Collage of a man with writer's block in front of a computer holding a pen and paper surrounded by a wizard, a sword, and an old TV.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های pxel66/iStock/گتی ایماژ به علاوه Warpaintcobra/iStock/گتی ایماژ به علاوه انسان/iStock/گتی ایماژ به علاوه و vadimguzhva/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

سوراخ خرگوش تکرار است سری که در آن نویسندگان ادای احترام به تنوع و نبوغ خود را از راه های ما بدفع الو قت گذراندن در حال حاضر. به زمین شخصی خود را سوراخ خرگوش ایمیل humaninterest@slate.com.

در طول کارشناسی بیشتر از کلاس های مدرج شد به طور کامل بر روی کیفیت نهایی مقاله. وجود دارد هیچ حضور و غیاب علائم هیچ درسی نیاز به هیچ پاپ آزمونها و یا midterms یا موضوع طرح: فقط شما افکار خود را و خود را خالی سند Word.

این بود که همیشه بدترین قسمت نوشتن تلاش برای فشار گذشته آشفته بازار از ترس و اضطراب در مغز من به سپرده برخی از تکه تکه کلمات در یک صفحه خالی است. من استرس fruitlessly بیش از سال اول زبان انگلیسی کلاس های روشن در حیرتم چگونه به من مقاله های هوشمند و جالب و منحصر به فرد است. اگر من مقاله نبود فقط بد—چه می شود اگر آن را تکراری? مشتق? یا—بدترین—حقایق? من به طور منظم قفل شده است و خودم در اتاق من برای یک هفته باقی مانده در چای و نان تست الکل و متقاعد شده است که من مغز نوجوان خواهد آمد تا با چیزی از تلخی بی نظیر.

خوشبختانه هنگامی که این خلاق خشکسالی ضربه من تا به حال یک طرح. نوشیدن یک لیوان شراب. باز کردن تلویزیون استعارههای. جستجو برای متن من صرف دو ماه فکر کردن در مورد. یکی دیگر از لیوان شراب. خواندن لیست استعارههای با توجه به آنکه زمان ایجاد و معاون کشیش بخش یک صفحه اختصاص داده شده به Cleo د 5 á 7. شکایت به هیچ کس در مورد چگونه نادرست تجزیه و تحلیل شد. نوشیدن یک لیوان شراب. احساس بهتر است. با کلیک بر روی یک لینک به یکی از استعارههای ذکر شده است. دیگری را کلیک کنید.
به ناچار زباله بعد از سه ساعت خواندن نامربوط تلویزیون استعارههای صفحات و نوشیدن شراب تا زمانی که من سقوط در خواب. تکرار.

من تا به حال کشف شده تلویزیون استعارههای در حدود 15 احتمالا در حالی که از procrastinating دبیرستان مقاله. من به طور منظم از دست داد ساعت به سایت. این یک ویکی است که کاتالوگ تکرار ایده های شخصیت یا الگوهای وجود دارد که در سراسر آثار مختلف. Fandom جنگ ممکن است خشم در پشت صفحات, اما این سایت به طور کلی یک واحد تن. شما می توانید جستجو برای تقریبا هر چیزی (Breaking Bad, سوپر ماریو Bros Lizzo تورنتو) برای دیدن یک لیست از استعارههای. و یا شما می توانید جستجو برای استعارههای (Jack-of-All-Trades بتمن, Gambit, شما باید مو آبی) برای دیدن یک لیست از تمام مکان هایی که آنها ظاهر می شود. فقط باز کردن یک صفحه و تجربه مراقبه آرام از خواندن ترتیب حروف الفبا مرتب لیست که parcelled به شسته و رفته کوچک بخش است.

استعارههای شکستن, بزرگ, همه چیز پیچیده به بلوک های ساختمان. چگونه می توانم شما را حس چیزی وسیع مانند هری پاتر? شما آن را تقسیم به قابل هضم قطعات. انتخاب یکی می رود به مدرسه جادوگری و به شکل یک قدرت سه نفر. او مخالف توسط ارباب شیطانی است که تنها بیشتر مرده. کتاب تیره و پیشرو منجر به یک نبرد نهایی و به طور گسترده ای تمسخر دور آخر. اما تقریبا همه چیز است که اتفاق می افتد به برخی از نوع استعاره به آن متصل است. (وجود دارد یک مجموعه کامل از استعارههای وجود دارد که فقط به کاتالوگ چگونه نمایندگی از موجودات خارق العاده متفاوت از نسخه های کلاسیک: ما خون آشام ها/Werewolves/پریا/و غیره. متفاوت است. بنابراین حتی آگاهانه جلوگیری استعارههای هنوز هم می تواند تا پایان با شما راه رفتن به یکی دیگر از استعاره.)

اما تلویزیون استعارههای به معنی به من بیش از فقط یک راه برای اتلاف وقت. در من زمانی که من هنوز هم به خواندن و نوشتن برای سرگرم کننده, من فکر کردم من می خواهم از انتشار پرفروش کاملا اصلی YA رمان قبل از من تبدیل شده 25. در 18 من محبوس در ماشین به دست آورد و سه ده قبل از منتشر اثبات طی دو هفته خواندن تقریبا در هر یک از آنها با این اعتقاد که “اگر از آن منتشر شد باید آن را درخشان. برخی از آنها درخشان تر از دیگران است. من خودم را متقاعد است که حتی کمتر از آنهایی اصلی “نه سلیقه من” یا “ادای احترام به سنتی themes.” اما هر چه نوشتم به نظر می رسید مانند آن انجام شده بود قبل از. بنابراین من متوقف نوشتن.

حتی هر زمان که من به یک گروه جدید و یا بازی یک بازی جدید و یا تماشای یک فیلم جدید, من هنوز هم آن نگاه کردن در تلویزیون استعارههای. من تا به حال به آن را درک و دیدن همان استعارههای ظاهر می شود بارها و بارها به من فهماند که من خودم به برگزاری یک غیر استاندارد است. چیزی اصلی است. هر کار بزرگ هنری—هر فیلم, فیلم, بازی, کتاب, شخصیت, نقاشی, یا آهنگ—فقط یک ترکیب ایده ها. شخص دیگری در حال حاضر فکر آن افکار. کسی بسیار دقیق تر از شما نوشته است که طرح arc. برخی زودتر مدیر در حال حاضر استفاده می شود که دقیق موتیف. و در واقع خوب است.

ساخت هر چیزی دشوار است. آن را یک عمل creatio ex nihiloکه در آن شما التماس جدیدی کوچک جهان فقط از طریق قدرت خود را پیچ و تابدار مغز انسان است. نوشتن مطلق ترسناک نشان می دهد. من به طور مداوم وحشت زده که من نوشتن (من در نهایت سعی کنید دوباره) است irredeemable زباله که باعث می شود جهان بدتر موجود. هنگامی که آن را تمام شده است و گفت: قبل از انجام چه نقطه از تلاش کند ؟ و تلویزیون استعارههای می گوید: بله که قبلا انجام شده است. اما هیچ دو خواص به اشتراک گذاری تمام همان استعارههای. آن را در مورد چگونه شما ترکیب همه چیز است. گوجه فرنگی و پیاز و سیر ممکن است خسته کننده—اما ترکیب آنها را با سهام و یا فلفل قرمز ادویه یا خدمت با crostini و اسپاگتی و شما را تا پایان با وعده های غذایی است که نگاه چیزی شبیه به یکدیگر است.

و من می دانم که خواندن در مورد نویسندگان شکایت نوشتن چقدر سخت است که به نظر می رسد بسیاری مانند موز زل زده. اما این نقطه نیست. انسان به طور طبیعی می خواهید برای ایجاد ، و انسان های اولیه نقاشی Lascaux غارها احتمالا نگران اگر نقاشی اسب دیگری خسته کننده بود. اگر فقط آنها می خواهم به منابع اختصاص داده شده به لیست تمام باحال اسب.

من هنوز فهرست تلویزیون استعارههای در تقریبا روزانه معمولا در حالی که با نگرانی در انتظار چیز دیگری است. هنگامی که جهان ترسناک و گیج کننده اسکرول پایین فهرست سازمان یافته استعارههای یک تکه کوچک از آرامش. همه چیز در اینجا. همه چیز مربوط است. و اگر همه این مردم دیگر را می توانید ایجاد کنید بنابراین می توانید I.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی