متحده می تواند با استفاده از Coronavirus پاسخ به پس از انسولین قیمت Gougers


A picture of Alec on a coffee table

نیکول اسمیت-Holt را الک درگذشت از آنجا که او نمی تواند به استطاعت به انسولین.

Kerem Yucel/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

این COVID-19 سلامت مراقبت از بحران در حال گسترش است فراتر از فقط کسانی که با این ویروس.

که میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود آنها نیز ایستاده به از دست دادن کارفرما-بیمه خدمات درمانی ارائه شده به آنها تکیه می کنند برای زندگی-صرفه جویی در مواد مخدر. بدون بیمه و هزینه های از این داروها می تواند موشک وار رفتن. انسولین به تنهایی می تواند هزینه 12000 دلار در سال است.

برای بیماران دیابتی که فاقد بیمه در طول بحران انسولین هزینه های می تواند سبقت گرفتن کمک دولت با عواقب فاجعه بار: بالونی بدهی های پزشکی و یا بدتر افزایش مرگ و میر در میان کسانی که نمی تواند مراقبت از.

در حال حاضر یکی انسولین ساز, Eli Lilly متمایل به فشار و دربسته در محیط ماهانه انسولین هزینه 35 دلار برای بسیاری از بیماران از جمله بیمه. اما طول و دامنه آن سیاست نامشخص است و دو دیگر تولید کنندگان است که کنترل بیشتر بازار نه به دنبال کت و شلوار.

مردم در حال حاضر تقلا برای راه حل. موجود در امداد رسانی و ممکن است به زودی به اندازه کافی. قوانین فدرال متوقف شده و پرونده های حقوقی هنوز هم کار راه خود را از طریق دادگاه ها. در حالی که اکثر کشورها باعث اضطراری قیمت درآوردن قوانین است که محدود کردن افزایش قیمت دارو انجماد قیمت ها در سطح فعلی نخواهد آدرس مشکل اساسی: انسولین قیمت ها در حال حاضر دشوار برای ایجاد و تعداد زیادی از مردم مجبور به پرداخت قیمت آن است که در مورد به گسترش به طور چشمگیری به دلیل بیکاری توده.

پس چه می تواند انجام شود به نگه داشتن انسولین مقرون به صرفه در طول بحران ؟

یک راه حل ممکن است از یک رمان قانونی استراتژی که تست محدودیت از آنچه به منزله غیر قانونی قیمت سنگ آهن در بازار. آن به دنبال استفاده از قیمت سنگ آهن در بازار قوانین در اثر در بسیاری از کشورها نه فقط یخ انسولین قیمت اما به زور انسولین سازان برای کاهش آنها در طول بیماری همه گیر. آن است که جسورانه و تست تئوری, اما اگر موفق آن می تواند یک نجات به میلیون ها نفر از بیماران دیابتی در تلاش برای شناور باقی می ماند.

کلید نهفته است که چگونه کشورهای مختلف تعریف قیمت سنگ آهن در بازار. اکثر ایالت ها تنها محدود افزایش قیمت در طول یک اورژانس است. دیگران, اما, ممنوعیت شارژ “نامعقول” و یا “بیش از حد” قیمت بدون نیاز به هر گونه که قیمت ها بالا برود.

آیووا به عنوان مثال ممنوعیت شارژ “بیش از حد” قیمت ها در طول یک اورژانس است که نه “توجیه فروشنده واقعی هزینه … به علاوه سود معقول.” تگزاس و کارولینای شمالی و یوتا ممنوعیت شارژ “بیش از حد” و یا “گزاف” قیمت ها. نیویورک و اورگان ممنوع “unconscionably بیش از حد” قیمت ها. در حالی که برخی از قوانین مرجع افزایش قیمت به عنوان یک راه برای اثبات تخلف آنها حکومت نه از که قیمت های موجود می تواند به طور غیر قانونی در مواقع اضطراری اگر آن را “بیش از حد” و یا “بی وجدان” از قبل.

که مسلما مورد با انسولین برای سال—که چیزی است که باعث می شود آن را مستعد ابتلا به قیمت درآوردن چالش است. سه انسولین تولید کنندگان—شرکت داروسازی الی لیلی و Novo Nordisk—در گوشه ای بازار ایالات متحده و پیاده, قیمت به مراتب بالاتر از هزینه های خود را بازده حاشیه سود بی نظیر در بسیاری از صنایع دیگر. در حالی که مواد غذایی و لوازم خانگی به طور معمول فروشی در حاشیه باریک, انسولین, لیست قیمت بیمه می تواند بیش از 100 بار در داروسازی هزینه های, با توجه به برخی از تخمین می زند. انسولین لیست قیمت 10 تا 25 برابر بیشتر در ایالات متحده از بریتانیا و استرالیا و بیش از سه برابر بیش از دهه گذشته است. یک چهارم از بیماران دیابتی در ایالات متحده در حال حاضر underuse انسولین به عنوان یک نتیجه.

آن نوع از حاشیه سود ممکن است برخی از استدلال برای داروهای که نیاز به دستیابی به موفقیت در تحقیقات و توسعه است. اما انسولین برای اولین بار به بازار آمد و در سال 1920 کارشناسان می گویند متوسط نوآوری توجیه نیست چنین بزرگ قیمت را افزایش می دهد.

انسولین سازان امتناع از کاهش قیمت آن کشیده شده نصب نمي شود. حتی قبل از همه گیر منتقدان حمله به انسولین قیمت با استفاده از زبان مشابه در بر داشت در بسیاری از قیمت سنگ آهن در بازار اساسنامه: “بیش از حد” و “بی وجدان.” آنها عبارتند از برجسته صداهایی مانند انجمن پزشکی آمریکا سازمان بهداشت جهانی و دو حزبی کنگره رهبران.

یکی از دلایل قیمت انسولین مانده اند آنقدر زیاد است که شارژ بیش از حد قیمت است که به طور معمول و قانونی است. اکثر کسب و کار می تواند مسئول هر آنچه که آنها می خواهم تا زمانی که آنها می کنند و در تبانی و تقلب و یا دیگر فعالیت های غیر قانونی. که تغییرات در شرایط اضطراری. متحده باید قدرت بیشتری برای مهار قیمت ها برای خدمت به منافع عمومی—به همین دلیل است که بحران کنونی نشان دهنده یک لحظه منحصر به فرد در مبارزه با بیش از انسولین قیمت گذاری شده است. قیمت است که باید در برابر چالش های قانونی برای سال در حال حاضر ممکن است آسیب پذیر با توجه به تغییر چشم انداز حقوقی.

اولین گام در تست آسیب پذیری خواهد بود برای یک وکیل به طور کلی—و یا یک مصرف کننده در برخی از ایالت ها به فایل طرح دعوی در دادگاه تحت یک قیمت مطلوب درآوردن قانون یعنی یکی که ممنوعیت “بیش از حد” و یا “بی وجدانی” قیمت و نه فقط قیمت را افزایش می دهد. طرح دعوی در دادگاه می تواند به دنبال پول خسارت و دستور موقت برای وادار انسولین سازان یا کاهش, لیست قیمت و یا ارائه باریک امداد مانند یک خودکار برنامه تخفیف برای کسانی که فاقد بیمه است.

آیا کسی می خواهد سو سخت است می دانم. تا به حال شده است وجود دارد کمی بحث عمومی از طرح دعوی در دادگاه. وجود دارد برخی از منطقی شاکیان ، نیویورک دادستان کل Letitia جیمز در حال حاضر بررسی انسولین قیمت گذاری شده اند و استفاده از پیگرد تحت نیویورک انعطاف پذیر اساسنامه. جیمز فعال بوده است در طول بحران است و به دنبال تقویت مترقی ایستاده است. اولین از نوع خود طرح دعوی در دادگاه در برابر انسولین احتکار چیزی است که دفتر او ممکن است در نظر.

مصرف کنندگان همچنین می تواند فایل خود را در پرونده های حقوقی. چند متحده اجازه خصوصی مناسب از جمله کلاس اقدامات است. با توجه به اندازه 15 میلیارد دلار انسولین بازار انسولین خریداران می تواند ادعا می کنند به احتمال زیاد به اندازه کافی ضرر و زیان به کلاس اقدامات امکان پذیر است.

طرح دعوی در دادگاه را دادگاه با دو بی سابقه ای سوالات حقوقی.

اول این است که آیا قیمت درآوردن قوانین می تواند نیاز به فروشندگان به کاهش قیمت در طول یک اورژانس و نه فقط آنها را مسدود. مقامات معمولا فقط تمرکز بر روی دومی. ترین تعقیب هدف فروشندگان فرصت طلب که جک تا قیمت برای چیزهایی مانند بنزین و ژنراتور زمانی که تقاضا خوشه در طول یک فاجعه است. کمی وجود دارد که مقدمهای برای هدف قرار دادن بحث قیمت که در محل از قبل. آنچه مهم به دادگاه با این حال اساسنامه متن و چند دولت اساسنامه بان کی مون “بیش از حد” و یا “بی وجدانی” قیمت بدون هیچ گونه زبانی محدود کردن آنها به افزایش قیمت ها. تا به حال قانونگذاران به دنبال فقط برای ممنوعیت افزایش قیمت ها یکی می تواند استدلال می کنند که گفت: پس در این اساسنامه.

سوال دوم دادگاه یا هیات داوران روبرو خواهد شد این است که آیا انسولین لیست قیمت “بیش از حد” و یا “بی وجدان.” این یک واقعیت است که فشرده و پرس و جو. انسولین سازان به احتمال زیاد استدلال می کنند که قیمت های خود را منعکس کننده انحصاری فرمول و چند نفر پرداخت لیست کامل قیمت. شاکیان ضد و سر راست است: شارژ تا 1000 $در ماه برای یک ارزان قرن قدیمی مواد مخدر که میلیون ها نیاز به زنده ماندن بیش از آنچه است conscionable.

که استدلال می تواند طنین انداز با یک هیئت منصفه. تنها 25 درصد از آمریکایی ها اعتماد داروسازان به قیمت محصولات خود را نسبتا و حدود 80 درصد به نفع قیمت بیشتر کنترل. ترکیب که با آشفتگی ناشی از کروناویروس و انسولین سازان می تواند خود را در یک سربالایی نبرد قانونی با قابل قرار گرفتن در معرض اگر شاکیان قادر به غلبه بر برخی از موانع اولیه.

نوآورانه دعاوی را مختل قدرتمند صنایع قبل از جمله توتون و تنباکو و ماشین و مواد مخدر و طرفدار ورزش است. موفق قیمت درآوردن طرح دعوی در دادگاه می تواند جرقه یک واکنش مشابه به انسولین با وادار کردن کوتاه مدت کاهش قیمت در حالی که ایجاد سابقه که محدود گذاری آینده تصمیم گیری. حداقل آن را باز امیدوار کننده جبهه جدید در غیر این صورت تثبیت قانونی نبرد.

برای طرفداران که مبارزه برای جلوگیری از انسولین قیمت گذاری برای سال و برای بسیاری از کسانی را تبدیل به آسیب پذیر در بحران, یک رمان دعوی در دادگاه به نظر می رسد مانند یک فرصت ارزش مصرف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>