پیشنهاد یک توطئه اریک تهمت ادعای coronavirus را “جادویی ناپدید می شوند” پس از انتخابات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پسر اریک پیشنهاد کرد که coronavirus مستندات شدند و یک توطئه برای نگه داشتن پدر خود را از برگزاری 2020 تجمعات انتخاباتی در طول یک شنبه ظاهر در فاکس نیوز با جانین Pirro.

با امریکا پیشرو جهان در گزارش coronavirus مرگ و میر پسر رئيس جمهور متمرکز شده بود در سال 2020 علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

تبلیغات:

“گوش دادن بایدن دوست دارد,” او گفت. “آنها فکر می کنم آنها در حال گرفتن دور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین ابزار است که قادر به رفتن به یک عرصه و پر کردن آن با 50000 نفر در هر زمان تنها.”

“بنابراین شما سازمان دیده بان آنها را شیر آن هر روز در حال حاضر و در ماه نوامبر 3rd.”

“و حدس بزنید چه, بعد از ماه نوامبر 3rd, coronavirus را به طرزی جادویی همه از ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند و هر کس قادر خواهد بود برای بازگشایی” او پیش بینی کرد.

تبلیغات:

“آنها در حال تلاش برای محروم کردن او از بزرگترین دارایی است که این واقعیت است که مردم آمریکا او را دوست دارم این واقعیت است که او را relatable و این واقعیت است که او می تواند بیرون رفتن وجود دارد و قرعه کشی جمعیت عظیم” او استدلال کرد.

در این بخش ادعای او در مورد پدرش جمعیت اندازه و محبوبیت هر دو اغراق شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>