“فوقالعاده تن-ناشنوا”: Ivanka Trump برای انتقاد از اصرار بیکاری آمریکایی ها به “پیدا کردن چیزی جدید”

کاخ سفید نورد جدید مبارزات انتخاباتی آگهی پیشگام برای اولین بار دختر, Ivanka Trump که خواستار آمریکایی ها گذاشته در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به سادگی “پیدا کردن چیزی جدید.”

این کمپین بود, محصول کاخ سفید آمریکا نیروی کار سیاست هیئت مشورتی است که به رهبری رئیس جمهور و وزیر بازرگانی ویلبر راس.

تبلیغات:

“من گذاشته دو بار اما شما رو به نگه داشتن رفتن” یک مرد می گوید در آگهی قبل از دیگران در داستان های خود را در مورد چگونه آنها قادر به پیدا کردن دوره های کارآموزی و آموزش حرفه ای برنامه ها البته به ظاهر قبل از همه گیر.

“شده است وجود دارد هرگز یک مهم تر زمان برای آمریکایی ها از همه سنین و پس زمینه برای آگاهی از چند مسیر به موفقیت های حرفه ای و به دست آوردن آموزش فنی و حرفه ای و مهارت های آنها نیاز به پر کردن مشاغل در حال تغییر اقتصاد” Ivanka Trump که خودش فارغ التحصیل از دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون گفت: در یک صدای جیر جیر ترویج مبارزات انتخاباتی.

اما یک مشکل عمده وجود دارد با کاخ سفید پیام با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که این اقتصاد است که به خوبی در راه خود را به بهبود است. نزدیک به 49 میلیون آمریکایی ها باید ثبت برای اولین بار تعداد مدعیان بیکاری در این چهار ماه پس از همه گیری آغاز شد و در حالی که نرخ بیکاری به علامت پایین کمی از داده های اداره آمار نیروی کار نشان می دهد که وجود دارد نزدیک به چهار بیکار آمریکایی ها برای هر شغل.

تبلیغات:

تهمت نیز تحت فشار قرار دادند فرمانداران به شخم زدن از طریق دستورالعمل های فدرال و بازگشایی کسب و کار که منجر به خوشه عظیم در ایالات تگزاس و فلوریدا گرجستان و آریزونا. ایالات مانند کالیفرنیا در حال حاضر تعطیل هزاران نفر از کسب و کارهای دیگر از عفونت های جدید سر به فلک کشید. کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا نیز به عقب رانده تماس به ارائه کمک به بسته های پول در ایالات و شهرستانها است که انتظار می رود در نتیجه بی شماری از دست دادن شغل برای کارگران مانند معلمان و کارکنان بیمارستان آتش نشانان و پلیس.

“‘پیدا کردن چیزی جدید کاخ سفید می گوید به بیکاران آمریکایی در بدترین بازار کار از رکود” ناظر انتخابات مت McDermott توییتی. “فقط یک فوقالعاده ناشنوا تن کمپین.”

“اگر کاخ سفید تشویق مردم ناراضی در شغل خود را برای پیدا کردن چیزی جدید من پیشنهاد می کنم آنها شروع با رئیس جمهور ؟” سابق اوباما speechwriter David Litt پکتیا میباشد.

تبلیغات:

کاخ سفید اصرار دهها میلیون نفر از خارج-از-کار آمریکایی ها به “پیدا کردن چیزی جدید” نیز می ایستد در تضاد دولت پیشنهاد عظیم نجات برای ثروتمندان است.

شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow روز دوشنبه گفت که کاخ سفید بود و فشار برای مرحله جدیدی از کروناویروس امداد که شامل “مالیات بر حقوق و دستمزد در تعطیلات کارگران دستمزد و سود سرمایه تعطیلات’ که تاخیر پرداخت سود سرمایه مالیات بر جدید خرید دارایی ها احتمالا برای چندین سال.”

تبلیغات:

تقریبا دو سوم از موقت مالیات بر حقوق و دستمزد قطع خواهد جریان به ثروتمندترین 20 درصد از آمریکایی ها در حالی که فقیرترین 40 درصد خواهد دریافت تنها 6 درصد از این سود با توجه به موسسه مالیات و سیاست های اقتصادی. از جمله معافیت های مالیاتی هستند “ناقص و هدفمند و تا حد زیادی بی معنی به کسانی که از دست داده ام شغل خود و دیگر دریافت حقوق” MSNBC را استیو Benen اضافه شده است.

یک مالیات بر سود سرمایه کاهش خواهد حتی بیشتر به شدت به نفع ثروتمندان است. تنها حدود 6 درصد از خانواده ها در پایین 80 درصد از افراد ادعا می کنند هر گونه سود سرمایه و حدود 75% از جمله کاهش مالیات خواهد جریان به بالا 1 درصد از حقوق بگیران با توجه به سیاست های مالیاتی مرکز.

“شاید” گفت: سناتور. مارتین هاینریش D-N. M., “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید ‘پیدا کردن چیزی جدید به جای آن.”

تبلیغات:

شما می توانید آگهی های زیر از طریق یوتیوب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>