می گوید که می خواستم به بازگشایی داشتن افکار دوم با توجه به افزایش coronavirus موارد

برخی فرمانداران در حال reevaluating بازگشایی کشورهای خود را و یا حداقل خواستار احتیاط بیشتر در میان ساکنان خود را پس از یک سنبله در coronavirus موارد در ایالات متحده است. دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه گزارش می دهد که تعداد تایید جدید کروناویروس موارد در هر روز رسیده تمام زمان بالا از 40,000 روز پنج شنبه.

“روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله” تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز جمعه اعلام معکوس خود را زودتر سیاست بازگشایی اقتصاد دولتی است. “اقدامات در این فرمان اجرایی ضروری به ماموریت ما به سرعت حاوی این ویروس ها و محافظت از سلامت عمومی است.”

تبلیغات:

ابوت دستور داد که تمام میله های زندان بسته می شود و تا 12 ظهر به وقت محلی و رستوران ناهار خوری توان محدود و عمده واژگونی پس از تصمیم هفته گذشته برای بلند کردن ممنوعیت اجازه می دهد دولت های محلی به منظور پوشیدن ماسک محافظ. او همچنین بسته شدن تمام قایق سواری و لوله کسب و کار و الزامی است که تجمع بیش از 100 نفر باید مجاز توسط دولت های محلی. دولت گزارش تقریبا 6,000 تایید coronavirus موارد در روز پنج شنبه و ابوت گفت که او تصمیم گرفت برای جلوگیری از بازگشایی اقتصاد پس از دولت را مثبت تست رای نقض 10 درصد است.

تگزاس بود تنها یک دولت را به خروش در موارد همزمان با تلاش های دولت برای بازگشایی اقتصاد است. مدت کوتاهی پس از فلوریدا وزارت بهداشت تایید 8,942 موارد جدیدی از کروناویروس در روز پنج شنبه از فلوریدا به بخش کسب و کار و حرفه ای مقررات اعلام کرد که میله را باید بلافاصله متوقف خدمت به الکل. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوریخواه بود در ابتدا با عجله به بازگشایی دولت را در اقتصاد و حتی gloated در ماه آوریل که دولت در حال انجام یک کار بهتر از پرداختن به همه گیر تر از نیویورک است که به رهبری دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو. کومو در پاسخ به اخبار فلوریدا سنبله در موارد گفتن نیویورک تایمز که DeSantis “بازی سیاست با این ویروس” و از دست داد.

اوکلاهما نیز شاهد افزایش در coronavirus موارد به عنوان آنها شروع به بازگشایی اقتصاد خود را, گزارش یک شماره ثبت از تک بعد تایید coronavirus موارد در روز چهارشنبه (482) و مقامات روز جمعه اعلام کرد که آنها در حال لغو Oklahoma State عادلانه میان همه گیر نگرانی. آریزونا است و همچنین شاهد افزایش عفونت (بیش از 3000 مورد جدید گزارش شده در چهار از هفت روز گذشته است که با قرار دادن یک توقف خود را بازگشایی و کالیفرنیا ، mlb خواست Arizonans به ورزش احتیاط در هنگام بیرون رفتن و درگیر شدن در سنتی فعالیت های اجتماعی.

تبلیغات:

“این یکی دیگر از اجرایی جهت اجرا و آن را در مورد بسته شدن کسب و کار. این است که در مورد آموزش عمومی و مسئولیت شخصی” Ducey گفت: در یک آدرس به خود دولت است. “آیا آن را برای خانواده خود را برای دوستان خود برای همسایگان خود برای ما خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است. … شما می تواند کمک به کاهش خطر ابتلا به آسیب پذیر در جامعه ما است.”

آمده است که در ابتدا دیدم تعداد coronavirus موارد اما موفق به ظاهر آنها را تحت کنترل در حال حاضر به تحمیل اقدامات برای حفاظت از ساکنان خود را از مردم ورود از ایالات متحده هستند که با دیدن موج. کانکتیکات نیوجرسی و نیویورک اعلام کرد که آنها در حال تحمیل یک مشاوره سفر و 14 روز قرنطینه در مسافران که بازدید از آنها را از کشورهای دارای نرخ ابتلا به عفونت. این امر به ویژه قابل توجه برای نیویورک به این دلیل که دولت رفت و از داشتن یکی از بالاترین نرخ آلودگی به یکی از پایین ترین.

مشورتی خواهد درخواست, آلاباما, فلوریدا, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی یوتا, تگزاس, آرکانزاس, آریزونا و واشنگتن است.

تبلیغات:

از روز جمعه بیش از 124,000 مردم ثبت شده است که پس از فوت در ایالات متحده به دلیل coronavirus و بیش از 2.4 میلیون مورد تایید عفونت به ثبت رسیده است. این اعداد تقریبا قطعا بالاتر با مراکز کنترل بیماری مدیر دکتر رابرت Redfield گفتن با خبرنگاران در روز پنج شنبه که “بهترین برآورد ما در حال حاضر است که برای هر موردی که گزارش شده است وجود دارد در واقع شدند 10 عفونت های دیگر.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>