متحده متمرکز بازگشایی. اما آنچه در مورد نمودن ، بستن دوباره،?


A large "Closed" sign

این فروشگاه در آرلینگتون ویرجینیا بسته شد در ماه مه. ما ممکن است دور دیگری از تعطیلی به زودی.

اولیویه DOULIERY/گتی ایماژ

پس از ایالات متحده آمریکا به طور ناگهانی تعطیل می شود در بهار سال 2020 متحده به تدریج اعلام برنامه های خود برای بازگشایی شده است. برخی از آنها به تصویب رسید دقیق مرحله به مرحله reopenings که در آن شهرستان و یا مناطق باید نشان می دهد پیشرفت در معیارهای خاص مانند رو به پایین مسیر COVID-19 موارد است. دیگران به سادگی اجازه اقامت خود را در خانه سفارشات منقضی اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی با حداقل محدودیت.

در حال حاضر هفته پس از اولین reopenings برخی متحده که شد سریع برای باز کردن در حال دیدن یک مشخص شده COVID-19 دوباره بجای اول برگشتن. در یادداشت این هفته یوتا اپیدمیولوژی دولت آنجلا دونن دقیق افزایش در هر دو مورد و در درصد مثبت آزمون از اواخر ماه مه. او هشدار داد که دولت ممکن است نیاز به حرکت به یک مرحله اگر اعداد را تغییر ندهید به شدت به زودی. تگزاس نیز شاهد افزایش در موارد مثبت تست درصد و بستری شدن در بیمارستان ارشاد دولت, فرماندار, گرگ ابوت در روز پنج شنبه به توقف دولت در بازگشایی. “آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و تعطیل کردن کسب و کار” او در بیانیه ای گفت.

اما رفتن به عقب ممکن است لازم. برای همه کشورها’ به دقت برنامه گذاشته با بازگشایی چه برنامه انجام متحده را تعطیل کرده اند دوباره اگر لازم باشد—و چگونه آنها نگاه کنید در مقایسه با کشور عجله اجرا برای اولین بار shutdown? در مارس گزارش کارشناسان از دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست توصیه می شود که “مقامات دولتی باید به توسعه بتن قصد دارد از جمله باعث reinstituting کاهش اقدامات برای مقابله با بیماری قله زمانی که آنها رخ می دهد” و این که “مقامات دولتی باید ترکیب این مفهوم است که این بیماری همه گیر نخواهد بود و به زودی که مردم نیاز به آماده می شود ممکن است دوره ای resurgences از بیماری است.” اما پس از صحبت با کارشناسان و بررسی مناطق مختلف’ بازگشایی اسناد, من آموخته ام که به نظر می رسد وجود دارد هیچ معیار مشخص در محل برای چه—یا باید—ماشه انتخابی و یا توده تعطیل. و حتی بدتر محلی و منطقه ای و دولت به نظر می رسد تمایلی برای نخستین بار باز کردن موضوع با شهروندان با وجود پیش بینی کارشناسان که این ویروس را جزر و مدی برای چند ماه آینده.

است که می گویند کارشناسان نیست نگه داشتن زبانه ها در آن است. برای مثال مردم در بخش بهداشت و درمان در شهرستان کینگ واشنگتن جایی که من زندگی می کنند, ردیابی معیارهای مانند موارد گزارش شده, تست, ظرفیت بیمارستان اشغال. کسانی که معیارهای بخشی از ایالت واشنگتن را بسیار خاص استاندارد—شهرستان درخواست خود را به حرکت از فاز 2 به 3 به عنوان مثال باید نشان دهد که هر بیمارستان در این منطقه 20 درصد افزایش ظرفیت و این شهرستان دارای 15 آموزش تماس با ردیاب در هر 100 ، 000 شهروندان در میان چیزهای دیگر.

اما در این ایالت سند ترسیم معیار وجود دارد فقط یک جمله کوتاه اشاره به پتانسیل برای لغو مرحله پیشرفت است. زمانی که من تماس گرفته, گروه, آن تصریح کرد که این می تواند درخواست استان ها به حرکت به یک مرحله اگر وجود دارد قابل توجه شیوع ناکافی تماس با ردیابی و یا فقیر دسترسی به, تست, در میان چیزهای دیگر اما از ارائه اطلاعات بیشتر در مورد این که آیا خاص وجود دارد آستانه برای کسانی که معیارهای آن است که ممکن است آغاز آن بحث.

بسیاری از ایالت های عمومی رو بازگشایی برنامه هیچ اشاره ای به بسته شدن دوباره در همه. (من رسیده به نیویورک وزارت امور خارجه وزارت بهداشت و ایالتی آریزونا وزارت بهداشت به سوال در مورد برنامه های خود را برای توقف دوباره باز کردن و یا بستن دوباره اما نه بازگشت درخواست من.) دقیق ترین درمان از این به نظر می رسد در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ممکن است در گزارش دوباره باز می گذارد که برخی از مبهم استاندارد است که ممکن است سیگنال یک “جهش” ویروس: پنج روز متوالی افزایش موارد و یا بازدیدکننده داشته است بیمارستان و multiday افزایش در درصد مثبت نتایج آزمون فرض تست باقی می ماند, باقی می ماند در همان سطح است. بسیاری از ایالت ها در حال حاضر به ملاقات کسانی که معیارهای. در عین حال سی دی ارائه نمی دهد راهنمایی در مورد چه باید بکنید در مورد دوباره بجای اول برگشتن. آن را شبیه به تماس با یک خطا در بسکتبال—خواستار آن است که اولین گام اما چه اتفاقی می افتد ؟ COVID-19 البته نه به عنوان ساده به عنوان بسکتبال و هیچ قانون وجود دارد برای آنچه که در آینده در این راهکار است.

کارشناسان صحبت من با همه توافق کردند که این امر می تواند خوب به یک طرح اما معلوم نیست که ممکن است ایجاد چنین طرح. COVID-19 “التماس ملی در پاسخ می گوید:” مایک Osterholm مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست. “ما نیاز به انجام خیلی بیشتر برای هماهنگ کردن پاسخ ملی, بنابراین ما می توانیم همه کار می شود در همان صفحه.”

اما در حال حاضر آن را در حال سقوط به فرد متحده, مناطق شهرستانهای استان و یا شهرستانها به تصمیم می گیرید چه بهترین برای آنها. و همان کسانی که کارشناسان و مقامات دولت به گوش خود تنها با مدیریت بحران—وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای فکر کردن در مورد طرح B به دلیل طرح این است که سعی کنید به نگه داشتن همه چیز تحت کنترل است. “همه شده است به طوری مشغول تمساح به سمت جنوب که هیچ کس به فکر تخلیه باتلاق در حال حاضر می گوید:” Osterholm.

به عنوان مثال طرح برای بازگشایی مدارس است. زمانی که من صحبت با Michaela میلر معاون سرپرست در واشنگتن دفتر سرپرست آموزش عمومی او به من گفت در مورد وضعیت طرح برای مدارس و بسیاری از مناطق که باید هماهنگ شود: وعده های غذایی مدرسه حمل و نقل و استانداردهای جدید برای کلاس های درس مانند ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله میان چیزهای دیگر. آنها باید 10 هفته به این رقم را قبل از سال جدید قرار است برای شروع. من پرسید که آیا برنامه های خود را برای بازگشایی شامل احتمالات برای بسته شدن باید وجود داشته باشد شیوع در یک مدرسه خاص و یا منطقه. او گفت که آن را در ذهن خود داشته اما در یک تصویر بزرگ راه; در آن بازگشایی راهنمای برنامه ریزی دولت توصیه مدارس آماده می شود برای یادگیری آنلاین در صورت بسته شدن. میلر می گوید من ولسوالی را در تماس نزدیک با شهرستان ادارات بهداشت برای راهنمایی و دولت امیدوار است به منظور توسعه سیاست های سازگار در سراسر شهرستان. اما برای جزئیات در مورد در هنگام مدارس ممکن است تعطیل است ؟ “کسانی که convos هنوز بود; بنابراین مقدار انرژی است که با تمرکز بر بازگشایی می گوید:” میلر.

آن را قطعا ممکن است که پشت صحنه برخی از کشورها, مناطق, استان ها یا شهرهای صریح و معیار در محل که باعث shutdown اما در صورتی که در این مورد وجود دارد این سوال که چرا آنها به اشتراک گذاری این اطلاعات بسیار مهم ، Maciej بونی ریاضی اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا می گوید: این محور حداقل در بخش سیاست و اپتیک. رهبران می خواهید به نظر می رسد امیدوار و از آنجا فشار به “ارائه اخبار خوب زمانی وجود ندارد, یک خبر خوب,” او می گوید یا “به تصویر کشند و یا recolor نتایج بهتر از آنها هستند.” اما در صورتی که در حال حرکت رو به عقب لازم می شود این خوب است-اخبار-تنها سیاست نیست برای کمک به. “این یک وضعیت که در آن شما می توانید overpromise و شما نمی توانید underpromise. شما باید بسیار صادقانه با تغییر خطرات هفته به هفته.” Osterholm موافق است: “فقط انکار [یکی دیگر از خاموش شدن] در حال رفتن به اتفاق می افتد است آماده شود.”

در حال حاضر به نظر می رسد که هر گونه تصمیم گیری به بسته همه چیز را دوباره خواهد بود touch-و-رفتن—مشابه برای اولین بار در اطراف. خواهد فروتن مدیر آریزونا بهداشت عمومی انجمن که همچنین به عنوان مدیر دولت خدمات بهداشتی و درمانی از 2009-2015 می گوید که اگر او هنوز هم در هزینه طرح به صورت تعطیل خواهد بود برای پرداختن به ریشه مشکل با اجباری ماسک-پوشیدن, تست بیشتر و تماس با ردیابی. عدم است که او می گوید: دولت به احتمال زیاد 10 تا 14 روز پس از هشدار از بستری اعداد قبل از همه چیز بدتر و وخیم. Boni موافق بیمارستان پذیرش خواهد بود یک شاخص مهم: “اگر شما نگاه کنید به بستری شدن در بیمارستان دو برابر در هفته گذشته است که یک سیگنال روشن وزارت بهداشت نیاز به اقدام است.” تحرک data—چقدر مردم در حال حرکت در اطراف—نیز ممکن است نقش بازی, Boni می گوید. اگر مردم تلفن همراه داده ها نشان می دهد آنها در حال از سرگیری فعالیت بدون افزایش موارد جدید که نشانه خوبی است که در جامعه گسترش کند شده است.

به عنوان موارد بستری و تعداد افزایش عدم خاموش شدن طرح ممکن است یک مسئله اگر دولت تمایلی به تعطیل و دوباره در همه. تگزاس رژیم صهیونیستی است. ابوت طرح به “مکث” re-opening عملکرد بسیار کمی می کند; آن را حفظ مسیر فعلی همان چیزی است که هدایت می شود تا اعداد در وهله اول. “بسته شدن تگزاس, دوباره, همیشه آخرین گزینه است,” او گفت: در مصاحبه اخیر است. فروتن نیز در مورد آریزونا فرماندار mlb تمایل به تعطیل. “وجود دارد هر گونه اشتها به انجام یکی دیگر از ماندن در خانه سفارش; من فکر می کنم آنها را به اجرای افزایش برنامه می گوید:” فروتن اشاره کرد که در اوایل ماه ژوئن دولت خواسته بیمارستان برای فعال کردن اضطراری خود قصد دارد به جای ساخت تنظیمات دیگر. (آریزونا وزارت بهداشت نیست پاسخ به درخواست من برای نظر.) “این تحلیل من: من فکر نمی کنم [مشهور] دهکدهای اشتها به دوباره آن را انجام دهد.” با عدم برنامه ریزی و فقدان آشکار خواهد شد وجود دارد یک امکان بسیار واقعی برخی از مناطق ممکن است تعطیل و یا حرکت به عقب فاز حتی اگر این اعداد نشان می دهد آنها باید—و این یک دستور برای نمره بیشتر مرگ و میر.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>