توقف فریاد دونده برای پوشیدن ماسک!


A woman running near the Manhattan skyline, on an uncrowded sidewalk

این دونده خوب است!

القاعده بلو/گتی ایماژ

آن است که بسیار سرگرم کننده زمان به یک دونده در بروکلین جایی که من زندگی می کنند. این بهتر است که با یک نشانه آن است که در جریان بوده است در اطراف توییتر است که بار خوانده شده در قسمت: “عزیز هل دهنده قرار داده و در یک ماسک.” (ثبت نام نیز موفق به دریافت یک بی اساس حفاری در millennials.)

مشابه ضد دونده احساسات فراوان در شبکه های اجتماعی مانند درب بعدی و حتی در زندگی واقعی فعل و انفعالات. من را دیده اند پست از دوندگان که فریاد زد و از مردم انجام داده اند که فریاد خود را. قبل از اینکه شما داد من: من پوشیدن ماسک در هنگام اجرا میکنم قشنگ به طور مداوم. اما من واقعا نمی خواهید به. در واقع من لعنتی از آن متنفرم. من هم فکر نمی کنم لازم است!

آیا در حال اجرا با یک ماسک کمک می کند تا جلوگیری از گسترش coronavirus سوال برانگیز است در بهترین حالت. شواهد به نفع گسترده استفاده از ماسک توسط شهروندان (دونده یا هیچ) است که در حال حاضر محدود هر چند اگر شما در یک فضای شلوغ مانند یک فروشگاه مواد غذایی به نظر می رسد مانند پوشیدن یک نفر می تواند کمک کمی. , هوای آزاد, انتقال, یک کارشناس گفت: من همکار هنری گرابار است “امکان پذیر است اما غیر محتمل است.” به ویژه هنگامی که شما اجرا, شما لازم نیست که به افراد دیگر و از همه مهمتر, شما نمی اقامت به افرادی که برای مدت طولانی. واقعا “طولانی مدت تماس نزدیک” است که گسترش این ویروس به عنوان Saskia Popescu, بیماری های عفونی, اپیدمیولوژی به من توضیح داد در مصاحبه ای در ماه گذشته. در حال اجرا است مخالف طولانی مدت تماس نزدیک. فرصت های خود را برای میکروب ها به افراد دیگر هستند vanishingly کوچک است. (و شما در حال خروج از یک جریان از میکروب ها در پی خود را که “مطالعه” مزخرف بود.)

و در عین حال اجتماعی ضروری است: ماسک حتی در حالی که در حال اجرا است. به عنوان یک وال استریت ژورنال در مقاله ای با عنوان “باید به شما یک ماسک هنگام ورزش در خارج از منزل?” نتیجه گیری هر چند هیچ دلیل علمی برای پوشیدن ماسک در حالی که در حال اجرا—و در واقع تنفس به شدت به یکی ممکن است منجر به “افزایش مخاط بینی تولید”—وجود دارد مطمئن شوید که به دلایل اجتماعی به انجام این کار. “این یک عمل همبستگی و حسن نیت ارائه میدهد و اجازه دادن به هر کس می دانم که شما در حال تلاش برای احترام هوشمند و امن” طب اورژانس دکتر گفت این مجله است. (این مقاله همچنین اشاره می کند که برخی از ایالت ها در حال حاضر نیاز به ماسک. رژیم صهیونیستی. کومو موظف اواسط آوریل که تمام نیویورک ساکنان ماسک می پوشند اما این است که تنها زمانی که “شما نمی توانید یا نمی اجتماعی حفظ فاصله.”)

با توجه به فقدان شواهد خوبی پشت دونده با پوشیدن ماسک, من فقط می توانم نتیجه گیری کرد که مردم با استفاده از دوندگان به عنوان سپر بلا برای واقعی (و فهم) اضطراب احساس آنها در مورد رفتن به خارج در حال حاضر. آن است که nerve-wracking زندگی در یک شهر با دیگر انسان ها و میکروب ها! این احساس خوبی است برای کسانی که اعصاب بر کسی. “ما رسیده سوزش مرحله از این بیماری همه گیر” نوشت: Kelli ماریا Korducki در قطعه های اخیر متوسط که من مربوط به بسیار. من احساس تحریک در همه شیوه ای از چیزهای بی اهمیت و اقدامات و مردم در چند هفته گذشته. آن را سخت به نشستن با تحریک یک زندگی-تغییر مداوم ملی بحران و همچنین کار خود را با جامعه به مدیریت آن بسیار آسان تر به سرزنش دیگری برای لعنتی تا یک قانون!

اما برای دوندگان هزینه پس از این غیرعلمی اجتماعی حکومت ثابت پوشش نوع بالا! داشتن یک تکه پارچه بیش از صورت خود را می سازد آن را دشوار است به انجام این بیولوژیکی لازم است عمل تنفس به شدت در طول یک تمرین قلبی. آن را احساس می کند کمی شبیه خفه کننده است ، آن است که به خصوص بد هنگامی که شما در حال بالا رفتن از یک تپه انجام یک سرعت اجرا و یا سرعت تمرین. اما آن را نیز بد و دشوار است: همه از زمان. همه چیز تنها به بدتر با افزایش دما و ما سر به عرق نقاب تابستان است.

تا کنون راه مردم در برخورد با این ناراحتی—بر اساس یک بررسی حدیثی از خودم و همکاران و مردم من را در خیابان, یک دکتر در مقاله وال استریت ژورنال—است که با کشیدن ماسک تا زمانی که در نزدیکی مردم و سپس بازگشت دوباره زمانی که خارج از دید. این نقض هر نقطه از ماسک پوشیدن وجود دارد آن جوش پایین به یک نمایشی ورزش است که تقریبا به طور قطع محافظ و احتمالا حتی بدتر از رفتن سبزه. شما در حال دست زدن به هر آنچه که میکروب ها قرار گرفتند با ماسک و خطر انتقال آنها بر روی گفتن این دستگیره از آپارتمان خود را در ساختمان هنگامی که شما به خودتان اجازه بازگشت.

بهترین کاری برای انجام این است که اجرا در زمانی که وجود دارد نه بسیاری از مردم خارج: صبح, شب, سرد, روز های بارانی (من برو ماسک-کمتر در یکی از این اخیرا با شکوه بود). یکی دیگر از چیز خوب به انجام کار سخت برای حفظ توصیه می شود شش پا بین شما و افراد دیگر که ممکن است به معنای پریدن به دیگر لبه پیاده رو گاهی اوقات (و نه به خیابان—آخرین چیزی که ما نیاز داریم بیشتر ماشین صدمات). در یک دنیای ایده آل و غیر دونده در بروکلین پیاده رو به سادگی نیز تلاش برای فاصله که ما آنها را منتقل می کند. اما آنچه ما باید انجام دهید این است که همچنان اجازه می دهد تا غیر دونده به شکایت و داد ما در مورد یک چیز است که از نظر علمی خوب است. شاید شما مواجه می شوند چند, سراخ کون, دونده, اما بسیاری از مردم در حال تلاش برای احترام هوشمند و امن در حال حاضر. دوندگان باید برای انتقال است که با فشار دادن ما سیستم تنفسی به آستانه مرگ-با-پارچه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>