مطالعه: فرمانداران جمهوریخواه “کندتر” به اتخاذ coronavirus محدودیت باعث “قابل توجهی” آسیب

فرمانداران جمهوریخواه بودند آهسته تر به پیاده سازی اجتماعی فاصله محدودیت برای مبارزه با گسترش جدید کروناویروس و این تاخیر و انتظار می رود که در نتیجه “قابل توجهی” عواقب, با توجه به مطالعه توسط محققان در دانشگاه واشنگتن است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زیادی را صرف ژانویه فوریه و اوایل مارس برای کم اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از کروناویروس که منجر به یک استارک حزبی تقسیم میان جمهوری خواهان و دموکرات ها در اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی هشدار. که تقسیم به نظر می رسد که تمدید به سطوح بالای دولت به عنوان برخی از فرمانداران جمهوریخواه باید رد تماس ها به تعطیل غیر ضروری کسب و کار حاوی ویروس است.

تبلیغات:

دانشگاه واشنگتن مطالعه نشان داد که آمریکا با فرمانداران جمهوریخواه و ایالات متحده با “بیشتر تهمت حامیان” شد “کندتر به اتخاذ اجتماعی فاصله گرفتن سیاست” به طور متوسط نزدیک به سه روز از آبی-دولت هستند.

“یافته های ما هستند و بدون ابهام: سیاسی متغیرهای قوی ترین پیش بینی کننده از تصویب اولیه اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های” محققان نوشت. “همه چیز برابر آمریکا با فرمانداران جمهوری خواه و جمهوری خواه رای دهندگان تاخیر هر اجتماعی فاصله اندازه گیری به طور متوسط 2.70 روز … به مراتب بزرگتر اثر بیش از هر عامل دیگری از جمله دولت درآمد سرانه درصد از کشورهای همسایه با حکم و یا حتی موارد تایید شده در هر دولت است.”

هر چند تفاوت به نظر می رسد نسبتا کوتاه محققان هشدار داد که “این تاخیر به احتمال زیاد به تولید قابل توجهی در حال آسیب رساندن به سلامت عمومی است.”

تبلیغات:

محققان گره خورده تاخیر اقدامات به “نشانه” از مغلوب ساختن پیشی جستن که “به شدت نشانه … که coronavirus شد, اغراق آمیز, تهدید و یا حتی جعل — یک موقعیت بود که بزرگ شده و تقویت شده توسط جمهوریخواهان متمایل رسانه ها.”

نویسندگان این پژوهش استدلال کرد که “پارتیزان از هر خط خطی تمایل برای به حداقل رساندن شکست توسط خود رهبران حزب و مبالغه شکست با مخالفت حزب” اشاره به این که جمهوری خواهان “شد بیشتر نگران ابولا در طول اوباما در انتخابات ریاست جمهوری از آنها در مورد COVID-19 زیر مغلوب ساختن پیشی جستن.”

دانشگاه واشنگتن پروفسور کریستوفر آدولف یکی از نویسندگان این مطالعه گفت: نیوزویک که ترکیبی از “رای دهندگان شک و تردید و ریاست جمهوری مخالف” در ترکیب آن را “بسیار سخت” برای جمهوری خواهان به عمل دیر.

تبلیغات:

بسیاری از این فرمانداران گرفتار شده بودند در یک گردباد از مغلوب ساختن پیشی جستن است و بس. رئیس جمهور اعلام کرد ملی اضطراری در ابتدا پس از کم اهمیت جلوه دادن تهدید برای ماه می باشد. او سپس استدلال کرد که اقتصادی درد ناشی از مستندات بدتر از ویروس مرگبار خود را به نام و به محدودیت و بسته کلیساها با عید پاک یکشنبه. او مورد حمایت است که جدول این هفته و اعلام کرد که گسترش فدرال هدایت ترغیب مردم به ماندن در خانه حداقل تا مارس 30 با استناد به مدل های طرح ریزی است که به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون آمریکایی می میرند پایدار بدون مداخله.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوریخواه نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن زیر آتش آمدند و پس از او به کندی پاسخ به تصاویری از بسته بندی سواحل و انبوهی از بهار گرفتم در حالی که کشورهای دیگر تحمیل مستندات.

تبلیغات:

“Coronavirus کشتار آمریکا در فلوریدا” میامی هرالد هیئت تحریریه هشدار داد در یک داغدار سرمقاله با هدف DeSantis. “عمل مانند شما را لعنت.”

خلیج تمپا بار یافت که 35 دیگر فرمانداران بودند فعال تر در shuttering غیر ضروری کسب و کار در حالی که DeSantis او منتظر برای مقامات محلی و کسب و کار به سادگی سیاست های خود را.

DeSantis هنوز تصویب یک ایالت اقامت در خانه سیاست هر چند او امضا منظور در روز دوشنبه ارائه مشاوره به ساکنان جنوب فلوریدا ایالت پرجمعیت ترین منطقه برای اقامت در داخل.

تبلیغات:

تاخیر باید بزرگ سمت چپ-شهر شهرداران سابق خود را قرمز-دولت فرمانداران به انجام بیشتر.

شهردار میامی فرانسیس سوارز که خودش تست مثبت برای این ویروس به نام برای فرماندار به تحمیل یک ایالت مستند چرا که او متقاعد شده “هزاران نفر از مردم در جامعه آن را داشته باشد” اما نمی دانم آنها آلوده.

“که در آن نیویورک است که امروز ممکن است که در میامی فردا” سوارز گفته خودی کسب و کار. “این می تواند تبدیل به آخرالزمانی.”

تبلیغات:

تگزاس نیز در برابر فشار برای اجرای یک ایالت مستند حتی اگر هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت: او بسته خود را به پایین شهر به دلیل شواهد و مدارک بود “آنقدر خسته کننده است که شما فقط نمی تواند نادیده بگیرد.”

“من نمی دانم چه اطلاعاتی فرماندار ممکن است دریافت و یا داده شده است اما بر اساس اطلاعات و حقایق و قوی توصیه های ساخته شده توسط جامعه پزشکی در یک اتفاق راه را برای تحمیل نمی stay-در-خانه سفارش من فکر می کنم می شده اند در برابر حقایق و مشاوره و علوم,” او گفت: کسب و کار خودی.

در حالی که DeSantis و تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت آینه مغلوب ساختن پیشی جستن قبل شعارهای این ادعا که آسیب های اقتصادی از مستندات می تواند بدتر از بالا رفتن سرسام آور تعداد مرگ و میر شهرداران تکرار هشدارهای مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا کارشناسان بهداشت و درمان.

“همه ما عمیقا نگران و [که] چرا ما شده است بالا بردن سطح هشدار در مترو تمام مناطق و در تمام ایالات. هیچ دولت و هیچ منطقه مترو خواهد بود امان” دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: NBC News. “ما هر چه زودتر واکنش نشان می دهند و هر چه زودتر متحده و مناطق مترو واکنش نشان می دهند و اطمینان حاصل شود که آنها را در کامل, کاهش, در همان زمان به درک دقیقا همان چیزی است خود را در بیمارستان نیاز دارد و سپس ما قادر خواهید بود به حرکت به جلو با هم و حفاظت از اکثر آمریکایی ها.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>