آمده است که گسترش پست الکترونیکی رای گیری در حال حاضر شاهد حضور سنبله در انتخابات مقدماتی

حداقل نیمی از این ایالت برگزار شد که مقدماتی هفته گذشته شاهد افزایش مشارکت مردم پس از گسترش خود را به پست الکترونیکی-در سیستم های رای گیری — با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای تضعیف دیگر کشورها از انجام همان.

حداقل چهار نفر از هشت متحده که برگزار اولیه انتخابات سه شنبه گذشته شاهد میزان مشارکت بالاتر از آنها در سال 2016 مقدماتی با بسیاری از آرای بودن بازیگران از طریق پست و با توجه به تجزیه و تحلیل داده دولت توسط تپه. هر یک از چهار متحده فرستاده absentee ballot برنامه های کاربردی برای هر ثبت نام رای دهندگان در اوایل این سال است.

تبلیغات:

آیووا مردم در انتخابات رسیده و 24 درصد در هفته گذشته 15 درصد افزایش از سال 2016 مقدماتی و بالاترین میزان مشارکت دولت تا به حال دیده اولیه. در مورد 411,000 از 524,000 آراء شد توسط غایب رای گیری نزدیک به 1000% افزایش از سال 2016.

مونتانا که برگزار شد همه پست های اولیه این سال شاهد مشارکت مردم افزایش به 55% به 45% افزایش از سال 2016.

داکوتای جنوبی شاهد 28 درصد مردم در انتخابات با اندکی افزایش از 22 درصد در سال 2016. در مورد 89,000 از 154,000 برگه های رای ریخته شد, توسط, پست, افزایش عظیم از 19,000 غیابی درخواست پیش از 2016 اولیه.

تبلیغات:

جدید مکزیک نیز شاهد مشارکت مردم افزایش از 34 درصد در سال 2016 به 40 درصد در هفته گذشته. در مورد 270,000 از 400,000 آراء شد از طریق پست.

“ژوئن 2 مقدماتی ثابت کرد آنچه که ما در حال حاضر می دانستند – دسترسی به رای غیابی افزایش میزان مشارکت” تام ریج یک جمهوری خواه که در خدمت به عنوان وزیر امنیت داخلی تحت جورج دبلیو بوش و در حال حاضر صندلی های گروه دو حزبی VoteSafe گفت: تپه. “که به خصوص یک خبر خوب برای کسی مثل من که باور نمی کند, رای گیری است که یک امتیاز بلکه یک مسئولیت شهروندی است. رای دهندگان باید گزینه های نشان می دهد که مسئولیت با خیال راحت و ایمن در طول این بیماری همه گیر.”

نه همه کشورها دیدم مردم در انتخابات را افزایش می دهد, با این حال. ایندیانا اجازه داده است که هر کسی برای رای دادن از طریق پست نیست پست الکترونیکی برنامه به هر رای دهنده دیدم یک شیب در مشارکت مردم است. مشارکت در واشنگتن دی سی است که هم برنامه های کاربردی ایمیل به هر رای دهنده و تلاش برای به دست آوردن رای غیابی در زمان تنها چیزی که دیدم یک 1 درصد افزایش در مشارکت مردم است.

تبلیغات:

این اعداد می تواند در تشویق کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار و پست absentee ballot برنامه های کاربردی برای هر رای دهنده نگرانی در مورد شخص رای گیری با توجه به کوروناویروس. تعداد فزاینده ای از کشورها دیده می شود موارد سنبله پس از روز یادبود.

مغلوب ساختن پیشی جستن منجر اتهام ایمیل آراء هل دادن یک تعداد بی پایه و اساس تئوری های توطئه ادعا آن می تواند منجر به افزایش موارد تقلب با وجود شواهد کافی رد این ادعا است.

تبلیغات:

واشنگتن پست تحلیل داده های جمع آوری شده توسط سه رای-با-ایمیل متحده یافت می شود فقط 372 موارد ممکن است از “دو رای و یا رای گیری از طرف مردم مرحوم” خارج از حدود 14.6 میلیون رای در سال 2016 و 2018 انتخابات — یک کوچک رای از 0.0025%.

نیز وجود دارد متعدد دیگر پادمان در محل برای جلوگیری از تقلب و کسانی که گرفتار هستند تحت پیگرد قانونی قرار دارد.

تهمت نیز baselessly استدلال کرد که ایمیل های رای گیری به دموکرات ها یک مزیت است.

تبلیغات:

اما یک مطالعه منتشر شده توسط آکادمی ملی علوم در بر داشت که جهانی رای-با-ایمیل نیست به نفع هیچ یک حزب.

“پیدا کنیم که جهانی رای-با-ایمیل تاثیر نمی گذارد و یا به اشتراک مردم در انتخابات و یا هر دو حزب رأی به اشتراک گذاری” نویسندگان نوشت. “این نتیجه گیری حمایت از عقل متعارف از انتخابات دولت و کارشناسان در تضاد با بسیاری از محبوب ادعا می کند در رسانه ها. نتایج ما حاکی از آن است که حزبی نتایج رای-با-پست الکترونیکی انتخابات از نزدیک شبیه فرد در انتخابات حداقل در زمان عادی.”

تهمت شکایت پرواز در صورت از حقایق است. پنج متحده — کلرادو, اورگان, یوتا, واشنگتن و هاوایی — در حال حاضر خود را انجام انتخابات تقریبا به طور کامل از طریق پست.

تبلیغات:

“در دولت من, من شرط می بندم 90 درصد از ما رای از طریق پست. این کار بسیار خوبی است و آن را بسیار جمهوریخواه ایالت” سن. میت رامنی جمهوریخواه یوتا به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته.

کالیفرنیا و مونتانا تکیه به شدت در پست الکترونیکی-در آراء و 27 کشورهای دیگر در حال حاضر اجازه کسی برای رای دادن از طریق پست قبل از coronavirus رسید. در سال 2018 midterms حدود 25 درصد از تمام آرای ریخته شد توسط ایمیل.

پس از coronavirus همه گیر شروع یک دوجین متحده سست محدودیت اجازه می دهد تا هر نوع ثبت نام رای دهندگان به بازیگران غایب رای گیری به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

تنها چهار ایالت تگزاس و تنسی لوئیزیانا و می سی سی پی — هنوز در حال مبارزه و تلاش برای اجازه می دهد تا تمام رای دهندگان به بازیگران غیابی.

تبلیغات:

تگزاس دیوان عالی کشور حکم هفته گذشته که نگرانی در مورد ویروس نمی واجد شرایط به عنوان “معلولیت” تحت قانون دولت رد دعوی به دنبال گسترش واجد شرایط بودن. رای دهندگان هنوز هم می تواند خود را شناسایی به عنوان معلول بدون نیاز به تولید شواهد اما تگزاس دادستان کل کن Paxton تهدید کرده است که به اتهامات جنایی علیه رای گیری گروه هایی که ترویج ایمیل رای گیری برای کسانی که ناتوان نیست.

در تنسی یک قاضی حکم در روز پنج شنبه که دولت نقض قبلی دادگاه به رای غیابی در دسترس به تمام رای دهندگان. قاضی دستور دولت به رعایت و تهدید مقامات با “شبح جنایی تحقیر” اگر آنها همچنان به بی اعتنایی به نماز. دولت انتظار می رود که به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری.

لوئیزیانا مجلس نمایندگان را رد کرد و لایحه ای است که اجازه داده اند هر کسی برای رای دادن از طریق پست در ماه گذشته. اتحادیه زنان رای دهندگان از لوئیزیانا واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال پس از رای, به دنبال گسترش absentee ballot دسترسی داشته باشید.

“با انتقال بالا و مرگ و میر نرخ COVID-19 شمار قابل توجهی خطر ابتلا به شخص رای دهندگان به خصوص به کسانی که رای دهندگان در معرض خطر عوارض شديد از COVID-19” طرح دعوی در دادگاه می گوید. “همه گیر شده است نابود ثبت نام رای دهندگان درایو فعالیت باعث می شود آن را نامعقول خطرناک و سنگین مطابق با الزامات خاص برای پست الکترونیکی-در رای گیری غایب و تهدید عظیم برداشت توسط داوطلب نظرسنجی از کارگران که حق ترس ابتلا به بیماری است.”

تبلیغات:

در می سی سی پی, جمهوری, وزیر امور خارجه مایکل واتسون معتقد است, از آن خواهد بود “غیر ممکن” به پیاده سازی یک پست الکترونیکی سیستم رای گیری ماه نوامبر حتی اگر کشورهای دیگر نداشته عمده مسائل خود را گسترش.

برای چند متحده هنوز هم مخالف پست الکترونیکی رای گیری فاجعه مقدماتی در ویسکانسین و گرجستان می تواند به عنوان یک خدمت از خواب بیدار کردن تماس.

ویسکانسین بحث برانگیز در شخص اولیه در ماه آوریل است که مربوط به افزایش coronavirus عفونت دیدم حوزه های رأی گیری در میلواکی کاهش 180 فقط پنج به عنوان دولت تا به حال به تماس در گارد ملی به آدرس شدید کمبود کارکنان.

چندین دولت و مقامات محلی در حال حاضر در حال بررسی مسائل رای گیری که باعث hourslong خطوط در گرجستان حوزه های رأی گیری در میان همه گیر. هر چند دولت جدید رای گیری ماشین آلات نقش بزرگ, یکی از دلایل کلیدی برای خطوط بود understaffing و عدم رای گیری مکان (دولت سیستمیک توقیف بیش از 200 حوزه های رأی گیری پس از دادگاه عالی سوخته قانون حق رای در سال 2013).

تبلیغات:

اما گرجستان باید به عنوان یک هشدار برای absentee ballot طرفداران به عنوان به خوبی. یک افزایش بزرگ در رای غیابی ضعف مقامات و بسیاری از واجدین دریافت برگه های رای خود را با توجه به سلامت.

“وسیع گسترش رأی-با-ایمیل و غایب رای گیری, رای گیری شد به اندازه کافی برای جبران کاهش شدید در مکان های رای گیری در بسیاری از ایالت” نیویورک تایمز گزارش داد. “در شهرستانها در سراسر کشور از جمله آتلانتا, بالتیمور فیلادلفیا و واشنگتن دی سی منتظر رای دهندگان در روز انتخابات خطوط برای ساعت ها و حتی به عنوان هر شهر تجربه نمایی افزایش رای-توسط-mail.”

“شما باید متحده در خارج وجود دارد در غرب که انجام رای گیری از طریق پست حرفه ای خود در انتخابات هستند تقریبا به طور انحصاری از طریق پست” ریچارد بارون انتخابات مدیر Fulton County, که شامل آتلانتا گفت: خروجی. “آنچه از ما خواسته شد برای انجام غایب توسط ایمیل و ما هنوز هم تا به حال به ما کاملی از روز انتخابات زیرساخت ها است.”

استیسی آبرامز که زد برای فرماندار در گرجستان در سال 2018 گفت: “این ایده خوبی است برای تشویق مردم به استفاده از رای غیابی” به سرعت تبدیل به “یک فاجعه است.”

“شما رای غیابی است که هرگز به تعداد رای دهندگان شما باید غیابی که ارسال شد اما رای دهندگان هیچ ایده اگر آنها در حال رفتن به شمارش” آبرامز گفت.

کشورهای دیگر را تجربه کرده اند مسائل را بیش از حد. مهلت برای دریافت رای غیابی در پنسیلوانیا بودند بیش از حد کوتاه, مقامات گفت: بار. مریلند بود 20,000 برگه بازگشت به دلیل از رده خارج ثبت نام رای دهندگان لیست. در ویسکانسین برخی از پست الکترونیکی-در برگه های رای داشت و تحويل در اداره پست.

گسترش پست الکترونیکی رای گیری بسیار مهم است برای اطمینان از که هر کسی که می خواهد به رای دادن می توانید اما متحده باید زمان بسیار کمی به ساحل تا سیستم های خود را قبل از ماه نوامبر است.

“من نمی توانم درک داده شده همه که رفتن در در امریکا در حال حاضر که هر کسی می توانست صفرا به غرفه و نه رفع این” Rev. Kobi کمی سر از NAACP فصل در بالتیمور گفت: بار. “آمریکا نمی تواند می گویند:” ما قهرمانان دموکراسی ” و پس از آن ارائه نشده و دموکراسی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی