سه شنبه توضیح داد

اولین روز دموکراتیک مسابقه که واقعا مهم برای سرما نماینده ریاضی — سه شنبه — تقریبا در اینجا است.

جمعه, آوریل 3 خواهد بود بسیار مهم است چرا که آن روز برای اولین بار است که تعداد زیادی از نمایندگان لازم برای پیروزی نامزدی در معرض خطر هستند و بزرگترین نماینده در روز به طور کلی. در مجموع از 14 ایالت و قلمرو — از جمله کالیفرنیا و تگزاس دو پرجمعیت ترین ایالت در کشور — خواهد خود را نگه دارید مقدماتی یا قفقاز.

نامزدهای رقابت برای حدود یک سوم از کل نمایندگان در خطر است. کسانی که 1,344 نمایندگان اختصاص داده شده در سه شنبه می تواند به طور موثر حل و فصل مسابقه اگر یک نامزد قفل کردن یک زن منجر خواهد شد که تقریبا غیر ممکن است برای هر کس دیگری برای غلبه بر. نامزد بهترین فرصت انجام آن از سوی دیگر ، برنی ساندرز — فعلی خود را منجر شود در نظر سنجی ها نشان می دهد او به لحاظ نظری می تواند دندانه دار کردن تا به اندازه کافی کثرت برنده در شلوغ زمینه به تمیز کردن در داشت.

کریستینا Animashaun/Vox

اما آن را نیز ممکن است که فوق العاده روز سه شنبه نماینده مسافت به پایان می رسد تقسیم میان چند نامزد با هیچ کس در هر نقطه بدست نزدیک به بودن در مسیر برای اکثریت. که ممکن است به خوبی معنی دموکرات به رهبری به یک رقابت کنوانسیون.

آیا ما در حال رهبری برای یکی از این نتایج (یا چیزی در میان) بستگی دارد تا حد قابل توجهی بر دموکراتها پیچیده نماینده تخصیص قوانین.

گسترده نمایندگان در حال اختصاص داده شده به همان نسبت بر اساس نامزدهای عملکرد بهتر شما بیشتر نمایندگان می کنید. اما خصلت در قوانین نسبتا کوچک تفاوت در دقیق تقسیم آرا می تواند منجر به تفاوت های بزرگ در نمایندگان.

ما به nitty-ریگ دار زیر کلیک کنید. تصویر بزرگ است که اگر یک نفر به پایان می رسد تا با یک فرمانده منجر می شود و نزدیک به نیمی از نمایندگان که نامزد تبدیل خواهد شد که قریب به اتفاق علاقه برای نامزدی. اما اگر نماینده رهبر دارای یک لبه باریک است و به خوبی در زیر نیمی از نمایندگان بلند, از نزدیک, مبارزه, مسابقه خواهد شد به احتمال زیاد امدن.

آن را ساده: وجود دارد بسیاری از نمایندگان در خطر است.

راه را برای پیروزی نامزدی حزب دموکرات است که با پیروزی نمایندگان — به طور خاص برنده 1,991 از 3,979 متعهد نمایندگان به اندازه کافی برای اکثریت به دریافت نامزدی در کنوانسیون ملی دموکرات ها. و وجود دارد 1,344 نمایندگان — یک سوم از کل تا برای grabs در روز سه شنبه مسابقات.

هر چند وجود خواهد داشت چند ماه بیشتر از مقدماتی باقی مانده این امکان وجود دارد که سه شنبه می تواند حل و فصل نامزدی مسابقه. آن را نمی ریاضی ممکن است برای رسیدن به “شماره سحر و جادو” از نمایندگان هنوز اما ال گور در سال 2000 و جان کری در سال 2004 برنده به طوری که در سه شنبه که مخالفان خود را ترک و در مدت کوتاهی پس از آن.

جو بایدن سر به سوپر شنبه با یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی اولیه.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

برنی ساندرز جاروب سه نفر اول مسابقات اولیه.
استفان Maturen/گتی ایماژ

در عین حال فوق العاده سهشنبه همچنین می توانید هموار کردن راه برای یک مسابقه. در سال 2008 هیلاری کلینتون و باراک اوباما به پایان رسید تا تقریبا بسته شده پس از اوایل فوریه سه شنبه و آنها مبارزه با آن را از طریق چهار ماه باقی مانده از مسابقات. در سال 2016 کلینتون قفل شده در یک جامد استفاده بیش ساندرز در سه شنبه است که او هرگز واگذار — اما آن را مانند یک اکثریت غالب عملکرد به عنوان درایو ساندرز به ترک نژاد پس از او باقی ماند.

هیچ فرد یا گروهی دیکته تقویم اصلی از بالا به پایین. ملی دموکرات و جمهوری خواه احزاب اعلام کرده اند که در ماه فوریه است, محفوظ است, تنها برای چهار اولیه آمریکا — آیووا, New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی است. اما پس از آن, آن را فقط به متحده به برنامه مقدماتی هر زمان که آنها می خواهند بین آوریل و ژوئن.

بسیاری از ایالت ها که می خواهید برای نفوذ در نتیجه از نامزدی محاسبه کرده اند که بهترین راه برای انجام این کار است که به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است: در اولین دوشنبه در ماه مارس است. (این پویا بوده است به نام “frontloading.”)

سه شنبه در واقع شروع به عنوان یک طرح برای کمک به جیمی کارتر رئیس جمهور دفع چالش اصلی از تد کندی در سال 1980 به عنوان کارتر استراتژیست کردم سه ایالت های جنوبی که در آن او می رود به خوبی انجام به برنامه مقدماتی خود را در اوایل. از سال 1984 از طریق 1992 دیگر ایالت های جنوبی پیوست در تلاش خود را در منطقه بیشتر تحت تاثیر قرار (به عنوان چند غیر ایالت های جنوبی).

در نهایت کشورهای بزرگ از جاهای دیگر در این کشور خواست در اولین سه شنبه که واقعا میرسد این کشور صورت گرفت در سال 2000. که هنجار هر چند دقیق ترکیب متفاوت از چرخه به چرخه متحده به عنوان حرکت خود را نامزد رقابت های اطراف. (سه شنبه 2008 است که هنوز هم رکورد دارنده تعداد متحده و تعداد کل نمایندگان در خطر است.)

از اکثر نمایندگان در خطر به حداقل آنها عبارتند از:

 • کالیفرنیا (415 نمایندگان)
 • تگزاس (228 نمایندگان)
 • کارولینای شمالی (110 نمایندگان)
 • ویرجینیا (99 نمایندگان)
 • ماساچوست (91 نمایندگان)
 • مینه سوتا (75 نمایندگان)
 • کلرادو (67 نمایندگان)
 • تنسی (64 نمایندگان)
 • آلاباما (52 نمایندگان)
 • اکلاهما (37 نمایندگان)
 • آرکانزاس (31 نمایندگان)
 • یوتا (29 نمایندگان)
 • مین (24 نمایندگان)
 • ورمونت (16 نمایندگان)
 • ساموای آمریکا (6 نمایندگان)

یکی دیگر از مسابقه مربوط به “دموکرات در خارج از کشور” دموکراتیک رای دهندگان زندگی در خارج از کشور — آغاز خواهد شد در روز سه شنبه اما نمی خواهد تا پایان مارس 10. پس از آن کسانی که از 14 ایالت و یک سرزمین است که باید خود را به رای گیری نتیجه گیری در روز سه شنبه با 1,344 نمایندگان در خطر است, به طور کلی.

که بسیاری به دست آوردن سر خود را در اطراف بنابراین می توان آن را مفید به شکستن صف به گروه:

 • کالیفرنیا (31 درصد از سه شنبه نمایندگان): بزرگترین تک جایزه.
 • هفت ایالت های جنوبی (46 درصد از نمایندگان): مانند فوق العاده روز سه شنبه از این سال نقشه اریب به سمت جنوب هر چند آن یک چنگ زدن به کیسه بسیار متفاوت متحده از آن منطقه — مهمترین تگزاس بلکه کارولینای شمالی و ویرجینیا و تنسی, آرکانزاس, آلاباما و اوکلاهما.
 • بقیه (23 درصد از نمایندگان): وجود سه نفر از انگلستان و ایالت مینه سوتا از میانه کلرادو و یوتا از غرب و American Samoa.

در نهایت آن را به ارزش به خاطر سپردن است که حتی اگر سه شنبه است فقط یک روز چند تا از کشورهای درگیر در اوایل شروع به رای گیری و یا پست الکترونیکی انتخابات هفته پیش. بنابراین یک تکه از رای گیری خواهد شد قفل شده در شنبه قبل از خود است.

در یک معنا راه برای اطمینان حاصل شود سه شنبه نماینده تسلط ساده است — برنده زیادی در بسیاری از مکان های. اگر ساندرز و یا هر کس دیگری موفق به انجام این کار آنها را تا پایان با یک نماینده منجر شود.

اما اگر بیشتر نتایج نزدیک تر هستند و یا اگر نتایج مخلوط نماینده وضعیت خواهد بود بسیار مشروط دقیق تفکیک آرا به دلیل دموکراتها پیچیده نماینده تخصیص قوانین.

دموکرات ها هیچ “winner-take-all متحده” (که در آن هر کس می آید در وهله اول تمام می شود که دولت نمایندگان) — به جای آنها تخصیص دادن نمایندگان به همان نسبت بر اساس هر مسابقه نتایج.

که به معنی برنده شدن نیست که همه امور: حاشیه پیروزی بسیار مهم است. پیروزی باریک را به سختی ارائه یک مزیت در نماینده تعداد زیرا متناسب با قوانین به معنای دوم-جای دان معمولا نزدیک می شود به همان مقدار از نمایندگان. اما برنده شدن در یک زمین لغزش را فراهم خواهد کرد یک نماینده لبه.

فراتر از آن است که شیطان در جزئیات به خصوص زمانی که زمینه این است که به عنوان بزرگ به عنوان این یکی است.

اول تاپیک آستانه: داوطلبان باید برای دریافت 15 درصد از آرا در جایی به دریافت هر گونه نمایندگان وجود دارد. کسانی که زیر 15 درصد در حال nonviable و هیچ چیز.

دوم, آن را بسیار ساده به عنوان “30 درصد از آرا را به شما می شود 30 درصد از نمایندگان.” در عوض, آن را درصدی از نامزدهای زنده’ رای که مهم است. در واقع رای به هر نامزدی که به زیر 15 درصد حذف می شوند و درصد خود را از هر سمت چپ تعیین می کند سهم خود را از نمایندگان.

بنابراین اجازه دهید می گویند شما 30 درصد از آرا وجود دارد اما سه نفر دیگر از نامزدهای زنده شدن 25 درصد به 20 درصد و 15 درصد از آرا. قابل دوام رای می افزاید: تا 90 درصد و 30 درصد است و یک سوم آن — بنابراین شما می توانید یک سوم از نمایندگان. در اینجا چگونه آن را تحت یک سناریو نمونه اگر 10 شد نمایندگان در خطر است. (توجه داشته باشید: سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq کاهش یافته و از نژاد فقط قبل از سه شنبه.)

A flow chart showing a hypothetical tally of votes for candidates Bernie Sanders, Joe Biden, Elizabeth Warren, Pete Buttigieg, Amy Klobuchar and others. In this tally, Klobuchar does not meet the 15 percent threshold and is not eligible to get any delegates. کریستینا Animashaun/Vox

بسیار وضعیت های مختلف میباشیم اگر شما 30 درصد از رای و تنها یک نامزد دیگر این است که عملی شدن 20 درصد بقیه رای تقسیم در میان چندین نفر دیگر. قابل دوام رای خواهد و سپس به اضافه کردن 50 درصد است. خود را 30 درصد است که سه پنجم از که — بنابراین شما می توانید بسیاری از این نمایندگان در خطر است.

A flow chart showing a hypothetical tally of votes for candidates. In this tally, only Bernie Sanders and Joe Biden meet the 15 percent threshold and are eligible to win delegates. Sanders’s delegate share therefore increases from 30 percent to 60 percent, and Biden’s from 20 percent to 40 percent. کریستینا Animashaun/Vox

این به این معنی زیادی بستگی دارد می توانید دقیق تفکیک آرا — به ویژه در کشورهای بزرگ با بسیاری از نمایندگان در خطر است.

In this data visualization, the second hypothetical delegate count is shown. Bernie Sanders has won six delegates and Joe Biden have won four. کریستینا Animashaun/Vox

در نهایت اگر تمام این کافی نیست که یک نامزد در سطح ایالت عملکرد است که همه امور به نمایندگان. اکثریت سه شنبه نمایندگان (حدود 65 درصد) هستند و در واقع اختصاص داده شده بر اساس نتایج در مناطق منحصر به فرد (بیشتر کنگره مناطق به جز در تگزاس که با استفاده از دولت سنا مناطق به جای).

تخصيص متناسب با 15 درصد آستانه امر به طور جداگانه در تمام این مناطق. که بدان معنی است که اگر شما به خوبی در حالت کلی اما در 14 درصد در یک منطقه وجود دارد شما صفر است که منطقه را داشت.

نگاهی به کالیفرنیا. وجود دارد 415 مجموع نمایندگان در خطر است, وجود دارد. اما تنها 144 آنها اهدا خواهد شد به همان نسبت بر اساس ایالت نتایج. دیگر 271 در حال divvied را با توجه به متناسب نتایج در کالیفرنیا 53 کنگره منطقه (با 4-7 نمایندگان در خطر است, در هر منطقه).

این همه کاملا پیچیده است. اما همه در همه سوپر شنبه یک مسابقه به بالای 15 درصد به عنوان آنجا که ممکن است به عنوان بسیاری از مکان (کشورهای منطقه) به عنوان امکان پذیر است. هر بار نامزد دریافت zeroed با سقوط به زیر آستانه خبر بد برای آنها.

خوب از لحاظ فنی شما برنده نیست نامزدی حزب دموکرات را فقط با برنده شدن بیشتر نمایندگان از هر کس دیگری. این قوانین دولت است که شما نیاز دارید آشکار اکثریت 3,979 متعهد نمایندگان به نفع نامزدی در اولین رای گیری.

بنابراین یکی دیگر از کلیدی ترین چیزی که به سازمان دیده بان برای در سه شنبه نتایج این است که آیا نماینده رهبر در مسیر واقعی اکثریت و یا اگر نه تا چه حد آهنگ تا آنها از آن.

دوباره دموکراتها عدم winner-take-all متحده باعث می شود این سوال بسیار مهم است.

 • اگر یک نامزد پس از اتمام سه شنبه با 40 درصد از نمایندگان تا کنون او و یا او نیاز به پیروزی 56 درصد باقی مانده نمایندگان برای اکثریت.
 • اگر بالای نامزد شده است 35 درصد از نمایندگان پس از سه شنبه او و یا او نیاز به پیروزی 59 درصد باقی مانده نمایندگان.
 • اگر پست-سه شنبه رهبر است 30 درصد از نمایندگان تا کنون او و یا او نیاز به پیروزی 62 درصد باقی مانده است.

مشکل این است که کسانی که متناسب نماینده تخصیص قوانین آن را دشوار است به دندانه دار کردن تا بزرگ نماینده مزایای. دوباره باریک برنده در کشورهای در نتیجه نمایندگان در حال تقسیم است. برای به دست آوردن دست بالا شما فقط نمی تواند برنده متحده — شما را به نفع خود بزرگ است.

بنابراین اگر نامزد پیشرو است به طور قابل توجهی کردن آهنگ از یک اکثریت پس از سه شنبه نماینده مسافت قفل شده است و در او و یا او ممکن است هرگز به عقب بر گردیم در مسیر برای هموار کردن راه برای یک رقابت کنوانسیون که در آن هیچ نامزد برنده اکثریت در اولین رای گیری (چیزی که هرگز رخ داده در مدرن نامزدی سیستم).

این نظریه به هر حال. بسیاری بر این باورند که در عمل دموکرات خواهد در صورت فشار زیادی به نامزدی برای هر کس که برنده ترین نمایندگان حتی در صورتی که فرد از یک اکثریت. این ویژگی می تواند بستگی دارد که چقدر بزرگ است که برای اولین بار از محل شخص رهبری است و چگونه به یک اکثریت آنها در نهایت — که نشان می دهد چرا دوباره نماینده جزئیات فوق العاده روز شنبه بسیار مهم هستند.

به طور کلی با وجود تمام درام در دموکراتیک مسابقه تا کنون این مهم است به یاد داشته باشید که به سختی هر گونه نمایندگان (فقط 4 درصد از کل) را اختصاص داده شده قبل از سه شنبه.

بنابراین در حالی که انتظار در حال حاضر این است که برنی ساندرز است که حزب سوسیالیست و نظر سنجی به نظر می رسد که این واقعا نمی توان در سنگ تا ما را ببینید که چگونه او و هر کس دیگری — آیا در روز سه شنبه.

ساندرز می تواند به عنوان بسیاری از در حال حاضر انتظار برنده شدن در اکثر کشورها قابل توجهی حاشیه و ساخت قابل ملاحظه نماینده رهبری بدهد که او را به نامزدی. اما اگر دیر نوسان به نامزد دیگری — مانند بایدن که فقط برنده بزرگ در کارولینای جنوبی در روز شنبه — ساندرز همچنین می تواند خود را از دست frontrunner وضعیت کاملا به سرعت.

برای سایر داوطلبانی که تا به حال بیشتر مخلوط نتایج یا کمی موفقیت فوق العاده سهشنبه واقعا انجام و یا می میرند. اگر شما نمی توانید یک بخش قابل توجهی از شنبه نمایندگان آن تمام می شود اما غیر ممکن است برای به دست آوردن یک متعهد نماینده اکثریت.

سه شنبه همچنین اولین انتخاباتی تست سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ که به صرف یک و نیم میلیارد دلار در تبلیغات در سراسر کشور اما صرفنظر چهار اوایل متحده است. بلومبرگ رز در نظر سنجی های ملی و در نظر سنجی ها از سه شنبه متحده در ماه گذشته اما موشکافی گذشته و خود را rocky عملکرد دموکراتیک لاس وگاس بحث به تازگی با ارسال شماره خود را در جهت دیگر.

اما شلوغ زمینه این سال بدان معنی است که بسته به اینکه چگونه توپ پرش در مارس 3 مختلفی وجود دارد که نتایج ممکن است با پیامدهای مختلف برای مسابقه. در اینجا آنهایی که اصلی:

 • یک نامزد ظهور با نماینده رهبری و در مسیر برای اکثریت: به این معنی که آنها در حال یک فرمانده مورد علاقه را به نفع نامزدی.
 • یک نامزد ظهور با نماینده کثرت در یک تقسیم درست است اما نه در مسیر برای اکثریت: این به این معنی است که فرد مورد علاقه به دریافت نامزدی در نهایت اما یکی یا بیشتر از رقبای خود را می توانید از ادامه مبارزه را امتحان کنید و آنها را محروم از اکثریت و چیزهای جالب در این کنوانسیون.
 • دو نامزد تقسیم تقریبا همه نمایندگان: این امر به احتمال زیاد به معنای دو فرد مسابقه را از رفتن به جلو با نتیجه تا در هوا, اما به احتمال زیاد حل و فصل قبل از کنوانسیون (از آنجا که آن را بسیار به احتمال زیاد در یک یا دو نامزد نژاد که یک فرد به پایان می رسد تا با یک اکثریت).
 • سه یا بیشتر از سه نامزد تقسیم نمایندگان و هیچ کس را در مسیر برای اکثریت: این سناریو که در آن یک رقابت کنوانسیون خواهد بود به احتمال زیاد.

در نهایت آن را کاملا ممکن است که ما در واقع نمی خواهد می دانم که فوق العاده سهشنبه نتیجه در سه شنبه. مثلا کالیفرنیا طول می کشد معروف زمان طولانی برای شمارش آرا (با توجه به نیاز به بررسی دیر-ورود از طریق پست رای) و دقیق رای سهام و حاشیه هر دو ایالت و در آن 53 کنگره مناطق می تواند مهم باشد.

اگر یک نامزد می کند و در نهایت برنده شدن تقریبا همه جا که ممکن است مانند یک معامله بزرگ است. اما در این نامزدی مسابقه تا کنون معمولا محتاطانه انتظار می رود که همه چیز می تواند کثیف.


اصلاح: نسخه های قبلی از یک سرب گرافیک نشان داد اطلاعات نادرست در دولتهای برگزاری انتخابات در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>