خیابان هوشمند: در مورد بسته شدن خیابان ها برای اتومبیل — و باز کردن آنها را به مدارس

یک شعار پاریس معترضان در دهه 1960 دیده می شود در نقاشی های دیواری و شعارهای یکسان زد مثل این: “در پایان ما خیابان ها ستاره.” ماکسیم محصور مثبت چشم انداز فضاهای شهری فراتر از سرکوب و ماشین خفه hellscapes آنها می خواهم تبدیل به تحت وزن از مدرنیته. در حال حاضر به عنوان بیشتر و بیشتر شهرستانها آزمایش با بسته شدن خیابان ها برای ترافیک وابسته به وسايط نقلیه و باز کردن آنها را به پیاده پاریسی’ تخیلی احساسات در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است.

نمونه موفق در خیابان تعطیلی فراوان در سراسر جهان است. چند اتومبیل رانندگی کردن برادوی در میدتاون منهتن این روزها; نه از خیابان بود بسته به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه و تبدیل به یک فضای باز در پلازا اندود شده با میز و نیمکت. پس از حمله به مرکز تجارت جهانی نیویورک سنگر بسیاری از خیابان ها در منطقه مالی ایجاد یک عابر پیاده راهرو که نزدیک به دو دهه در تبدیل به یک حیاتی عابر پیاده عبور. در حال حاضر برای کاهش شرایط شلوغ است که پارک های عمومی در حال تجربه به عنوان خورشید-گرسنگی ساکنان ظهور از ماه خود به قرنطینه این شهرستان است که به بررسی امکان استراتژیک بستن عبور از خیابان. در اروپا شهرهای از رئال مادرید به میلان, بارسلونا, به, برلین, همه سود از بسته شدن خیابان ها برای ماشین ها و تبدیل آنها به دیگر استفاده می کند. پاریس به دنبال گسترش آن در پیاده رو به جای اجتماعی فاصله با اختصاص بیش از 70 درصد از فضاهای پارکینگ های خیابان.

تبلیغات:

و در عین حال مهم ترین نقش را برای خیابان های شهری ممکن است پیش رو باشد. به عنوان مدارس شهرستان نگاه کنید برای راهنمایی در مورد بازگشایی یک گزینه به معنای واقعی کلمه منتظر در خارج از درب خود را: بسته کردن خیابان ها و در مقابل مدارس و تبدیل آنها به کلاس های درس. این “موجود فضایی” است که در آن به این مهم توجه داشته باشید وارده کم و یا هیچ هزینه برای ایجاد در زمانی که شهرستانها’ مالیات بر درآمد در حال کاهش شتاب و عملیات بودجه در حال برش ارضا حس مشترک اجتماعی فاصله شیوه که زمان داخل کلاس درس تنظیمات به طور معمول مانع.

برای این منظور ممکن است من پیشنهاد مشابه خودداری از پاریس appel aux armes: در پایان از خیابان های ما—ما ستارگان مدارس.’

پس از بازگشایی مدارس پدر و مادر در همه جا می توانید از بازگشت به کار و بازسازی اقتصادی چرخه رشد در رستوران, خرده فروشی, و هزاران mom-and-pop شرکت که از بین رفته اند (امیدوارم نه دائم) در گذشته چند ماه.

تبلیغات:

گرفتن مدارس ما باز برای فرزندان ما باعث بازگشایی جوامع ما و باید به اولویت. آن نیاز به همکاری ادارات شهرستان در خصوص بخش های شهری است که کنترل خیابان ها و پیاده رو.

اگر خیابان ها می تواند تبدیل به پارک برای شهروندان که دیگر نمی تواند لذت بردن از این شهر استخر و زمین بازی چرا که نه نیز به نوبه خود آنها را به کلاس های درس زمانی که فرزندان ما در حال آماده بازگشت به مدرسه ؟

در واقع, ما در خیابان ها در حال حاضر هستند و کلاس های درس. هر کسی در حال رشد در این شهرستان آشنا با عبارت “خیابان هوشمند”: آن چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما کودکان برچسب بازی مخفی کردن و به دنبال انتخاب کنید تا توپ و در نهایت پیدا کردن راه خود را با خیال راحت در اطراف محله. مربیان مدرن ارزش در این نوع از “یادگیری تجربی” — این فرصت را برای کودکان به یادگیری از طریق بدون ساختار دست در بازی و فعالیت های ساخت. چه راهی بهتر از آموزش با مثال و پاسخ دادن به این بیماری همه گیر توسط خلاقانه repurposing یک چیز به دیگری ؟

تبلیغات:

در شرایط عملی بازگشایی مدارس لولا در کاهش تعداد کودکان در کلاس درس در هر زمان داده شده. فقط در محل کار ما که در آن برنامه ریزان در حال بحث در مورد سرسام آور به کارکنان نوبت کار از راه دور از خانه, مربیان نیز به دنبال که در آن گزینه است. مشکل با آن این است که پدر و مادر را مجبور به ماندن در خانه بیش از حد, بنابراین آن را یک راه حل ایده آل. اما انجام محاسبات ریاضی: اگر یک مدرسه می تواند دو برابر آن تعداد کلاس های درس را می توانید برش اشغال آن اتاق به نصف.

آن را کمی کشش از تخیل اما با راه اندازی محیط های یادگیری در خالی امن خیابان با استفاده از پارتیشن های متحرک و stackable/مبلمان تاشو معلمان و دانش آموزان می توانند برنامه ریزی و طراحی سفارشی ساخته شده و فضاهای بهبود تکرارها به صورت هفتگی در حالی که همکاری در انتقال و حل مشکل خود دست و ذهن است.

تبلیغات:

در آب و هوای نامساعد دانش آموزان می تواند در خانه بماند, در تنوع سنتی برف روز جشن است. اما در بسیاری از شانه فصول هوای تازه و نور طبیعی خوش آمدید دارایی. مدارس بارانی در مکان ممکن است نگاه به لندن تئاتر مشاوران Charcoalblue که در حال کار بر روی برنامه ای برای یک pop-up محل است که می تواند به راحتی مونتاژ برای وقایع در فضای باز; خیابان-مدارس می تواند وفق دهند که همان نوع انعطاف پذیر, موبایل, مدل برای نیازهای خود.

اگر شهرستان رهبران سازمان و مقامات مدرسه در حال حاضر به بازی در همان گودال ماسهبازی آنها می تواند تبدیل خیابان با یک کت از آب بر اساس رنگ روشن نرده ها به chalkboards راست گرم چادر و رول کردن, هوای آزاد, سینک ظرفشویی و آب چشمه — همه اقدامات است که می تواند مستقر و بلافاصله

برای یک سال اجازه وقف با ارزش تخت و در دسترس مربع ما در حال حاضر صرفنظر کردن به پارک و حرکت های فسیلی-سوخت-مصرف آلوده (که نبود در چند هفته گذشته ساکنان شهرستان در سراسر جهان باید طوری لذت می برد!) به فرزندان ما.

تبلیغات:

شدید آب و هوا خواهد بود تنها دلیل که چرا نیمی از کلاس را به کار از راه دور از خانه, اما پس از آن دوباره چه کسی دوست ندارد یک روز برفی—حتی یکی در بهار ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی