استیو Mnuchin: “مربوطه” که رکورد 3.28 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری

حدود 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری پس از گذاشته شدن در هفته گذشته در میان coronavirus همه گیر سابقه و رکورد مجموع که وزیر خزانه داری استیو Mnuchin به عنوان رد “مربوط” پس از یک شرکت دوستانه 2.2 تریلیون دلار محرک تصویب شنبه از طریق مجلس سنا در یک اتفاق آراء.

“صادقانه به شما بگویم, من فقط فکر می کنم این اعداد در حال حاضر مربوط نیست و این که آیا آنها بزرگتر و یا کوچکتر در کوتاه مدت” Mnuchin گفت CNBC دیوید فابر در طول یک شنبه مصاحبه. “بدیهی است که مردم وجود دارد که باید برای رفع بیکاری و دوباره از چیز خوب در مورد این لایحه رئیس جمهور است و حفاظت از آن مردم است. در حال حاضر با این برنامه کسب و کارهای کوچک و امیدوارم قادر خواهد بود به استخدام و بازگشت بسیاری از این افراد است.”

تبلیغات:

او افزود: “هفته گذشته آنها نمی دانم اگر آنها تا به حال حمایت. آنها نمی باید هر گونه نقدی. آنها تا به حال هیچ انتخاب است. در حال حاضر این لایحه تصویب شده توسط کنگره وجود دارد حمایت و به من گفت: امیدوارم کسانی که کارگران را rehired.”

Mnuchin همچنین استدلال کرد که وجود صنایع که استخدام کارگران جدید “را به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند” از جمله “فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها — شما می دانید خدمات تحویل.”

محرک لایحه را فراهم می کند $350 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک هر چند که شکل همراه با یک تعداد از شرایط. آن طول می کشد به شکل یک بخشایش برنامه وام و نیاز به کسب و کارهای کوچک تعریف شده به عنوان شرکت های با 500 یا کارکنان کمتر — است که بهره مندی از امداد رسانی به اخراج کارکنان خود را. کسب و کار می تواند دریافت وام تا 10 میلیون دلار بر اساس چه مقدار از آنها پرداخت کارکنان خود را در طول دو ماه اول سال 2020 است. وام را حمل 4% نرخ بهره و اگر کسب و کار حفظ اندازه به طور متوسط از آنها تمام وقت و نیروی کار بر اساس زمانی که آنها برای اولین بار موفق به دریافت وام اصلی خواهد بود ببخشند. آنها تنها نیاز به پرداخت بهره.

تبلیغات:

چرا که آن را به ماه که پول برای رسیدن به کارگران بسیاری از کسب و کار خواهد شد به احتمال زیاد به زیر قبل از آنها می توانید با استفاده از وام. کمک خواهد کرد همچنین کمک به کارگران بودند که گذاشته قبل از کارفرمایان خود دریافت وام.

محرک نیز شامل 454 میلیارد دلار کمک مالی برنامه است که می تواند قوی تر از 10 بار توسط فدرال رزرو است. برخی از این پول کمک خواهد کرد شرکت هایی که گذاشته کارگران خود را, اما کسب و کار می تواند غیر روحانی کردن به اندازه 10 درصد از نیروی کار خود را در طول شش ماه آینده و هنوز هم واجد شرایط. در ضمن به دلیل اینکه این برنامه در پایگاه های خود در محاسبات این هفته, استخدام, آن را نمی خواهد تعداد 3.28 میلیون آمریکایی است که در زمینه مزایای در طول این دوره است.

محور محرک بسته است پرداخت های نقدی را از 1200 دلار به مالیات دهندگان که درآمد برابر یا کمتر از 75000 دلار در هر سال. این امر پس از آن مرحله پرداخت برای مالیات دهندگان که درآمد بین $75,000 و $99,000 هر سال قبل از خلاص شدن از آنها به طور کامل برای مالیات دهندگان است که درآمد سالانه بیش از $99,000. خانواده ها را نیز دریافت اضافی $500 برای هر کودک در خانواده خود را.

تبلیغات:

شما می توانید از بخش های زیر از طریق توییتر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>