متحده در مقابل تهمت های اقتصادی بازگشایی فرانسه گسترش مستند: روز سه شنبه coronavirus اخبار

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان است که نزدیک به 2 میلیون از 14 آوریل. ایالات متحده به ثبت نام بیش از 584,000 موارد و اکثر کشورهای در حال نزدیک شدن به یک ماه نشان از مستند بودن اقدامات در محل.

چقدر دیگر کسانی خاموش شدن ناگهانی خواهد داشت یک سوال بی جواب در این نقطه, اما برخی از کشورهای در حال آغاز به حداقل می آیند تا با برنامه ریزی برای در نهایت کاهش محدودیت. کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن در حال هماهنگی برای منطقه خود و یک کنسرسیوم از کشورهای در امتداد ساحل شرق از جمله ماساچوست و نیویورک نیوجرسی و پنسیلوانیا نیز با هم کار بر روی یک استراتژی برای بازگشایی اقتصاد خود را.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که هیچ راز تمایل خود را برای بازگشایی این کشور به سرعت به عنوان امکان پذیر است و اصرار دارد که او دارای “قدرت نهایی” در این ماده و می توانید سفارش متحده به بازگشایی اقتصاد خود را هر زمان که او می خواهد بدون در نظر گرفتن آنچه که فرمانداران باید برنامه ریزی شده است.

این نادرست است (حداقل با توجه به کمی چیزی به نام قانون اساسی ایالات متحده) و دولت هنوز فاقد یک برنامه و یا ابزار برای چه به واقع بازگشایی اقتصاد, حتی اگر آن را می خواستم.

سعی کنید به درمان است که رئیس جمهور است که نصب و راه اندازی یک نیروی کار به آمده تا با یک استراتژی اقتصادی. کسانی که کارشناسان رویترز گزارش انتظار می رود عبارتند از خزانه, منشی, Steve Mnuchin و کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow, در میان دیگران. قابل توجه این لیست هنوز شامل مقامات بهداشت عمومی.

دولت ها در سراسر جهان در حال مبارزه با, آیا و هنگامی که برای استراحت و خاموش کردن اقدامات است. فرانسه تمدید آن مستند تا اواسط ماه مه. اتریش آرام برخی از آن محدودیت بازگشایی مغازه های کوچک و پارک ها. و حتی ایتالیا یکی از سخت ترین ضربه از کشورهای اروپایی اجازه داده کتاب فروشی ها و برخی دیگر از فروشگاه های کوچک برای بازگشایی شده است.

این در سراسر جهان “بزرگ مستند” به عنوان صندوق بین المللی پول است, لقب آن است که به احتمال زیاد به علت بزرگترین بحران اقتصادی جهانی از زمان رکود بزرگ این سازمان تصریح کرد: روز سه شنبه. این گروه پروژه های جهانی که خروجی کوچک خواهد شد 3 درصد در این سال است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن امروز.

اکثر ایالات آمریکا هنوز در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus حفظ دقیق اقامت در خانه سفارشات و نگه داشتن همه اما ضروری ترین کسب و کار بسته شده است. اما به عنوان متحده شروع به دیدن میزان عفونت و بستری شدن در بیمارستان ایجاد ثبات در تماس شروع به بلند کردن محدودیت ها و اجازه می دهد اقتصاد به بازگشایی می رویم به دریافت بلندتر و بلندتر می شود.

در حال حاضر که دولت فدرال باید یک برنامه ریزی برای بازگشایی این کشور هر چند تهمت مدیریت شناور است تا پایان مارس به عنوان یک هدف ممکن است تاریخ آن است. به همین دلیل است که کشورهای در حال شروع به آمده تا با طرح های خود را تخمگذار منطقه نقشه راه در چگونه به آرامی شاید حتی haltingly بالابر محدودیت بازگشایی کسب و کار و حفاظت از سلامت ساکنان خود را.

کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن در حال تشکیل چیز از یک “غربی پیمان” به ادغام بازگشایی مجدد برنامه. “COVID-19 تا صید ما ارتباط” واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و اورگان دولتی کیت براون گفت: در یک بیانیه مشترک دوشنبه. “در هفته های آینده, West Coast خواهد تلنگر اسکریپت در COVID-19 — با ما, متحده اقدام در هماهنگی و همکاری برای اطمینان از این ویروس هرگز نمی تواند گسترش به طور گسترده در جوامع ما است.”

در سواحل شرق, ماساچوست, رود آیلند, نیویورک, کانکتیکات, New Jersey, پنسیلوانیا و دلاور هستند که با یکدیگر برای ایجاد یک منطقه بازگشایی طرح برای مدارس و کسب و کار.

“اگر شما آن اشتباه می تواند نتیجه معکوس و ما دیده ایم که با جاهای دیگر در جهان” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز دوشنبه گفت:. “چه نوع هنر است که با رفتن به اینجا در حال انجام است که هوشمندانه و انجام است که در راه هماهنگ.”

جزئیات این طرح نیست و در عین حال شناخته شده است اما رهبران در سواحل هر دو پیشنهاد کرده اند هر کاستن از محدودیت ها را مجبور به رفتن دست در دست با قوی تر تست از جمله تست برای آنتی بادی به تعیین که در حال حاضر آلوده شده است و به طور بالقوه توسعه برخی از درجه ای از مصونیت. نیویورک و همسایگان آن مانند نیوجرسی شده اند بسیار سخت تر ضربه coronavirus از سواحل غرب هر چند اولین بار در کشور شیوع آغاز شد و در سیاتل.

به همین دلیل است که استانداران به خصوص در سواحل شرق هنوز هم اصرار احتیاط و صبر و شکیبایی است. “من هنوز یک عفونت است که در حال رشد” کنتیکت رژیم صهیونیستی. ند لمانت سی ان ان گفت صبح روز سه شنبه. “این است که هیچ وقت برای استراحت.”

به عنوان این کشورها تیم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که او “قدرت نهایی” برای بازگشایی اقتصاد که درست نیست چون از چیزهایی مانند فدرالیسم. در حالی که تهمت صادر کرده فدرال اجتماعی-فاصله دستورالعمل (“15 روز” — پس از آن “30 روز” — به سرعت گسترش) این فقط توصیه متحده و در نهایت دستور داد تا کسب و کار خود را تعطیل و غیر ضروری حقوقی واجد شرایط به ماندن در خانه. برخی از فرمانداران نیز در برابر صدور stay-at-home بخشنامه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که تشکیل یک شورا برای بازگشایی, اقتصاد, اما از آن است که انتظار نمی رود به هر عبارتند از مقامات بهداشت عمومی با توجه به آسوشیتد پرس. کارشناسان بهداشت عمومی در تهمت خود دولت هشدار داده اند که, کاهش, اجتماعی فاصله مقررات خیلی زود می تواند منجر به تجدید حیات در موارد. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: شورای “را به ما بدهد همچنین برخی از مشاوره خوب اما ما خواهید بود بسیار امن است. در همان زمان ما رو به کشور ما باز است.”

دولت استانداران را تحت فشار قرار دادند در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای قدرت نهایی گفت: آنها خود را تصمیم گیری در مورد زمانی که آن را بی خطر به سهولت قوانین در کشورهای خود را. “اگر او دستور داد مرا به بازگشایی در راه است که می اندازد سلامت عمومی مردم از دولت من, من نمی خواهد آن را انجام دهد” کومو گفت: در سی ان ان روز سه شنبه. “و ما که در قانون اساسی چالش میان دولت و دولت فدرال و که رفتن به دادگاه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و ظاهرا مصرف این مقاومت هست. او در توئیتر خود نوشت صبح روز سه شنبه که کومو شده بود “تماس روزانه و حتی ساعت به ساعت التماس برای همه چیز بیشتر است که باید دولت مسئولیت مانند جدید بیمارستان تخت هواکش و….” اما “در حال حاضر او به نظر می رسد می خواهند استقلال!”

“که نمی خواهد اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

کمتر از یک ساعت بعد رئیس جمهور فرستاده عجیب و غریب داند که اشاره به فیلم Mutiny on the Bounty به ظاهر متهم فرمانداران دولت از افزایش در برابر او. (یا چیزی؟)

این توییت را شامل نمی شود هیچ اشاره ای در مورد گسترش آزمایش و یا تماس با ردیابی — چیزهایی که کمک خواهد کرد که ایجاد شرایط مورد نیاز با خیال راحت به راه اندازی مجدد اقتصاد — پس از آن فقط تهمت بودن مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی روز دوشنبه گفت که او را گسترش فرانسه مستند برای یکی دیگر از چهار ماه مارس تا 11 و سپس به تدریج بازگشایی مدارس. پاکسازی گفت: بارها و رستوران ها و موزه ها و مکانهای دیگر ممکن است باز تا اواسط ماه جولای.

“من به طور کامل درک تلاش من میخواهم از شما” پاکسازی گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ، “هنگامی که ما قادر به بازگشت به یک زندگی عادی ؟ من دوست دارم که قادر به پاسخ به شما. اما صادقانه من باید با فروتنی به شما بگویم که هیچ یک از ما نیست که پاسخ قطعی.”

فرانسه coronavirus بحران و بعد فورا رفت واز آنجا با توجه به ایتالیا یا اسپانیا اما آن را سمت راست وجود دارد در میان سخت ترین ضربه در اروپا است. این کشور تایید کرده است بیش از 137,000 coronavirus موارد و ثبت نزدیک به 15,000 مرگ و میر از 14 آوریل.

در روزهای اخیر هر چند در تعداد عفونت کاهش پیدا کرده است و یک نشانه آن است که اقدامات سختگیرانه در حال کمک به مانع این ویروس را انتقال. “این بیماری همه گیر است که شروع به کم کردن سرعت. نتایج وجود دارد” پاکسازی گفت.

در جای دیگر در اروپا و برخی از کشورها با احتیاط کاهش محدودیت های خود را. اسپانیا مجاز برخی از کسب و کار به بازگشایی در اوایل این هفته. اتریش روز سه شنبه نیز اجازه برخی از مغازه های کوچک باغ مراکز و پارک های عمومی به بازگشایی شده است. هر چند دولت اتریش اجازه این کسب و کار برای باز کردن هر کس باید همچنان به رعایت اجتماعی فاصله قوانین (تنها تعداد محدودی از مردم در مغازه ها در یک بار) و مردم باید با پوشیدن ماسک در ملاء عام. جریمه صادر خواهد شد به مکان و یا افرادی که نمی قوانین را دنبال کنید.

و حتی ایتالیا و اروپا را coronavirus کانون است که تجربه اندکی آرامش بخش از قوانین با کتاب ها و مغازه ها لباس کودکان فروشگاه های ذکر شده در میان کسب و کار در حال حاضر ضروری و در نتیجه مجاز به باز کردن. نه هر بخشی از ایتالیا کاسته است تا در مجموع مستند هر چند در شمال که در آن شیوع ویران مکان هایی مانند لومباردی فروشگاه باقی می ماند بسته به گفته بی بی سی.

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول), یک سازمان است که باعث ثبات سیستم پولی جهانی در حال حاضر هشدار داد در هفته گذشته که اقتصاد جهانی خرید اینترنتی از coronavirus خواهد بود بدترین جهان تا به حال دیده می شود پس از رکود بزرگ.

روز سه شنبه این سازمان ارائه پیش بینی های خود را برای آنچه در آن آغاز شده است خواستار “بزرگ مستند”: اقتصاد جهانی کوچک خواهد شد 3 درصد در سال 2020 هر چند آن را به دوباره بجای اول برگشتن در سال 2021 این سازمان پیش بینی کرد. اقتصادهای پیشرفته از جمله ایالات متحده و بسیاری از کشورهای منطقه یورو — می تواند کوچک به اندازه 6 درصد است. و گزاف گویی-در سال آینده بستگی به این دوره از pandemic: دولت چگونه پاسخ می دهند و این که آیا جهان می تواند در مجموع سرعت گسترش یافته است.

“کشور به فوریت نیاز به کار با هم به سرعت گسترش ویروس و به منظور توسعه یک واکسن و درمانی برای مقابله با بیماری” در این گزارش است. “تا زمانی که چنین مداخلات پزشكي در دسترس هیچ کشور امن است از این بیماری همه گیر (از جمله عود پس از موج اولیه متهم) به عنوان طولانی به عنوان انتقال رخ می دهد در جای دیگر.”

بزرگ غذای آماده از همه این است که در این سال است قطعا رفتن به بد و اجماع در حال حرکت است به دور از یک سریع اقتصادی جستن به عقب و به سمت بیشتر drawn-out بهبود اقتصادی. به عنوان بورسی را Emily Stewart and Dylan اسکات توضیح می دهد: “بیش از حد آسیب ساختاری انجام شده است شغل و کسب و کار از دست داد که هرگز دوباره. زنجیره تامین شکسته شده و نیاز به بازسازی شود.”

شهر نیویورک شده است و عمیقا عمیقا تحت تاثیر coronavirus بحران است. در روز دوشنبه بارش باران و وزش باد که ضرب و شتم بسیاری از سواحل شرق وزید از طریق شهرستان است. اما زمانی که آن را پاک در شب بسیاری از ساکنان تحت درمان قرار گرفتند به یک واقعا زرق و برق دار رنگین کمان در بالای شهر.

رنگین کمان را تبدیل به نمادی از امید در طول coronavirus — مردم ارسال آنها را در ویندوز خود را در سراسر جهان برای کودکان و نوجوانان (و اجازه می دهد تا واقعی بزرگسالان بیش از حد) به نقطه در پیاده روی خود را.

دوشنبه شب در زندگی واقعی رنگین کمان احساس بود و نشانه ای از امید برای یک شهرستان در تروما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>