سوپر باول سال 2020: San Francisco 49ers مقابل Kansas City Chiefs

در یکشنبه, فوریه 2, 6:30 pm ET the San Francisco 49ers و Kansas City Chiefs را در Hard Rock ورزشگاه در میامی فلوریدا. سوپر باول 54 (یا LIV اگر شما ترجیح می دهند NFL را نادرست و غلط ارادت به اعداد رومی) می بیند برخورد دو طبقه franchises — نه که برنده لیگ بزرگترین جایزه در دهه.

برای طرفداران ورزش وجود دارد برخی از جذاب خطوط داستان: این ستاد باید پویا و جوان کارفرمایی پاتریک Mahomes که منجر به بالا پرواز جرم و ممکن است به زودی شکستن رکورد بیشترین بسیار پرداخت می شود بازیکن در این ورزش است. او را در مقابل جیمی Garoppolo (هنگامی که تام بردی backup) و اجرا-سنگین دفاعی فکر 49ers. Oddsmakers به ستاد اندکی لبه را به نفع خود.

برای کسانی که بیشتر تمایل به حاصل کار دو تیم نشان می دهد این یک درمان: جنیفر لوپز و شکیرا co-تیتر عملکرد و هر دو وعده داده اند یک جشن فرهنگ لاتین — مناسب با توجه به میامی محل. Demi Lovato را بخوان سرود ملی.

همانطور که برای Super Bowl commercials ما در حال حاضر دیده می شود یک بیت از درام با مقدار تبلیغ مرگ از آقای بادام زمینی بودن (تا حدی) لغو شد از حساسیت در پی کوبه برایانت مرگ است. در غیر این صورت انتظار معمول پر از افراد مشهور cameos Facebook تلاش برای پیروزی خود را زینت های خوب و مارک های بزرگ در تلاش برای آسیب میرسانند بر روی هزاره روند. و اگر شما امیدوار بودند برای حداقل یک شب بدون کابوس سیاست یا 2020 انتخابات — با عرض پوزش: هر دو مایک بلومبرگ و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را خریداری 10 میلیون دلار تبلیغات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی