مجسمه در مقابل معترضان: مغلوب ساختن پیشی جستن و عربستان به نفع مرده در طول زندگی

وجود دارد چند مرض موضوعات موضوع بیشتر به حدس و گمان از مذهبی وفاداری رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “پایگاه است.” چرا نگران کننده مقدار زیادی از آمریکایی ها حاضر حتی برای سرگرم کردن هر گونه انتقاد از تهمت سزاوار موشکافی از دانشمندان علوم سیاسی روانشناسان و شاید ترسناک رمان نویسان کار در مدرسه از ادگار آلن پو.

آنچه پرواضح است که مهم نیست که چه کسی رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن او و حزب جمهوری خواه در سطح ملی هیچ علاقه ای به حاکم از طرف زندگی انسان — غیر از تضمین این که یک اقلیت کوچک از میلیاردرهای و multimillionaires بزرگنمایی پرتفوی سرمایه گذاری خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن evinces هیچ نگرانی برای آمریکایی ها در حال مرگ از coronavirus نژادپرستانه و خشونت و یا هر گونه بیماری یا بی عدالتی است. او نشان می دهد بدون توجه به مراقبت های بهداشتی حرفه ای شجاعانه تلاش خود را برای نجات بیماران از مرگ و ظالمانه به نظر می رسد بی تفاوت نسبت به مبارزات میلیون نفر از کارگران, که معیشت نابود شده اند COVID-19. نیازی به گفتن تهمت همچنین نشان می دهد تحقیر برای زندگی موضوع مهاجران و هر کسی که مخالف انتخاب مجدد او که در این لحظه (و در طول ریاست جمهوری خود) است که بیش از نیمی از مردم آمریکا.

تبلیغات:

او توانمندسازها هستند عاشقانه اختصاص داده شده به حفاظت از مجسمه ها — بی جان سنگ و اشیاء با هیچ پالس خانواده یا سیستم عصبی مرکزی. قوام و نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن وکالت از طرف مرده زندگی-اندازه ارقام و تمایل خود مقامات جمهوری خواه و محبوب جناح راست صاحب نظران به طوطی دستور کار نمایش یک ظرفیت برای خلاق حل مسئله است که هیچ بحران مؤثر بر موجودات می تواند الهام بخش در آنها — و نه تغییرات آب و هوایی نه 27 میلیون آمریکایی بدون بیمه و نرخ بالای فقر کودکان.

یا نه این است که یک بدبینانه استراتژی مبارزه برای منحرف کردن اذهان آمریکایی ها از واقعی با مشکلات احساسی نماد این حساسیت برای بناهای تاریخی به عنوان مخالف به نگرانی بیش از ظلم و ستم به مردم منظمی تقسیم سیاست آمریکا به نمایندگی از دو حوزه: مجسمه ها در مقابل انسان است.

حزب جمهوری خواه انباشته شده است در اطراف رهبر خود را نه فقط برای محافظت از این غیر زندگی حوزه با تهدید به جریمه و یا حتی زندان برای کسانی که محو کردن یک مجسمه بلکه با وعده های سایز بزرگ آن حوزه. مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است که ایجاد یک “باغ قهرمانان” که اجازه خواهد داد که موجودات زنده به commingle با سنگ نمایندگی مرده. لیست قهرمانان که دریافت خواهد کرد ادای احترام در باغ شامل معروف دارد Antonin Scalia و بیلی گراهام در کنار جکی رابینسون و Susan B. Anthony. پس مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه ای وجود دارد بدون شک بسیاری از ناظران را شگفت زده کرد توسط باغ را حذف از روی Cohn.

تبلیغات:

شاید اگر دولت های محلی به سرعت عمل برای ساخت بناهای تاریخی به ساکنان سابق که فوت کرده اند در coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن را حداقل صحبت در مورد آن. در, عجیب و غریب, جولای 4, سخنرانی, سخنرانی های کاملا رام تن او تنها یک مرجع عبور به ویروس و قربانیان آن است. Dr. Anthony Fauci گفت: در ماه ژوئن است که جلسات خود را با رئیس جمهور “را به طور چشمگیری کاهش یافته است.”

در خود ثابت قدم امتناع از نشان دادن یک زندگی رای دهندگان تهمت نه تنها نادیده گرفته شده این بیماری همه گیر به عنوان یک بحران است که باید موفق به نجات زندگی او به طور فعال مشغول به کار به تشدید عوارض آن. او را تهدید به اخراج دانش آموزان خارجی ویزا اگر دانشگاه را به طور کامل بازگشایی در پاییز و صادر مشابه اولتیماتوم به ابتدایی و متوسطه نشان می دهد او ممکن است خودداری فدرال کمک از مدارس که با چوب آنلاین و یا “حاوی” یادگیری است.

نه محتوا با 134,000 coronavirus مرگ و میر و شمارش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتقل شده است برای از بین بردن قانون مراقبت مقرون به صرفه به دنبال یک مورد قبل از دیوان عالی کشور است که می تواند باطل تمامیت باراک اوباما امضا برنامه بهداشت. در ضمن همان پاتولوژیک ریاست جمهوری گسترش مبارزات خود علیه زندگی انسان با لغو مقررات در برابر آلودگی هوا است. جینا مک کارتی, رئيس جمهور از شورای دفاع از منابع ملی توضیح می دهد که علاوه بر مضر, اثرات دراز مدت افزایش در جوی سموم خواهد شد “را covid-19 کشنده تر است.”

تبلیغات:

یک فن آوری به عنوان ساده به عنوان ماسک صورت برای همه ضروری است ایمنی به خصوص که از مراقبت های بهداشتی کارگران اما “بزرگترین کشور در تاریخ جهان” به عنوان جناح راست را دوست دارد به insipidly به رخ کشیدن نمی تواند اطمینان حاصل شود که هر پرستار و دکتر کافی تامین حفاظت شخصی دنده. پرستاران ملی ایران با انجام یک نظرسنجی از 23,000 پرستاران ثبت نام شده و در بر داشت که متناوب 85 درصد تا به حال هیچ چاره ای اما برای شکستن از توصیه های پزشکی و استفاده مجدد از ماسک طراحی شده برای استفاده تک.

معاون رئیس جمهور مایک پنس رئیس coronavirus نیروی کار و سرب رسول انجیل از مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع پیشنهاد در جلسه توجیهی که کارکنان مراقبت های بهداشتی باید “حفظ و استفاده مجدد از PPE لوازم.”

تبلیغات:

در ضمن وحی که ده ها میلیون بیکار آمریکایی ها — بسیاری از آنها هنوز هم در حال انتظار برای جمع آوری مزایای بیکاری — نمی تواند خود را اجاره و قبلی coronavirus امداد بسته های موجود بیشتر منابع مالی و معافیت های مالیاتی برای شرکت های بزرگ نسبت به کمک به کسب و کارهای کوچک است که در گذشته درخواست حزب جمهوری خواه برای سرگرم کردن این ایده از یکی دیگر از $1,200 محرک را بررسی کنید. یکی است در ترس از خود بزرگواری.

“باغ قهرمانان” اعلام شبیه آخرین محل تیم برگزاری یک رژه پیروزی در آن شهر است. به طور فزاینده ای احساساتی ایالات متحده می تواند صرفا ترومپت دستاوردهای گذشته خود در حالی که بقیه جهان متمدن به مدرسه می رود و کار — در حال حاضر حداقل — قرار دادن همه گیر در پشت آنها. ژاپن و نیوزیلند و بسیاری از کشورها در اتحادیه اروپا نشان داده اند که چه زمانی ممکن است که دولت به دنبال به خدمت منافع انسان است.

آنها همچنین بهتر تمرین حکمت Thomas Jefferson, مردی که بنای تاریخی تبدیل به یک وسواس برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. جفرسون یک بار اعلام کرد در نامه ای به جیمز مدیسون چه به اعتقاد او “بدیهی”: “زمین متعلق به این زندگی است.”

تبلیغات:

هزاران نفر از آمریکایی ها در حال مرگ هستند به دلیلی در حالی که میلیون ها نفر از دیگران چهره بدبختی و محرومیت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حتی حاضر به صحبت با وضوح و همدلی در مورد متناوب ابعاد این بحران است. اما در جایی یک پرنده مدفوع در برنز رئیس Robert E. Lee و حزب حاکم در جهان ثروتمندترین کشور آماده یک شلنگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>