مطالعه: نزدیک به یک سوم از آمریکایی ها معتقدند که تئوری توطئه در مورد ریشه های coronavirus

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش اطلاعات غلط در حال گسترش است همراه با آن است. و یکی از شایع ترین سوء تفاهم مردم در مورد Covid-19 جایی است که آن را از آمد.

در حالی که دانشمندان هنوز در حال تحقیق در مورد این ویروس را ریشه در حال حاضر کارشناسان بر این باورند که Covid-19 به احتمال زیاد به انسان از خفاش ها از طریق ناشناخته متوسط حیوانات. اما اخیر پیو مطالعه نشان داد حدود 30 درصد از آمریکایی ها بر این باورند چیز دیگری — یعنی تئوری توطئه که Covid-19 ایجاد شده توسط انسان در یک آزمایشگاه. و نزدیک به یک چهارم از پاسخدهندگان معتقد بودند انسان ایجاد Covid-19 عمدا.

نتایج این نظرسنجی ممکن است به نظر می رسد شگفت انگیز, اما آن را نیز نشان دهنده چقدر دشوار است برای انتقال اطلاعات دقیق در مورد این بیماری همه گیر به وضوح برای کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر.

پیو بررسی خواسته 8,914 بزرگسالان آمریکایی که آیا آنها معتقد بودند که زمان فشار از coronavirus “آمد به طور طبیعی توسعه یافته بود و عمدا در آزمایشگاه ساخته شده بود به طور تصادفی در آزمایشگاه یا واقعا وجود ندارد.”

تنها 43 درصد انتخاب “آمد به طور طبیعی” در حالی که 23 درصد از افراد مورد بررسی گفت: این ویروس ساخته دست انسان عمدا. یکی دیگر از 6 درصد گفت: در آن ایجاد شد به طور تصادفی و 1 درصد گفت: این ویروس نیست در واقع وجود داشته باشد. این نظر سنجی که انجام شد از مارس 10 تا 16 دارای یک حاشیه خطا از 1.6 درصد است.

این مسئله پدید آمده با وجود اکثریت کسانی که در نظر سنجی — 70 درصد — که به گفته رسانه های خبری شده بود پوشش کروناویروس “خیلی خوب” یا “تا حدودی خوب است.”

که بسیار آشکار دوگانگی. و این نشان می دهد که این خاص تئوری توطئه نفوذ کرده news — یا که روزنامه نگاران را انجام نمی دهد به اندازه کافی واضح و متقاعد کننده توضیح آنچه که شناخته شده است در مورد واقعی ریشه های این ویروس است.

اعتقاد به این که Covid-19 ایجاد شده توسط انسان ناشی از حدس و گمان برخی از دانشمندان در طول روزهای اولیه وقوع است که این ویروس از یک آزمایشگاه است.

این دانشمندان با تشکیل این فرضیه از آنجا که در حالی که بسیاری از اولین Covid-19 بيمار همه آباد همان بازار حیوانات در ووهان چین نه همه آنها بود. بنابراین برخی از دانشمندان پیشنهاد شده است که منشاء نقطه می توانست یک آزمایشگاه که در آن انسان ها مشغول به کار بودند با خفاش ها.

میکروبیولوژیست ریچارد Ebright این باورند به واشنگتن پست که این ویروس می تواند به انسان در آزمایشگاه تصادف “با مثلا یک اتفاقی عفونت از یک آزمایشگاه کارگر.” که فرضیه بود برداشت و منتشر شده در تعدادی از رسانه ها و سرعت تکرار توسط برخی از مقامات دولتی از جمله اعضای نخست وزیر بوریس جانسون دولت.

وجود دارد هرگز هیچ شواهد علمی برای حمایت از این باور که به نظر می رسد شده اند تقویت شده توسط نزدیکی یک شعبه از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ووهان بازار حیوانات و بسیار دیگری نیست. علمی اجماع بود همیشه که این ویروس آمدند تا انسان را از تماس با حیوانات میزبان. اما این ایده گسترش به هر حال. آن را به عنوان گسترش آن تشکیل یک نوع رشته ای: یک توطئه است که این ویروس نه تنها از یک آزمایشگاه, اما ایجاد شد وجود دارد.

Vox را الیزا بارکلی به طور کامل افشا و خنثی این تئوری توطئه در ماه مارس اشاره کرد که چگونه به طور گسترده ای آن در حال گسترش در میان جناح راست صاحب نظران مانند راش Limbaugh, و چگونه, چینی, رسانه مشغول به کار بودند به کم ارزش کردن آن است. محبوبیت خود را در میان جناح راست بود و مسلما بخشی از جریان موج بیگانه ستیزی کارگردانی در چین, در پی شیوع. نسخه دیگری از این نظریه بود که پس از آن ابراز شده توسط حداقل یک مقام چینی برگزار شد که این ویروس از یک آزمایشگاه در ایالات متحده است.

صرف نظر از کدام کشور این تئوری های توطئه به نفع آن گفتن که انواع آن به نظر می رسد در کنار واقعی تایید حقایق در مورد این ویروس اغلب با توجه صدا توسط رسانه ها و چهره های قدرت. می توان آن را دشوار است به دامپزشک اطلاعات در زمان بحران و به سرعت اتفاق می افتند اخبار تحولات و اخبار جعلی در مورد Covid-19 منتشر شده به طور گسترده ای.

پیچیده تر عامل در گسترش باورهای غلط در ما نقش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را ایفا کرده است در کمرنگ جلوه دادن متناوب را تضعیف میکند و rebuking تلاش برای همه گیر به طور جدی با مغلوب ساختن پیشی جستن خود را بارها و بارها گیری نادرست و یا ادعاهای بی اساس در مورد ویروس. به عنوان Vox آلمان لوپز خلاصه در ماه مارس:

[تهمت] قبلا توییتی مقایسه شایع آنفولانزا که در واقع به نظر می رسد کمتر کشنده و گسترش به راحتی کمتر از coronavirus. او به نگرانی در مورد ویروس “جعل.” او گفت: در تلویزیون ملی که بر اساس چیزی بیش از یک خود اعتراف کرد “قوز” این مرگ و میر از این بیماری بسیار پایین تر از مقامات بهداشت عمومی پیش بینی شده است. و در ماه فوریه گفت: از coronavirus “یک روز آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.”

در کنار این نوع از ادعای آن را تعجب آور است که جناح راست رسانه ای حمایت از رئیس جمهور نیز عنوان جدی از ویروس. این کار تا به حال عواقب. یک مارس نظرسنجی نشان داد که اکثریت فاکس نیوز بینندگان فکر می کنم coronavirus ترس اغراق آمیز هستند. این نوع از اخبار محیط زیست که در آن تئوری های توطئه شکوفا.

اما این نوع از اطلاعات غلط می تواند مرگبار نتایج.

نظرسنجی نشان می دهد مردم به احتمال زیاد به این باور coronavirus تئوری های توطئه نیز مردم به احتمال زیاد در معرض خطر از ویروس.

با توجه به پیو پاسخ دهندگان با مدرک دیپلم دبیرستان یا کمتر از آموزش و پرورش و همچنین به عنوان پاسخ دهندگان شناسایی به عنوان سیاه و سفید و Latinx بودند بیشتر احتمال دارد به این باور انسان ساخته شده Covid-19. با توجه به این سیستمیک نابرابر گاهی اوقات horrifically نژادپرستانه تاریخ مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده آن را کمی تعجب نیست که اقلیت ممکن است بی اعتمادی چیزهایی که دانشمندان و مقامات بهداشتی به آنها بگویید در مورد ویروس.

اما این سیستمیک نابرابری همراه با ناکافی دولت تهیه و حفاظت بدان معنی است که این جمعیت است که به احتمال زیاد به مرگ از قرار گرفتن در معرض ویروس. برای مثال همانطور که در آوریل 11, 41 درصد از میشیگان Covid-19 مربوط به مرگ شد از مردم با وجود اینکه 14 درصد از دولتی که جمعیت.

فقیر طبقه کارگر و اقلیت های همه بیشتر احتمال دارد که نابرابر و متناوب دسترسی به مراقبت های بهداشتی و بیمه خدمات درمانی به شرایط بهداشتی اساسی به واقع در مناطق خطر که آلودگی هوا ممکن است گسترش ویروس و کار شغل قرار داده است که آنها را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض.

همه این عوامل به معنای پیو بررسی نیست فقط آشکار تئوری های توطئه: از آن گفت که کسانی که اعتقاد دارند اطلاعات غلط در مورد ویروس نیز مردم به احتمال زیاد به آسیب این بیماری همه گیر.

آن را می گوید که با وجود بسیاری از افراد اعتماد رسانه ها به آنها ارائه دقیق آمار کسانی که بیشتر در معرض Covid-19 هنوز هم در حال گرفتن تمام اطلاعات آنها نیاز دارند. این امر به ویژه در مورد داده شک و تردید بیش از coronavirus در حال حاضر wreaked ویران کردن در برخی از ایالت’ تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر و به دلیل محدود کردن گسترش ویروس نیاز به نه تنها اقدام دولت, اما در عمل در سطح فردی. و است که چرا آن وقت در رسانه ها برای دریافت اطلاعات دقیق را — در مورد اینکه چگونه این ویروس آغاز شده و در مورد چگونه برای جلوگیری از آن. چون مطمئن شوید که مردم برای دسترسی به واضحترین و درست کردن و به روز کردن اطلاعات است که به معنای واقعی کلمه یک موضوع از زندگی یا مرگ.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>