سه شنبه, نتایج زنده وبلاگ: که نزدیک به هشتاد ساله پیروز خواهد شد?


Sanders and Biden stand at adjacent lecterns while smiling.

جو بایدن و برنی سندرز در بحث دموکراتیک در چارلستون کارولینای جنوبی در فوریه. 25.

برنده McNamee/گتی ایماژ

سه شنبه, سه شنبه, سه شنبه! نگه داشتن چک کردن در اینجا تمام شب برای از نتایج و تفسیر مختصر و مفید در چهارده دولت مقدماتی است که در حال بسته بندی است. (کلیک کنید اینجا برای آخرین بار قبل از رای گیری رای گیری با داده ها برای پیشرفت که بررسی شده اند منادی خود دقت thusfar طول اولیه فصل است.)

7:50 بعد از ظهر: شبکه های مختلف در حال تماس کارولینای شمالی برای بایدن که او انتظار می رود را به نفع خود هر چند با سرعت از تماس شوم برای Sanders.

به همین دلیل بایدن به نظر می رسد انجام این کار به خوبی امشب … خوب شاید این ؟

گرفتن تب!

7:20 بعد از ظهر: خواندن جیم نیوئل سه شنبه پیش نمایش—چیزهای جالب! ظاهرا ساندرز در کلرادو مین و یوتا—سه متحده که به غیر از یوتا تمام برگزار شد چند شب Phish کنسرت حوادث هستند که از روی علاقه به یاد توسط طرفداران. متاسفانه یوتا میزبانی نمی, حتی یک Phish کنسرت از سال 2003.

7:10 بعد از ظهر: نظر سنجی فقط بسته در ویرجینیا و ورمونت و تقریبا هر خروجی که آیا پیش بینی است و گفت که به عنوان انتظار می رود جو بایدن برنده ویرجینیا و برنی ساندرز برنده ورمونت. تحلیلگران معتقدند این نتایج صحبت می کنند به یک رشد Dave Matthews Band مقابل Phish شکاف در حزب دموکرات است که می تواند همه چیز را “زشت” در کنوانسیون ملی دموکرات سنتی هاکی-گونی کیکآف رویداد در این تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>