بازی های المپیک تابستانی در ژاپن به تعویق افتاد تا سال آینده


A worker passes the logo of the Tokyo 2020 Olympic Games and Paralympic Games at a subway station in Tokyo on March 24, 2020.

یک کارگر می گذرد آرم توکیو 2020 المپیک و پارالمپیک در یک ایستگاه مترو در توکیو در مارس 24 سال 2020 است.

KAZUHIRO NOGI/گتی ایماژ

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اعلام کرد که بازی های المپیک تابستانی برگزار شد در توکیو در ماه جولای خواهد بود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این تصمیم پس از هفته ها تاخیر و نصب, انتقاد از کمیته بین المللی المپیک برای امتناع خود را برای به تعویق انداختن یا لغو چیست بزرگترین رویداد ورزشی و حتی به عنوان جامعه جهانی ماندم, به دست و پنجه نرم با گسترش coronavirus. “با توجه به شرایط فعلی و برای همه ورزشکاران ما ساخته شده یک پیشنهاد به تعویق افتادن حدود یک سال به نگه داشتن آنها را ایمن و با خیال راحت” آبه روز سه شنبه گفت.

این حرکت برای به تعویق انداختن, برای اولین بار قابل توجهی به تاخیر پس از جنگ جهانی دوم اجتناب ناپذیر به نظر می رسد اما به سرعت پس از کانادا خارج از بازی بیش از آخر هفته و استرالیا مطلع بالقوه آن المپیک که تحت آموزش مستند شرایط غیر ممکن خواهد بود و آمریکا خواستار به تعویق افتادن. فراتر از بهداشت جهانی پیامدهای تلاش برای برگزاری یک رویداد است که جمع آوری 11,000 ورزشکاران از بیش از 200 کشور اکثر کشورها است و حتی برگزار مقدماتی حوادث برای انتخاب ورزشکاران برای بازی. قادر به سفر و یا جمع آوری در راه آماده سازی برای بازی های المپیک برای کسانی که ورزشکاران در دوره به شرکت تبدیل شده بود اساسا غیر ممکن است.

لغو این بازی ها در دسترس نباشد اما همیشه یک شوت به دلیل انگیزه های مالی قابل توجهی برای هر دو I. O. C. و ژاپن برای جلوگیری از کنسرو این رویداد است. ژاپن سرمایه گذاری 10 میلیارد دلار در آماده سازی برای بازی های المپیک پس از پیروزی حق میزبانی در سال 2013. برای I. O. C. که رو مقاومت برای رشد هزینه از قرار دادن در بازی های المپیک “[a]bandoning این رویداد پس از آن سرمایه گذاری شده است ممکن است محکوم I. O. C. بیشتر دلسرد شهرستانها از ارائه به میزبان آینده بازی ها, بازی” نیویورک تایمز یادداشت ها. “بدون شهرستانها مایل به هزینه بسیار زیاد و ناراحتی می آید که با میزبانی بازی های المپیک وجود نخواهد داشت.”

در حال حاضر می آید به چالش در تلاش برای پیدا کردن یک جایگزین شکاف زمان برای برگزاری این بازی ها در میان چه خواهد بود شلوغ تقویم ورزشی بیش از 18 ماه آینده. آبه گفت: تعویق خواهد بود “حدود یک سال” که برگ از اتاق تکان دادن برای برنامه ریزی است. برخی از ورزش های المپیک در حال حاضر در مسابقات قهرمانی جهان رویدادهای برنامه ریزی شده برای تابستان سال 2021 و یک میزبان از ورزش حرفه ای خواهد شد تلاش خودرا برای امتحان اماده خود باقی مانده به تعویق افتاد 2020 حوادث به عنوان به خوبی. I. O. C. می تواند انتخاب کنید به حرکت این رویداد به پاییز یا زمستان اما می خواهد که با راه اندازی درگیری های بالقوه با نرم افزار ورزشی لیگ و می تواند به جلوگیری از برخی از بزرگترین ستاره از جاذبه های شرکت کننده. تغییر فصل نیز به معنی رقابت بیشتر برای بینندگان تلویزیون. پخش حقوق اولیه جریان درآمد برای I. O. C., به مقدار نزدیک به سه چهارم از آن المپیک درآمد با توجه به زمان که آمریکا پخش حقوق باعث می شود تا نصف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>