استیون Mnuchin ادعای آن “زمان زیادی را برای مردم به کشف امریکا” به عنوان CDC هشدار سفر

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز دوشنبه خواست عمومی برای سفرهای جاده ای به “کشف آمریکا” حتی به عنوان برترین مقامات بهداشت هشدار داد در برابر غیر ضروری سفر.

Mnuchin گفت: فاکس کسب و کار میزبان Maria Bartiromo که آن را “بیش از حد سخت به بگویید که در این مرحله” آیا پروازهای بین المللی از سر گرفته خواهد شد در این سال قبل از اصرار آمریکایی ها برای استفاده همه گیر برای سفر با خودرو به عنوان یک جایگزین.

تبلیغات:

“اما این است که زمان زیادی را برای مردم به کشف امریکا,” او گفت:. “بسیاری از مردم را دیده اند بسیاری از نقاط آمریکا. من آرزو می کنم من می تواند به عقب در جاده ها به زودی.”

Mnuchin وجود دارد گفت: به احتمال زیاد خواهد بود معافیت برای مسافران کسب و کار که نیاز به پرواز در خارج از کشور است.

“رئیس جمهور همچنین به دنبال راه هایی برای تحریک سفر. ما می خواهیم مردم به سفر با خیال راحت — قادر به بازدید از مکان های ایمن,” او گفت:. “بنابراین به عنوان اقتصاد باز می شود من فکر می کنم شما خواهید دید تقاضا در آینده را . . . اولویت ما این است که باز کردن اقتصاد داخلی است.”

تبلیغات:

Mnuchin نظرات در تضاد با دستورالعمل صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) هشدار داد که در برابر هر گونه سفر غیر ضروری.

“سفر را افزایش می دهد شانس خود را از گرفتن و گسترش COVID-19” آژانس هشدار می دهد. “CDC توصیه می کند شما در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است به خصوص اگر سفر شما ضروری است و عمل اجتماعی فاصله به خصوص اگر شما در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید.”

هدر Timmons واشنگتن اقتصاد سردبیر رویترز اشاره کرد که این کشور آمادگی برای رسیدگی به چنین سفر به ماه های تابستان رویکرد است.

تبلیغات:

“آمریکا منجر جهان در COVID مرگ و میر است و هیچ ملی قوانین برای تست ردیابی فاصله و یا نگه داشتن خود را امن در حالی که شما سفر” او هنوز توییتی. “اجاره ماشین شرکت هتل های زنجیره ای و غیره عمدتا ساخت جدید تمیز کردن/پروتکل های ایمنی خود را.”

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در ماه گذشته که سفر تنها می تواند از سر “اگر ما در انجام کارهایی که ما باید انجام دهید برای جلوگیری از تجدید حیات.”

تبلیغات:

“هنگامی که عفونت شروع به عقب سر خود را و دوباره گفت:” ایسنا “ما باید آن را در جای خود بسیار تهاجمی و موثر راه برای شناسایی ایزوله قرارداد ردیابی و مطمئن شوید که ما لازم نیست که آن خوشه ما در حال حاضر.”

در حالی که کارشناسان بهداشت هشدار می دهند در برابر راه سفر Mnuchin تجویز معلوم نیست چگونه مسافرت هوایی گزاف گویی خواهد شد پس از بحران بهداشت و درمان فروکش. خطوط هوایی در اطراف جهان بینی به از دست دادن حدود 314 میلیارد دلار در این سال است. ترافیک مسافری پایین است 95% از همه گیری آغاز شد و مدیران شرکت هواپیمایی می گویند این می تواند “دو تا سه سال” قبل از این صنعت بهبود Axios گزارش شده است.

شرکت های هواپیمایی تحمیل تازگی مورد نیاز برای مسافران به پوشیدن ماسک در پرواز و رزرو مشخصی صندلی. این محدودیت ممکن است فقط آغاز است.

تبلیغات:

“9/11 تغییر سفر به طور کامل با اضافه شدن چک امنیتی و دیگر چک در زمان” Shashank Nigam هواپیمایی مشاور و SimpliFlying موسس گفت: در یک پست وبلاگ. “تاثیر COVID-19 روز مسافرت هوایی خواهد بود و حتی گسترده تر.”

مشهور سرمایه گذار وارن بافت در یکشنبه اعلام کرد که برکشایر هاتاوی کنگلومرا به تازگی ریخته آن مخاطرات در تمام “چهار بزرگ” خطوط هوایی ایالات متحده پس از او گفت: “به پرواز نیست.”

“ما هواپیمایی موقعیت یک اشتباه بود,” او گفت:. “برکشایر است که ارزش کمتر از امروز به دلیل گرفتم که موقعیت از اگر من نداشته است.”

تبلیغات:

بافت گفت: او به پایان رسید تا “فروش آنها در حد قیمت های پایین تر از ما پرداخت می شود” از آنجا که او نگران بودند “بیش از حد بسیاری از هواپیماهای” برای دیدار با تقاضا است.

“جهان تغییر کرده است برای شرکت های هواپیمایی,” او گفت:. “آینده بسیار کمتر برای من روشن در مورد چگونگی کسب و کار تبدیل خواهد شد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>