مطالعه می یابد تنها نیمی از آمریکایی ها دریافت می coronavirus واکسن بسیار کمتر گله سطح ایمنی

یک مطالعه جدید نشان می دهد که تقریبا نیمی از آمریکایی ها یا نمی خواهد یک coronavirus واکسن اگر دانشمندان موفق به ایجاد یک یا ساخته شده است تا ذهن خود را در مورد اینکه آیا آنها این کار را انجام دهید.

این نظرسنجی که توسط آسوشیتد پرس–NORC مرکز عمومی امور پژوهش و شنبه منتشر شد نشان داد که 49 درصد از پاسخ دهندگان را واکسینه 31 درصد مطمئن هستند و 20 درصد کاملا نمی خواهد انجام این کار اگر یک coronavirus واکسن ساخته شده در دسترس عموم است. هفتاد و نه درصد از پاسخ دهندگان گفته است که حضور یک واکسن مهم در تعیین این که آیا کسب و کار و فعالیت باید رزومه خود را در جوامع; است که در آن گروهی از 65 درصد گفت: آنها را واکسینه زمانی که یک واکسن در دسترس می شود.

تبلیغات:

“ما به روشنی می دانیم که اگر ما نمی تواند 70-چیزی درصد از جمعیت تحت پوشش ما احتمالا نمی توانید به گله ایمنی” دکتر ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی آمریکایی بهداشت عمومی کانون گفت: سالن. “برخی از مردم وجود دارد که فکر می کنم که با این برنامه ما ممکن است قادر به دستیابی به آن با 50 درصد به طوری که نه 100 درصد. اما من فکر است که 70-درصد چیزی است که در مورد که در آن ما نیاز به آن دلیل است که من در نگاه برخی از داده ها. ما ممکن است رسیدن به آن با 50 درصد اما خط پایین این است که اگر ما می خواهم به خطر نمی گله ایمنی با واکسن.”

بنیامین نگرانی تکرار شد توسط دکتر راسل, Medford, رئیس مرکز بهداشت جهانی نوآوری و بهداشت جهانی بحران مرکز هماهنگی.

“توسط اکثر برآورد حداقل 70 ٪ یا بیشتر آمریکایی ها نیاز به واکسینه شدن در برابر SARS-CoV-2 به توسعه موثر گله ایمنی و از بین بردن ویروس در جمعیت ایالات متحده,” مدفود گفت: سالن. “واکسیناسیون میزان 50% را نمی یابد.”

تبلیغات:

دکتر ویلیام Haseltine یک زیست شناس مشهور برای کار خود را در مقابله با اچ آی وی/ایدز برای مبارزه با سياه زخم و برای پیشبرد دانش ما از ژنوم انسان تاکید به سالن که بسیاری از مردم نمی خواهد بود قادر به واکسینه شود.

“تعدادی از افرادی که به خاطر آنها immunosuppressed چرا که آنها بسیار قدیمی و برای دلایل دیگر گنجانده شده در جامعه است که می تواند منطقی بود واکسینه” Haseltine توضیح داد. مصرف آن به حساب Haseltine تکرار بنیامین و مدفود در رعایت که “من فکر می کنم بهترین محاسبات از کسانی که در چه سطح از واکسیناسیون باید به ارائه حفاظت برای ما جمعیت قابل توجهی در بیش از 50 درصد … پس از آن [نصف جمعیت امتناع واکسینه شود] خواهد بود بسیار ناامید کننده نتیجه است و می تواند منجر به ادامه گسترش عفونت و بیماری در صورتی که تنها اقدام بهداشت عمومی گرفته شده است.”

او افزود: “این نکته از آنجا که قطعا در بسیاری از کشورها باید این ویروس ظهور وجود دارد خواهید بود کافی خود انزوا تماس, ردیابی و جداسازی اجباری.”

تبلیغات:

در میان آمریکایی که گفت: آنها کاملا نمی خواهد واکسینه شدن 70 درصد گفت: بخاطر آن بود که آنها خواهد بود در مورد عوارض جانبی بالقوه 42 درصد گفت: آنها نگران بودند آنها می تواند با آلوده coronavirus 31 درصد گفت: آنها نگران گرفتن به طور جدی بیمار از coronavirus و 30 درصد گفت: آنها باور نمی واکسن کار می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>