متحده مقاومت در برابر stay-at-home سفارشات در حال بازی یک بازی خطرناک

حتی به عنوان بسیاری از امریکا پناهگاه در محل برای جلوگیری از شیوع کروناویروس یک تعداد انگشت شماری از فرمانداران باید در برابر این روند و کاهش یافته است به موضوع اقامت در خانه سفارشات و یا قابل مقایسه با اقدامات گسترده.

آرکانزاس را آسا هاچینسون فرماندار یکی از holdout متحده به نظر می رسد در سی ان ان دولت از اتحادیه های صبح یکشنبه و در دفاع از رویکرد خود را به عنوان یک شکل از ناظر انتظار.

“اگر ما نیاز به کار بیشتر ما را بیشتر انجام,” او گفت:. “به طوری که همیشه یک گزینه روی میز را اگر ما به پناهگاه در محل. اما در حال حاضر آنچه ما انجام می دهند ثابت می کند موفق می شود به این هدف رویکرد است.”

شیوع بیماری در خود دولت است که در حال حاضر بد نیست به عبارت دیگر, و اگر آن را می شود بد او همیشه می توانید ذهن خود را تغییر دهید. این درست است که در یک مفهوم گسترده و در واقع دولت خود را در حدود 1,200 موارد تایید شده به عنوان از آوریل 12. اما با توجه به این ویروس نمایی رشد و بالقوه بدون علامت انتقال این یک روش خطرناک.

مردم در آرکانزاس می تواند آلوده کردن دیگران در حال حاضر و کسانی که عفونت — و همچنین گسترش ناشی از آن عفونت — نمی تواند آشکار برای هفته ها. و به عنوان حوزه های قضایی از ووهان به لومباردی به نیویورک نشان داده اند و بیش از دوباره خم coronavirus منحنی نسبتا آهسته روند. اگر شما صبر کنید تا زمانی که این بیماری همه گیر در حال حاضر مواج خارج از کنترل بسیاری از مردم تا پایان مرده قبل از sterner اقدامات تاثیر گذار.

سی ان ان گزارش می دهد که هاچینسون معتقد است که پایین بودن تراکم جمعیت در آرکانزاس ارائه می دهد دولت اندازه گیری و حفاظت از این بیماری همه گیر.

تراکم شده است به طور گسترده ای ذکر شده توسط مقامات در شهر نیویورک به عنوان توضیحی برای اینکه چرا شیوع بیماری وجود دارد بنابراین خارج از کنترل است. و در واقع در نیویورک امریکا متراکم ترین شهرستان است. از سوی دیگر دوم-متراکم ترین شهر سان فرانسیسکو به طور گسترده ای ذکر شده به عنوان یک مدل موفق سیاست پاسخ. کانون شهرهای دیترویت و نیواورلئان نیست به خصوص متراکم و سخت-آمار اسپانیا و سوئد برخی از اروپای غربی را حداقل متراکم کشور است. در همین حال کشورهای شرق آسیا مانند کره جنوبی و تایوان به طور چشمگیری متراکم تر از هر کشور غربی و در عین حال کنترل شیوع بیشتری با موفقیت.

تمام این نشان می دهد آن را غیر عاقلانه است که برای یک رهبر به تکیه بر تراکم تنهایی برای محافظت از جمعیت از ویروس. اما هاچینسون همچنین با اشاره جمعه که آن را به عنوان اگر آرکانزاس هیچ کاری انجام نمی.

مدارس تعطیل هستند در سراسر کشور خارج شده و عمده یقه سفید کارفرمایان باید گفت که کارکنان به محل کار از خانه و Tyson Foods نصب یک حرارت بررسی پروتکل در آن گیاهان پردازش. فراتر از پاسخ نهادی فردی Arkansans نیز گام برای محافظت از خود.

“ما باید ماسک و اجتماعی فاصله,” هاچینسون با سی ان ان گفت. “و مردم آرکانزاس را در آغوش گرفته است.”

آن را قطعا ممکن است که این مراحل کار — سخت افزار-دست شستن ماسک-پوشیدن, تعطیلی مدارس و رسمی فاصله می تواند نگه دارید آرکانزاس امن به خصوص از آنجا که تعداد کمی از مردم در حال سفر این روز است. گفت: تمام ملت ژاپن به دنبال این استراتژی و در حالی که به نظر می رسید به کار می شود در حالی که برای آن در نهایت منجر به افزایش موارد است.

مشکل اساسی با انتظار هوشیارانه و یکی هم دیده می شود و دوباره در حوزه های قضایی با شکست در پاسخ به Covid-19.

بر خلاف ابولا که بسیار مرگبار است اما سخت به گسترش SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 به نظر می رسد به گسترش به راحتی در حالی که تنها در حد متوسط و کشنده است. که بدان معنی است که وجود ندارد و جامع تست و سیستم های نظارت — هیچ چیز ما دولتی است — در زمانی که شما متوجه بسیاری از مردم در بیمارستان ها با جدی Covid-19 موارد شما باید منظور از قدر بیشتر افراد تندرست در اطراف خود را در جامعه گسترش ویروس در همه جا. پس از موارد رشد تصاعدی خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی می توانید به سرعت در حال غرق که در آن نقطه مورد مرگ و میر خوشه زیرا بیماران نمی تواند به درمان به عنوان دقت کنید.

که در آرکانزاس ندارد بسته بندی قطار مترو شاید کمک می کند تا کاهش خطر. اما آلبانی گرجستان شاهد شیوع گسترده رانده شده توسط یک سوپر, پخش كردن, رویداد در یک مراسم تشییع جنازه. و concerningly حتی اگر آرکانزاس کم تراکم دولت است بالاتر از متوسط سطح شلوغ مسکن پس از آن نیز کم درآمد دولت است.

به عبارت دیگر هاچینسون در حال اجرا است یک خطر بزرگ از پایان گرفتار در پشت منحنی با وجود گستردهای از تجربیات کشورهای دیگر و شهرستانها. اگر مردمی اجتماعی فاصله به اندازه کافی گسترده آن ممکن است کار کردن در نهایت پس از همه. اما ایده این است که شما نیازی به قفل کردن در حال حاضر به دلیل شما می توانید آن را انجام دهید بعد به جای یکی که ثابت شده خطرناکی غلط.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>