در فقر و یا عمدتا آفریقایی آمریکایی جوامع تمایل به کمتر اعتماد نه تنها پلیس بلکه در دیگر نهاد های دولتی در همسایگان خود و حتی در خود شریک صمیمی روابط در مقایسه با دیگر نژادها و اقوام در ایالات متحده” بل می نویسد. “بیشتر بحث آفریقایی آمریکایی بی اعتمادی پلیس تنها دامن لبه های عمیق تر به خوبی از بیگانگی بین جوامع فقیر از رنگ و قانون در جامعه است.”

این است که در مورد هر افسر یا افسران. پلیس پر است از—و در تجربه شخصی من تحت سلطه و اغلب افرادی که اغلب فوق العاده کار تحت شرایطی غیر قابل تصور. من باید به حال سابق عمومی مدافعان آمده به سازمان من نفرت و پلیس. در عین حال به عنوان آنها را وادار به می دانم که افسران ما با آنها گرفته ام من کنار می گویند “این است که واقعا weirding من; من آنها را دوست دارم.” این نقطه نیست. نکته این است که نه خسته بحث در مورد افسران خوب و بد افسران یا “بد سیب” و یا فقدان آن است. آن است که این موسسه از پلیس شده است ungovernable. افسران فراموش وحشتناک همه چیز و هیچ چیز اتفاق می افتد. ادارات را وحشتناک انتخاب—بیایید “محافظت از جوامع توسط swamping آنها با افسران و توقف هر کسی که حرکت می کند—و هیچ راهی برای متوقف کردن آنها. بی احترامی شایع است در بسیاری از شهرستانها تک شایع ترین شکایت افسران لعن عمومی—و هیچ چیز اتفاق می افتد و یا تغییرات. دادگاه عالی ایالات متحده ایجاد قانون مورد که باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای نگه داشتن افسران مسئول کشتار و تیراندازی. شهرهای تحت فشار قدرت سیاسی از پلیس اتحادیه های کارگری به دور از قدرت است که اجازه روسای آتش افسران آنها می دانند که سمی هستند و بخش یافتم افسران آنها موفق به خلاص شدن از شر. پلیس اتحادیه سران سالی نام مردان سیاه پوست کشته شده توسط اعضای خود و گرفتن رای. هیچ نهاد کامل است; پزشکان کشتن بیماران در همه زمان ها. اما هنگامی که دکتر جان از طریق ناخالص قصور سر از بیمارستان خود را پرتاب نمی کند یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد چگونه مرد مرده تا به حال سابقه کیفری و واقعا آن را سزاوار.

تبلیغات:

آن است که همه با آن آشنا است که می توان آن را یک عمل را به وضوح ببینید. در ایلینوی رژیم صهیونیستی است. میله Blagojevich سعی در فروش باراک اوباما سنا صندلی و استیضاح طی یک سال و در زندان نیست ، در مقابل, در, شیکاگو, افسر پلیس جان Burge صرف سال شکنجه بیش از 100 سیاه و سفید مردان و زنان است. او گرفتار شد افتخار توسط پلیس اتحادیه اروپا محکوم به زندان فدرال و به سرعت منتشر شده و به بازداشت خانگی است. او پس از آن منتشر شد از بازداشت خانگی است. جکی ویلسون یکی از مردان Burge بار به اعتراف خدمت 36 سال در زندان قبل از یک قاضی او منتشر شد.

اگر یکی از این نسخهها کار از نزدیک با پلیس به عنوان من آن است که با توجه به این که بسیاری از فرماندهان آیا واقعا اجرای بخش های خود را. اصلاحات ستاد شکل آنها رو شاید سه سال قبل از آنها بیرون رانده می شود. آنها آگاهانه استراتژی به ترک همه چیز را به طوری که جانشینان آنها می تواند امید به ساخت کار آنها آغاز شده است. من جامعه عمل دارای یک پیشینه ثابت از به طور چشمگیری کاهش خشونت هدف شما فکر می کنم پلیس علاقه مند است. ما هنوز هم صرف بسیاری از زمان ما در تلاش برای کشف کردن چگونه می توانید به بخش فقط به انجام کار خود را دانستن است که اغلب سران و شهرداران نمی تواند و یا نمی خواهد—و که به جز در موارد نادر هیچ کس واقعا در مورد مراقبت از آنچه در جامعه سیاه و سفید می خواهد.

تصور کنید که کمیسیون بورس و اوراق بهادار را تنظیم انجام شغل خود را با متوقف کردن بانکداران در خیابان اشاره به آنها را در پیاده رو آنها خواستار نام و رفتن را از طریق جیب خود را. تصور کنید اگر آنها اعلام انطباق بازديد با لگد زدن به در اتاق درب و از زمان به زمان در تجارت خودی ضرب و شتم توسط سرمایه گذاران تا زمانی که آنها به دوستان خود و یا فقط خود را داد تا. تصور کنید که EMTs به نام تصادف صحنه کشیده رانندگان از اتومبیل خود را و ضرب و شتم آنها را به یک خمیر. تصور کنید که آنها از نظر قانونی محافظت در انجام همه که. تصور کنید که خود را رهبری و سیاستمداران برجسته خواست آنها را به انجام آن بیشتر است. و تصور کنید که برای همیشه مردم بوده است و تلاش برای رفع آن— از هر دو در خارج و داخل—و این فقط تغییر نمی کند.

تبلیغات:

مردم تلاش کرده اند. پلیس و کمیسیون ملی Wickersham کمیسیون منصوب شده توسط رئیس جمهور هوور در سال 1929 با تمرکز بر “درجه سوم” (اعترافات به دست آمده از طریق ضرب و شتم). در پی فرانک Serpico خدا معروف ناپ کمیسیون تشکیل شده در شهر نیویورک در دهه 1970 که در بر داشت سیستماتیک فساد در اداره پلیس است. در اوایل 1990s, من کارکنان هر دو سنت کلیر کمیسیون در بوستون که شتاب گیری روند رشد بوستون اداره پلیس کنترل های داخلی و رهبری و واحد فروش این کمیسیون در شهر نیویورک که شتاب گیری روند رشد NYPD کنترلهای داخلی و رهبری است. شده اند وجود دارد وزارت دادگستری تحقیقات و رضایت در احکام داوطلبانه بررسی و موافقت نامه از طریق DOJ را از جامعه گرا پلیس خدمات. شده اند وجود دارد غیر نظامی شکایت نقد و بررسی تخته و پلیس مديران و بازرسان به طور کلی و حسابرسان. پس از مایکل براون کشته شد در فرگوسن وجود دارد رئیس جمهور نیروی کار در قرن 21 انجام ندادی. و آموزش. عزیز به خدا وجود دارد, آموزش شده است.

هیچ چیز ثابت آن است. جورج فلوید مرده است. من دخیل در آن شخصا; من به کارگردانی DOJ را ابتکار ملی برای ساختمان جامعه اعتماد و عدالت خیمه دولت اوباما پروژه کار کرده است که در شش شهرستانها از جمله مینیاپولیس. این تفاوت ساخته شده است اما تبدیل این موسسه که مینیاپولیس اداره پلیس. بسیاری از اصلاحات ساخته شده اند تفاوت اما آنها باید تبدیل این موسسه که توسط آمریکا انجام ندادی.

مردم آن را به حال. این چیزی است که تظاهرات هستند. این موسسه که توسط پلیس آمریکا نگه می دارد کشتار مردم سیاه و سفید نگه می دارد انجام همه چیز وحشتناک مردم در حفظ و تلاش برای رفع آن است و نمی توان آن را ثابت شده است. Camden, New Jersey, شده است توجه زیادی به تازگی. کمدن است یک مورد از یک ترمینال از دست دادن مشروعیت. پلیس وجود دارد که ظروف سرباز یا مسافر: ظالمانه فاسد به طور کامل بی اثر در شهر اشباع شده با بازارهای مواد مخدر و خشونت بی فایده سیستم پاسخگویی و سرسخت اتحادیه. یک ائتلاف از دولت و مقامات محلی و مدنی آمار و ارقام گفت: به اندازه کافیحل بخش و بازسازی از ابتدا.

اما حتی اگر آن را یک حرکت رادیکال برای بسیاری از طرفداران کمدن است که قطعا نه آنچه در ذهن آنها; آنها نه علاقه مند به بازسازی ادارات پلیس در همه. به عنوان فعال Mariame کابا نوشت در نیویورک تایمز: “بله ما به معنای واقعی کلمه لغو پلیس است.” هر قانونی پلیس برای ایجاد امنیت و نه خطر. آن را به حفاظت از سیاه زندگی نیست تداوم و بدتر نژادی مضرات. آن را به انجام خود را از نظر قانونی و قانون اساسی متعهد و موثر در حاکم خود سوء رفتار و پاسخگو باشد. این چیزی است که مردم می بینند. مردم می گویند به اندازه کافی. این چیزی است که اتفاق افتاده فقط در مینیاپولیس, که در شورای شهر رای به از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس. “[N]o مقدار اصلاحات را جلوگیری از کشنده خشونت و سوء استفاده توسط برخی از اعضای اداره پلیس علیه اعضای جامعه ما به خصوص مردم سیاه و مردم از رنگ” شورای گفت.

تبلیغات:

برای یک لحظه مکث و توجه کنید که چگونه به راحتی—اگر شما مانند بسیاری از ما—شما فقط در زمان در چه شورای گفت و نگهداری در خواندن. هیچ مقدار از اصلاحات جلوگیری از این خشونت مرگبار. یک دست خود را از دولت شما را بکشند و ما نیز خود را دولت نمی تواند آن را متوقف کند. شما بکشند. “ما اذعان کرد که سیستم فعلی نیست reformable—که ما می خواهم برای پایان دادن به زمان policing سیستم به عنوان ما آن را می دانم” عضو شورای الندرا کانو گفت. این چیزی است که نقل مکان کرد “defunding پلیس” از وکالت شعار و آرمان است که آن را کمتر از یک ماه پیش به مرکز آمریکایی گفتمان–و به واقعیت جدید بدانند تنها چیزی که ممکن است به معنای.

Defunding پلیس

تحت بهترین شرایط همیشه وجود خواهد داشت یک غیر قابل تقلیل نقش دولت قدرت در امنیت عمومی. که نه تنها در مواجهه با حقایق; این یک چیز خوب است. این هسته اجتماعی قرارداد. در دسترس بودن است که قدرت به جوامع بدان معنی است که آنها در خود را دارند و نمی باید به تکیه تنها بر خود ظرفیت به امن است. این بدان معنی است که آنها می توانید کمک به حفاظت و زمانی که آنها به آن نیاز دارید که به طور بالقوه خطرناک و خشونت آمیز می دانیم که و مهار خود است که استفاده از خشونت شخصی نیاز خطر نزول به جناح تلافی و انتقام گیری.

نیست بنابراین حفاظت از جوامع فاجعه است. دانشگاه ییل مردم نگار الیاس اندرسون توضیح می دهد که کد “از خیابان” که در چهره بد پلیس درایوهای بسیار خشونت جامعه: اگر شما بی احترامی من به شما صدمه دیده است اگر شما درد نکنه دوست من من را به مقابله به مثل ما نمی رفتن به پلیس برای کمک به. “عدم پلیس پاسخگویی در واقع گنجانیده شده وضعیت سیستم: کسی که اعتقاد بر این است که قادر به از “مراقبت از خود” است که بر اساس یک احترام خاصی که ترجمه را به یک حس فیزیکی و روانی کنترل” او می نویسد. “این خیابان کد ظهور در آن نفوذ پلیس به پایان می رسد و مسئولیت شخصی برای ایمنی احساس را آغاز کند.” مردم محافظت نشده توسط دولت انجام خواهد داد آنچه را که آنها باید انجام دهید برای محافظت از خود: تحقیقات اخیر توسط مایکل سیرا-آربالو یافت که برداشت منفی از پلیس در جوامع به حاشیه رانده شده بودند مربوط به نرخ های بالاتر از غیر قانونی اسلحه گرم مالکیت. ضرب و شتم زنان با پلیس تماس بگیرید, تماس پلیس با پلیس تماس بگیرید و دریافت هیچ کمک کند. تعداد کمی از آنها در نهایت خواهد شد و به شدت به کشتن خود بدرفتار و رفتن به زندان است. در بسیاری از سیاه و سفید محله وجود دارد موثر مصونیت از مجازات برای قتل; ترخیص رای برای شیکاگو قتل مربوط سیاه قربانیان تحت 22 درصد کمتر از نیمی از آن برای سفید پوستان است. روزنامه نگار دیوید برنشتاین نگاه nonfatal تیراندازی در بوستون و در بر داشت که متناوب 96 درصد رفت و حل نشده. جیل Leovy در کتاب درخشان Ghettosideباعث می شود ساده اما سوزان نقطه که مقامات را رها سیاه امریکا به خشونت است. “هنگامی که خشونت افراد مجاز به کار با مصونیت از مجازات آنها راه خود را,” Leovy به ما می گوید. “هیچ مقدار از ‘جامعه’ احساس و یا فعالیت می تواند تحت الشعاع قرار دادن این پویا… که چه سیستم عدالت کیفری است.”

اما آن را به طور کامل واقع بینانه و به رسمیت شناختن “غیر قابل تقلیل” نقش قدرت دولتی و حمایت و تلاش برای “کاهش می یابد تا آنجا که ممکن است.” دولت سرکوبگر ظرفیت باید خوش در چشم مردم انجام به عنوان کمی آسیب که ممکن است و به جوامع حمایت آنها می خواهند در راه است که آنها می خواهند. باید آن را به اطلاع افتضاح نژادپرستانه آمریکا و پیکربندی بنابراین به عنوان نه به تداوم آن لازم است ، بیشتر آن زندگی می کند تا به کسانی که استانداردهای مشروع تر است که تابع خواهد بود و کمتر از آن را باید مورد استفاده قرار گیرد. سیاه امریکا است که بیش از ای اداره و تحت محافظت شده است. جوان مردان سیاه و سفید به طور معمول برای متوقف صرفا راه رفتن پایین خیابان در حالی که در همان محله قاتلان به رایگان. در سازمان پیشگیری از خشونت کار ما به پلیس: جوامع نیاز به پلیس. آنها فقط نیاز ندارد پلیس آنها اخذ شده است.

تبلیغات:

آنچه که به معنی در لحظه کنونی است نه در همه روشن و نمی خواهد در آینده است. پس از این شورا رای در مینیاپولیس یک گروه از فعالان برجسته را محکوم کرد شورای برای حرکت به سرعت و بدون جامعه مشاوره و حمایت رئیس پلیس Medaria Arradando. “ما می گویند که ما باید جامعه محور و می گویند که ما در حال رفتن به محل کار با مینیاپولیس اداره پلیس” است. این شهر در واقع نمی تواند از بین بردن این گروه بدون منشور تغییر نیاز به رای دهندگان تصویب و اعلام کرده است در یک فرایند به تجدید نظر ایمنی عمومی در شهرستان. نیویورک و لس آنجلس ساخته شده اند تعهدات به حرکت پول از ادارات پلیس زیادی در این راه از جزئیات. “Defunding” خیلی بیشتر از یک صف آرایی گریه یک آرمان و یک جهت از آن است که واقعی نقشه راه. هیچ کس است که نشان می دهد وجود یک سوئیچ نور را به پرتاب امروز وجود دارد هیچ پلیس فردا. پاسخ به احتمال زیاد خواهد شد نگاه های مختلف بر اساس نیازهای جوامع مختلف متفاوت است. و همانطور که با نزدیک خود را پسر عموی “لغو” بسیاری از طرفداران می گویند که وجود دارد به یک فرایند در طول زمان به عنوان نزدیک به پایان دادن به پلیس به عنوان امکان پذیر است.

که هدف هیچ کس نباید موضوع را با. پلیس برنامه از دولت سرکوبگر قدرت به تولید و امنیت عمومی. ما باید می خواهم به عنوان نرم افزار کوچک است که قدرت ما به عنوان احتمالا می تواند داشته باشد. ایمنی عمومی تولید شود باید تا آنجا که ممکن است با سالم جوامع; سهام; عمدی پیشرفت دور از نژاد پرستی و تعصبات; قوی و فراگیر اقتصاد; آموزش و پرورش; فرصت برای حمایت از کودکان و خانواده ها. بد پلیس خسارت و پود جوامع لطمه می زند و خانواده ها طول می کشد پدر و مادر دور از فرزندان خود نتواند به تولید ایمنی است که در آن جوامع و اقتصاد را شکوفا کنند و بیگانه می سازد مردم از آنچه که باید خود دموکراسی است. هیچ کس نمی خواهد که.

خشونت یک مسئله حیاتی در فکر کردن در مورد هر گونه واقع بینانه در مسیر بازسازی امنیت عمومی. در ملی گفتگو در مورد جرم حبس طولانی شده است خوشحال داستانی که زندانها پر از خشونت پرهیزی مواد مخدر مجرم و است که به سادگی متوقف کردن جنگ مواد مخدر را حل زندان مشکل است. در واقع نیمی از زندانیان وجود دارد برای جرایم خشونت آمیز. ما نمی توانیم حل سیستم زندان بدون در نظر گرفتن خشونت جدی است. ما نمی تواند مقابله در واقع با پلیس بدون اینکه جدی در مورد خشونت. این بسیار مهم است. قتل و خشونت اسلحه در حال بازدید با عدم تناسب در امریکا سیاه جوامع است. آنها رها شده اند به آن را برای همیشه لطفا برای است; نامعقول و نمی تواند ادامه دهد.

اما بیشتر پلیس است که در مورد خشونت و جرم و جنایت جدی و یا حتی در مورد جرم و جنایت در همه. کار پلیس است که به شدت در مورد افرادی که در پریشانی در درگیری قهر از دست داده و نیاز به کمک. این درست بوده. در سال 1980 مطالعه در نیویورک زمانی که این شهرستان یکی از مهمترین و خطرناک در این کشور گشت زنی ماموران در یک حوزه رو تقریبا 60000 تماس برای خدمات کمتر از یک سوم که برای هر نوع جرم و جنایت در همه. تنها حدود نیمی از کسانی که خواستار به نظر می رسد که شامل جرم و جنایت شده اند می تواند در مورد جنایات با افسران ساخت کمتر از یک هزار جنایت بازداشت.

تبلیغات:

اما در دهه های اخیر تصمیم گیری های سیاسی را حذف کرده و حمایت اجتماعی از جایی که آنها مورد نیاز است قرار داده و پلیس را در خود جای. پلیس نمی دید روانی موسسات و حاضر به جایگزین کردن آنها با هر چیز دیگری و یا پال خواستار قطع بودجه دولت مشاوران مدرسه و بعد از مدرسه برنامه ها یا تعطیل مراکز اجتماعی و کار در تابستان برنامه های. آنها در حال تصمیم گیری است که مواد مخدر درمان کمیاب در ملی بیماری همه گیر. اما آنها تماس هنگامی که دو-تشخیص مرد بی خانمان decompensates آنها مستقر در دبیرستان به اجرای ساده لوحانه تحمل صفر قوانین قوه مقننه ایالتی تصویب آنها پاسخ زمانی که همسایگان تماس در گروه پر سر و صدا بچه ها در یک ساعت در صبح و آنها تزریق نالوکسان زمانی که معتاد به استعمال بیش از حد برای سومین بار در یک هفته. “پلیس نیست اولین پاسخ دهندگان” یکی از دوستانم می گوید. “آنها فقط آخرین آنهایی که ایستاده است.” پلیس این نفرت—آنها نمی برای ثبت نام در این و نه در آن خوب است. چه تر است, آنها می دانند که آنها فاقد منابع برای آن است. حرکت پول به جایی که مورد نیاز است و باعث می شود همه نوع از حس. و تعداد کمی از جایگزین اول پاسخگوی برنامه های در حال حاضر به جای پلیس با حمایت جامعه و خدمات تیم به دسته غیر جنایی شرایط اضطراری مانند مصرف بیش از حد و بحران در میان بی خانمان. یوجین اورگان بحران کمک کمک کردن در خیابان (CAHOOTS) سازمان دستگیره تقریبا بیست درصد از این شهر را خواستار در هزینه تنها چند درصد از اداره پلیس را بودجه.

خشونت باقی مانده است. این چند مورد علاقه های جایگزین به پلیس و زندان است و گرفتن پول به دور از پایان دادن به عقب که سیستم عدالت کیفری را به سرمایه گذاری در پرداختن به “علل ریشه ای:” در حمایت از خانواده, آموزش و پرورش, برنامه, برای جوانان, مراقبت های بهداشتی, توسعه اقتصادی است. ما کاملا باید انجام دهید که به عنوان یک اصل مهم عدالت و عدالت اما حقیقت سخت است که به عنوان یک راه حل برای پلیس آن را تقریبا نوش دارو مردم می خواهند. در بهترین حالت آن تغییر می کند: همه چیز را بهتر برای بچه ها وارد مدرسه امروز و تاثیر آن بر, می گویند خشونت نمی تواند احساس برای یک دهه یا بیشتر وقتی این بچه ها را وارد کنید خود را در معرض خطر سال است. پیشگیرانه برنامه نویسی در اطراف—به عنوان مثال— باندهای سعی شده است برای نسل; ارزیابی نشان می دهد نزدیک به شکست کامل. رفاه اقتصادی است و بدون عایق در برابر سوء رفتار جدی: افراد ثروتمند ضرب و شتم همسران خود تجاوز به عنف تاریخ خود و سوء استفاده از کودکان خود (و فروش و انجام بیشتر مواد مخدر نسبت به مردم فقیر: مواد مخدر هزینه پول). و شواهدی وجود دارد که اقتصادی بالا بردن ندارد کاهش جرم و جنایت در جوامع که در آن وجود دارد باقی می ماند یک سطح آستانه اعتقاد به مشروعیت پلیس. دانشمندان دیوید کرک و اندرو Papachristos یافت که قتل رو بدتر در برخی از محله های شیکاگو و حتی به عنوان اساسی شرایط اقتصادی بهبود یافته است. “ما ادعا می کنند که زمانی که این قانون است که تصور می شود در دسترس نیست—برای مثال هنگامی که تماس با پلیس است یک گزینه قابل دوام برای درمان یکی از مشکلات افراد ممکن است به جای حل و فصل آنها نارضایتی خود را بدان معنی است که ممکن است شامل خشونت” آنها نوشت.

خوشبختانه بیشتر هدف خشونت-پیشگیری سرمایه گذاری به وضوح کار می کنند. جامعه شناس پاتریک Sharkey نشان داده است که جامعه مبتنی بر ضد خشونت های غیر انتفاعی کاهش طول زمان هر دو خشونت و جنایت علیه اموال. جامعه خشونت به شدت رانده اعداد بسیار کوچک از مردم در فصل خطر از هر دو قربانی و متخلف. خیابان توسعه “معتبر مسنجر” مداخلات متمرکز بر کسانی که مردم اغلب نشان می دهد تاثیر (هر چند که گاهی اوقات ثابت را که ممکن است ثبات پذیر از طریق اجرای دقیق). برنامه هایی که شناسایی و سپس فراگیر این تعداد کمی از مردم با فشرده سفارشی, پشتیبانی مانند “پیشبرد صلح” ابتکار که سرچشمه در ریچموند کالیفرنیا می تواند یک تفاوت بزرگ را. در شهر نیویورک دفتر شهردار برای جلوگیری از خشونت اسلحه پشتیبانی یک وب سایت از سازمانهای مبتنی بر جامعه است که رفتار جامعه ایمنی برنامه ریزی ترویج عدم خشونت دخالت در خیابان چرخه تلافی و “گاو” که درایو خشونت و ارائه تروما-اطلاع مراقبت. آن را تقریبا به طور قطع بخش بزرگی از دلیل است که نیویورک است در حال حاضر امن ترین شهر بزرگ در کشور و همچنان به امن تر و حتی به عنوان پلیس متوقف می شود, بازداشت و تعداد زیادی از مردم این شهر می فرستد به زندان و زندان کاهش یافت.

برخی از موثر ترین روش برای پیشگیری از خشونت بستگی دارد اساسا متفاوت در نقش پلیس. متمرکز-بازدارندگی مداخلات من شده است بخشی از در حال توسعه را با هم اجرای قانون در جامعه, بازیگران و ارائه دهندگان خدمات برای متوقف کردن خشونت در میان است که تعداد کمی از مردم در بالاترین خطر در راه است که می تواند به طور چشمگیری موثر است که تا حد زیادی کاهش نیاز واقعی برای اجرای و ساخت مشروعیت. پلیس لس آنجلس را امنیت جامعه مشارکت اماکن اعداد بسیار کوچک از افسران در چه چیزی استفاده می شود خطرناک مسکن عمومی با جامعه کار می کنند برای جلوگیری از خشونت بدون اینکه بازداشت. خشونت کاهش یافت و یک کلید نشانگر مشروعیت—نادر باقی مانده قتل پاک است تقریبا بلافاصله از طریق حمایت جامعه. محور ابتکار سرنشین در سینسیناتی با استفاده از تحقیقی مهارت های پلیس برای باز کردن خشونت جامعه و مشکلات پس از آن حرکت می کند که ارزیابی به شهر دیگر سازمان ها به منظور تسهیل در غیر پلیس مداخلات. همه از این روش ایستاده در مخالفت با انواع بی بند و بار, بالغين پلیس که vilifies سیاه جوامع آنها اشباع شده با اجرای تسهیل تعصب و عدم تناسب پر از زندان خط لوله و ایجاد بی پایان پلیس تماس است که می تواند وحشتناکی اشتباه است.

در تمام این—هر کجا که پلیس می رود هر کجا که آن را به پایان می رسد و با این حال از آن می شود وجود دارد—قابل اندازه گیری پاسخگویی کلیدی است. پلیس با استفاده از زور به ویژه کشنده خشونت باید دنبال ملی و محلی و حرکت به طور پیوسته پایین. سوء رفتار پلیس باید تعریف شده دنبال نقل مکان کرد و به طور پیوسته پایین. شکایت علیه پلیس باید گزارش شده و پس از عمل. سوء استفاده ماموران باید از دست دادن شغل خود. مشروعیت باید به طور سیستماتیک دنبال: اگر مک دونالد می توانید مدیریت خود را ارزیابی نگرش مشتری, بنابراین می تواند به پلیس.

ما که در آن ما هستند چرا که پلیس شده است ungovernable. یکی از مهمترین نشانه های دلگرم کننده از چند هفته گذشته بوده است تکتونیکی تغییر در مصونیت و حمایت است که باید آن را نگه داشته است که در راه است. ماموران که منجر به کشته شدن جورج فلوید از کار اخراج شدند در روز. این سرعت ممکن است به دلیل تغییرات در دپارتمان سیاست در جای خود قرار داده و پس از 2015 تیراندازی پلیس از Jamar کلارک که موظف به احترام به زندگی و وظیفه دخالت کند. هر چهار نفر از افسران درگیر در Floyd به قتل شده است با عنوان جرم جنایی متهم به عنوان افسر که شات Rayshard بروکس در آتلانتا. در نیویورک دولت در قوه مقننه به جرم chokeholds رسما قدرت دولت به لوی سارنوالی افغانستان از شهروندان غیر مسلح و به پایان رسید اقدامات است که تا به حال مانع از انتشار از پلیس انضباطی پرونده. نیوجرسی دادستان کل دستور داده است تا ادارات به انتشار سالانه فهرست از افسران اخراج تنزل مقام و یا منظم برای سوء. کالیفرنیا دادستان کل پیشنهاد گام به decertify افسران به جرم سوء رفتار به طوری که آنها نمی توانند کار کنند در هر نقطه در دولت است. توجه است که تبدیل به اقداماتی که برای مثال به طور معمول اجازه می دهد غیر قابل توصیف داوران به بخش بازگشت افسران آنها به اخراج برای سوء.

بسیاری از این نوع از اصلاحات تنها می تواند اتفاق می افتد از طریق روند سیاسی و آن را روشن روی زمین است تغییر. در نیویورک قانونگذاران جمهوری خواه به طور سنتی در قدم اهسته با پلیس اتحادیه های رای با دموکرات ها را به حرکت اصلاحات قانون. پلیس اتحادیه های کارگری شده اند bulwarks در برابر اصلاحات اما رئیس جمهور از مینه سوتا, AFL-CIO, بیل مک کارتی فقط به نام در مینیاپولیس رئیس اتحادیه باب کرول به استعفا. “اتحادیه های کارگری وجود دارد برای محافظت از کارگران که ستم کردند نه به خاطر خشونت آمیز مردم در صفوف پولیس,” مک کارتی گفت. سه پلیس کالیفرنیا اتحادیه صادر کرده اند یک برنامه برای پلیس اصلاحات به “ریشه [نژادپرستانه افسران] از اجرای قانون حرفه ای است.” عمده پلیس سازمان گرفته اند بی سابقه ای می ایستد در برابر خشونت پلیس. و برای پلیس که باید سازمان یافته و قادر به ایستادگی در برابر پاسخگویی به defunding جنبش دارای چه باید بی تردید درس. مینیاپولیس شورای شهر حرکت برای از بین بردن این گروه می گوید: شما فکر می کنید شما تا به حال در انحصار. شما در اشتباه هستید. شما نمی خواهد تغییر دهید ؟ ما می توانید خلاص شدن از شما و ما خواهد شد. دیگر شهرها فوری حرکت به گرفتن پول از پلیس بودجه کمتر نسخه از همان چیز و یک هشدار. هر جا که قلب و ذهن خود را ممکن است افسران با یک چشم خود به خود منافع باید توجه پرداخت.

ملی گریه است کاملا حق با شماست: شما می توانید با ما رفتار شبیه به این. ما نه برای آن است. وجود دارد یک اخیر موازی. در طول دهه گذشته یا بیشتر از یک موقعیت اولیه از قطبش دو حزبی اجماع پدید آمده است که یکی دیگر از ویژگی های اصلی مدرن عدالت کیفری—جرم حبس—است و اساسا اشتباه است. انجام عدالت کیفری در راه است که incarcerates تعداد زیادی از مردم با عظیم نژادی عدم تناسب و علل نا معلوم آسیب به افراد و خانواده ها و جوامع در آمده است دیده می شود که از نظر اخلاقی اشتباه عمیقا مضر و بر خلاف آنچه که امریکا باید برای ایستادن به عنوان یک ملت است. درک است که به طور مستقیم منجر به می دانم که چه باید بکنید برای رفع آن است. هنوز هم آن را تنظیم مجدد فریم در اطراف زندان و حبس و نقل کشور اساسا در جهات مختلف. محافظه کاران در ایالات قرمز شده اند در قلب بسیاری از این تغییرات است. همان چیزی است که در حال حاضر اتفاق می افتد—و باید اتفاق می افتد در اطراف پلیس.

قدرت و سازه های ملت همیشه برای انجام آسیب رساندن به مردم سیاه و سفید. پلیس همواره در لبه پیشرو در انجام آن آسیب برساند. آن را نمی تواند ادامه دهد. وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام. آنچه روشن است این است که ملت در محل های مختلف از آن فقط یک لحظه پیش. که بسیار بسیار چیز خوبی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>