Superdelegate فشار کنوانسیون تلاش برای جلوگیری ساندرز است که مراقبت های بهداشتی لابی که حمایت مک کانل

دموکراتیک superdelegate ترویج تلاش برای جلوگیری از دیابت برنی ساندرز من-Vt., اگر او نتواند به پرچ اکثریت نمایندگان متعهد است مراقبت های بهداشتی لابی که کمک کرده است هزاران نفر به جمهوری خواهان.

ویلیام اوون سابق تنسی مجلس و دموکرات عضو کمیته ملی بود در میان superdelegates به نقل از نیویورک تایمز مقاله آشکار تلاش در میان حزب خودی برای جلوگیری ساندرز’ مسیر به نامزدی اگر او برنده کثرت متعهد نمایندگان اما نه به اندازه کافی برای تضمین پیروزی در انتخابات.

تبلیغات:

اوون همچنین دارای لابی شرکت دارایی و سهام شرکت های بزرگ و اهدا $8,500 به سناتورها کلاسیک کمیته مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته حمایت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., و بیش از یک دوجین دیگر جمهوری خواهان مانند بهداشت ، لیندزی گراهام R-S. C. سال گذشته با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات براده اولین پرچم رهگیری. او همچنین اهدا به سن. مایک دور R-S. D. و بهداشت ، دن سالیوان, R-آلاسکا با توجه به گزارش.

اوون گفت: رهگیری که او نیز منجر به دموکرات ها اما خروجی هیچ سابقه ای است که او اهدا به هر کنگره یا ریاست جمهوری دموکراتیک نامزدهای این چرخه با وجود حمایت دموکرات ها در گذشته است.

“من متعهد دموکرات اما به عنوان یک لابی گر بار وجود دارد که من نیاز به دسترسی به هر دو طرف است. و راه به دست آوردن دسترسی اغلب این است که به کمک های مبارزات انتخاباتی,” او گفت: خروجی. “من ثبت نام لابی و من به نمایندگی از مشتریان. و آنها منافع در مقابل کنگره و من از حضور در این سناتور کلاسیک است که یک جمهوری خواه رویداد در هر سال.”

تبلیغات:

اوون ثبت شده است لابی برای مراقبت های بهداشتی شرکت فن آوری Klox فن آوری.

او همچنین یک عضو اجرایی تنسی حزب دموکرات و DNC که تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. سیاسی گزارش داده در پاییز گذشته که اوون تحت فشار قرار دادند بایدن تیم به “توسعه دوم رای گیری استراتژی” برای کنوانسیون ملی دموکرات ها. اوون هشدار داد که اگر ساندرز یا همکار مترقی بهداشت ، الیزابت وارن د-توده “موج” و سپس “ما در مشکل است.”

با ساندرز صعودی در سراسر کشور پس از پیروزی در انتخابات در هر یک از حزب دموکرات را سه نامزد, مسابقات, اوون گفت: بار او امیدوار است رئیس جمهور سابق باراک اوباما مداخله به واسطه یک معامله و یا اگر او تمایلی که سابق بانوی اول میشل اوباما می تواند به عنوان نامزد معاون رئیس جمهور.

تبلیغات:

“او تنها کسی که من فکر می کنم که می تواند متحد کردن حزب و به ما کمک کند برنده است.” “این انتخابات در مورد صرفه جویی در آمریکا آزمایش به عنوان یک جمهوری. آن را نیز در مورد صرفه جویی در جهان است. این است که عادی انتخابات است.”

متعدد دیگر دموکرات ها گفت: برابر برنامه ریزی شده آنها را به تلاش برای جلوگیری ساندرز اگر او برنده نیست اکثریت حتی اگر همان مقاله به نقل از رئیس جمهور اوباما هشدار داد که حزب دموکرات “نباید درگیر در دود-پر-اتاق سیاست” چرا که “این نوع از معاملات را مانع او را از گرفتن نامزدی که او در برابر هیلاری کلینتون.”

تبلیغات:

اون قبلا تلاش برای جلوگیری از ساندرز-حمایت تلاش برای کاهش نقش superdelegates بازی در این کنوانسیون. “اگر ما یک رای پس چه خوب هستیم ؟” او شکایت به سیاسی در سال 2018 است.

اما DNC اذعان به ساندرز حامیان و منع superdelegates از رای گیری در اولین انتخابات. اگر هیچ نامزد برنده اکثریت نمایندگان کنوانسیون را به یک دوم رای گیری برای اولین بار پس از سال 1952 اجازه می دهد که حزب 771 superdelegates به طور بالقوه نوسان نامزدی به مورد نظر خود را نامزد.

رهگیری که قبلا شناسایی تعدادی از superdelegates که با مراقبت های بهداشتی مشتریان که مخالفت ساندرز’ مدیکر برای همه طرح ها و بانک های بزرگ مانند گلدمن ساکس و جی پی مورگان چیس. تعداد فزاینده ای از superdelegates نیز به کار رفته برای ریاست جمهوری, کمپین مخالفت با Sanders.

تبلیغات:

انتخابات پیش بینی megyn kelly پیش بینی کرد که ساندرز دارای 29 درصد شانس برای برنده شدن اکثریت نمایندگان اما شانس بیشتری وجود دارد (52%) که هیچ نامزد می کند. هر نامزد به جز ساندرز قول داد اجازه دهید به کنوانسیون “کار خود را” در نوادا بحث در اوایل این ماه.

بلومبرگ در حال حاضر بی سر و صدا شروع به ساخت حرکت برای تقویت حمایت از superdelegates و همچنین حامیان میانه رو مانند بایدن و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg, سیاسی, گزارش هفته گذشته است. بلومبرگ نیز استخدام معاون صندلی کالیفرنیا و تگزاس دموکراتیک احزاب که هر دو superdelegates در تلاش برای “خرید حمایت سیاسی و” داوود کمپین حقوقی مرکز برندان فیشر گفت: رهگیری.

“این به نظر می رسد به جا دیرینه الگوی بلومبرگ با استفاده از میلیاردها دلار برای کمک به تولید و حمایت در میان نخبگان سیاسی” او گفت: خروجی.

تبلیغات:

برخی از دموکرات ها نگران هستند که ساندرز یک نامزد مخاطره آمیز در وجود یک روند مداوم از نظرسنجی ها نشان می دهد که او در واقع می تواند بسیاری electable نامزد شده است. دموکرات ها که به تازگی از قبلی intraparty دعوا در کنوانسیون بیش از 70 سال گذشته رفت و در به از دست دادن بیش از 40 متحده به جمهوری خواهان در هر زمان.

“ما نباید دوم حدس زدن رای دهندگان” نبراسکا دموکراتیک معاون جین Kleeb گفت: بار. “اگر این چیزی است که ما رهبران حزب در حال رفتن به شما را ببینید شورش نه فقط در انتخابات ریاست جمهوری اما در پایین-رای گیری مسابقه نیز هست.”

یاسمین طائب یک DNC عضو از ویرجینیا استدلال کرد که بلومبرگ به شمار بسیار خطر بزرگتر از ساندرز با وجود خود اعلام کرد ادعا می کنند به electability.

“چرا نباید D. N. C. اعضای — به خصوص آنهایی که از ما بودند که انتخاب شده توسط grass roots — به جای نگران سابق جمهوری خواه جنسیتی میلیاردر است که در تلاش برای خرید این انتخابات ؟ من قطعا هستم,” او گفت: بار. “من نگران این موضوع با مترقی نامزد با بیشترین مردمی پشتیبانی در سراسر کشور را به نفع نامزدی, چرا که دقیقا آنچه مورد نیاز است به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>