مطالعه می گوید: Coronavirus ممکن است گسترش در واشنگتن برای هفته


Shoppers buy toilet paper, food and water at a store, as people begin to panic buy and stockpile essentials from fear that supplies will be affected by the spread of the COVID-19, coronavirus outbreak across the country, in Los Angeles, California on February 29, 2020.

خریداران در خرید کاغذ توالت غذا و آب در یک فروشگاه به عنوان مردم شروع به وحشت خرید و انبار ملزومات از ترس که منابع تحت تاثیر قرار خواهد شد گسترش COVID-19, شیوع کروناویروس در سراسر کشور در لس آنجلس کالیفرنیا در فوریه 29, 2020.

علامت RALSTON/گتی ایماژ

ممکن است وجود دارد مقدار زیادی بیشتر coronavirus عفونت در واشنگتن از مقامات متوجه است. که این نتیجه از تجزیه و تحلیل ژنتیکی است که ادعا می کند این ویروس جدید شده اند ممکن است گسترش در سراسر ایالت واشنگتن برای به عنوان بسیاری از شش ماه غیر قابل تشخیص است. اگر درست است به این معنی می تواند وجود دارد صدها نفر از موارد تشخیص داده نشده در این منطقه است. این مطالعه توسط محققان در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان و دانشگاه واشنگتن نمی شد منتشر شده در یک مجله علمی و یا بررسی توسط دانشمندان دیگر.

ترور بدفورد یک استاد که در اعلام نتايج گفت که یک تجزیه و تحلیل از ویروس یافت می شود که یک نمونه از یک تازه تشخیص داده شده و بیمار همسان که از فرد دیگری است که سفر از چین در ماه های ژانویه و اولین مورد شناخته شده در ایالات متحده است. “من معتقدم که ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر شیوع قابل توجهی در ایالت واشنگتن بود که شناسایی شده تا در حال حاضر با توجه به محدود مورد نیاز به تعریف مستقیم سفر به چین” بدفورد در توییتر نوشت.

دو مورد جدید تایید شد در واشنگتن پادشاه شهرستان در روز یکشنبه به مقامات در نظارت بر امکان شیوع بیماری در یک خانه سالمندان است. یک سوم پرونده نیز اعلام کرد در ایلینوی و اولین مورد شناسایی شده در رود آیلند. رود آیلند بیمار که به نظر می رسد دومین در سواحل شرق بود, سفر به ایتالیا, در فوریه. شده اند وجود دارد در مجموع 74 مورد تأیید در ایالات متحده تا کنون و آمریکایی ها شده اند نزولی در فروشگاه ها به انبار کردن کالاهای اساسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی در آرام کردن که در آن همه چیز تحت کنترل و به اندازه کافی وجود دارد تشخیصی کیت های آزمایش برای تست 75,000 مردم است. که اعلام کرد که الکس آذر بهداشت و خدمات انسانی, منشی, ساخته شده در روز یکشنبه به عنوان غذا و دارو نیز آزمایشگاه و بیمارستان در سراسر کشور به انجام آزمایش بدون نیاز به رفتن را از طریق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. در عین حال با وجود این اطمینان ویرانگر قطعه ای در واشنگتن پست توضیح می دهد که چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به طور مستمر حداقل رساندن شیوع در تلاش برای جلوگیری از هر گونه آسیب های سیاسی. “این هرج و مرج کامل” یک مقام ارشد دولت رسمی گفت. “هر کس فقط در تلاش برای دریافت یک دسته در چه [expletive] در جریان است.”

در سراسر جهان coronavirus ادامه داد: پخش با بیش از 60 کشور در حال حاضر گزارش موارد به عنوان تلفات به حداقل 3000 بود. اسکاتلند و جمهوری دومینیکن در میان کشورهایی که در گزارش خود موارد جمعه. تعداد coronavirus موارد یافت در ایتالیا با مجموع 1,694 مورد تأیید و 34 مرگ و میر. در فرانسه که در آن وجود داشته اند 100 نفر و مرگ دو نفر معروف لوور موزه بسته بود پس از کارگران گفت: آنها ترس از ویروس. “ما بسیار نگران هستند چرا که ما بازدید کنندگان از همه جا” گفت: آندره Sacristin یک لوور کارمند و نماینده اتحادیه. “خطر بسیار بسیار بسیار بزرگ است. دولت فرانسه قبلا تصمیم به ممنوعیت هر گونه داخل سالن اجتماعات بیش از 5000 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>