مطالعه: کوچک افزایش آلودگی هوا را coronavirus بسیار کشنده تر

آلودگی هوا از ذرات بسیار کوچک کشته شدن میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان هر سال رو به افزایش بوده است در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران منجر به افزایش سالانه نزدیک به 10 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده است. برخی از این شده است با توجه به آتش سوزی, اما برخی از آن ها مربوط به جریان deregulatory تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. رئیس جمهور تهمت تعدادی از طرح های در آثار — از تنگ شدن محدوده علم تنظیم کننده مجاز به در نظر گرفتن به ساخت ماشین سوخت کمتر کارآمد — که طراحی شده اند تا مشکل را تشدید کند. و در حالی که بدن در حال رشد از ادبیات لینک ذرات آلودگی به طیف گسترده ای از اختلالات شناختی, آنچه ما در مورد چگونه آلودگی هوا جان مردم تا حد زیادی از طریق قلبی و عروقی و تنفسی پریشانی.

پس از این مشکلات نیز به فکر افزایش خطر که یک coronavirus عفونت منجر به یک کشنده مورد Covid-19 یک تیم از محققان در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی مورد بررسی قرار گرفته که آیا مکان های با بیشتر از آلودگی هوا نیز بیشتر کشندگی Covid-19 موارد است.

اولیه شان پیدا کردن بر اساس داده ها از طریق آوریل 4, است که بله, آلودگی هوا باعث می شود Covid-19 بسیار کشنده تر است.

در صورتی که پیدا کردن نگه می دارد تا به عنوان اطلاعات بیشتر می آید در آن می تواند کمک به ما در درک که چرا میزان مرگ متفاوت است بنابراین به طور گسترده ای در میان کشورها و توضیح استارک نژادی و نابرابری در Covid-19 مرگبار که به نظر می رسد در حال ظهور در ایالات متحده است.

دانیل براون, Francesca Dominici راشل Nethery بن Sabath و شیائو وو استفاده می شود کاملا استاندارد طراحی پژوهش به دنبال در دراز مدت آلودگی هوا به عنوان ثبت شده در حدود 3000 آمریکایی شهرستان را پوشش می دهد که حدود 98 درصد از جمعیت است.

آنها پس از آن نگاه در شهرستان در سطح Covid-19 مرگ و میر تنظیم به صورت تخت بیمارستان در دسترس و میزان چاقی و استاندارد عوامل دموگرافيک است. همه چیز مساوی آنها دریافتند که افزایش یک ميکروگرم از ریز ذرات در هر متر مکعب است در ارتباط با 15 درصد افزایش در Covid-19 مرگ و میر. که حدود 20 برابر آماری ارتباط خوب قرار گرفتن در معرض ذرات را افزایش می دهد و در حالت عادی همه علت مرگ و مير بازتاب عام که پایین آمدن با Covid-19 تا حد زیادی افزایش اهمیت خود را پایه تنفسی و سلامت قلب و عروق.

آن است که به خوبی شناخته شده در میان افرادی که مطالعه آلودگی هوا که آفریقایی آمریکایی محله بسیار بیشتر احتمال دارد به سطح بالایی از آلودگی — نتیجه چند وجهی تاریخی روند. ارتباط بین آلودگی هوا و Covid-19 مرگ و میر می تواند بخشی از توضیح این که چرا آمریکایی های آفریقایی تبار به نظر می رسد در حال مرگ در یک نامتناسب هستند. آن را نیز می تواند تا حدی توضیح دهد که چرا همه چیز آنقدر بد در ایتالیا است که در مورد دو غلظت آلودگی هوا در ایالات متحده است.

در سیاست از نظر ما نمی تواند کنار آمدن با این بیماری همه گیر با رفتن به عقب در زمان به کاهش سطح پس زمینه آلودگی هوا. اما ما می توانیم با استفاده از اطلاعات به نقطه و کمک به آسیب پذیر ترین.

اما در حال حاضر این نوع مطالعه — بر اساس تجزیه و تحلیل آماری به جای کنترل آزمایش — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به حذف از مقررات تجزیه و تحلیل. آن نیز در حال حرکت به حالت تعلیق اجرای قانون هوای پاک قوانین که گفته می شود به عنوان بخشی از پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس. اما این دقیقا به عقب. به عنوان نویسندگان این مطالعه, نوشتن, کار خود را “بر اهمیت ادامه به اجرای موجود آلودگی هوا قوانین و مقررات برای حفاظت از سلامت انسان هر دو در طول و پس از Covid-19 بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>