دادگاه عالی اجازه می دهد تا مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب Obamacare پیشگیری از بارداری دستور به دلایل مذهبی

دیوان عالی کشور حکم روز شنبه در یک 7-2 تصمیم به گسترش معافیت در قانون مراقبت مقرون به صرفه است که اجازه می دهد تا کارفرمایان و دانشگاه با مذهبی یا اخلاقی اعتراض به انکار دسترسی زنان به رایگان کنترل تولد.

این حکم را تایید کرد یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون که گسترش طیف وسیعی از کارفرمایان مجاز به کاهش پیشگیری از بارداری مراقبت مبتنی بر دلایل مذهبی. این یک پیروزی بزرگ برای راست مذهبی.

تبلیغات:

دولت اوباما حک شده باریک معافیت در ACA — بهتر شناخته شده به عنوان Obamacare — برای مکان عبادت و برخی سازمان ها مانند مذهبی-وابسته به بیمارستان ها و مدارس. تحت این دستورالعمل دولت هنوز پوشش پیشگیری از بارداری, مراقبت, اما این سازمان نمی خواهد که به پرداخت هزینه اگر آنها پس از اعتراض.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش کسانی که معافیت اساسا همه غیر دولتی محل کار از کسب و کارهای کوچک به شرکت های چند ملیتی. دولت تخمین می زند که از 70000 به 126,000 زنان می تواند از دست دادن دسترسی به کنترل تولد.

عدالت کلارنس توماس, نوشتن برای اکثریت گفت: دولت “عملا لجام گسیخته اختیار برای تصمیم گیری چه چیزی را مانند مراقبت های پیشگیرانه و نمایش” از جمله توانایی به “شناسایی و ایجاد معافیت از آن خود نمايند.”

تبلیغات:

حکم ارسال پرونده را به دادگاه بدوی با جهت به آسانسور در سراسر کشور دستور مسدود کردن اجرای قانون جدید.

هر چند آنها ملحق نشده نظر اکثریت لیبرال قضات Stephen Breyer و النا کاگان توافق برای ارسال پرونده به دادگاه پایین تر است.

قضات اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor عقیده داشت.

تبلیغات:

“امروز برای اولین بار دادگاه کست کاملا کنار جبران حقوق و منافع در آن تعصب و غیرت به امن مذهبی حقوق به درجه n ام” آنها گفت:, و اضافه کرد که حکم “برگ زنان کارگر به دفع کردن برای خود” در جستجوی خدمات بهداشتى.

دادگاه همچنین اعلام کرد که روز شنبه خواهد بود آخرین روز ترم جاری تنظیم صحنه برای یک مقدار پیش بینی حاکم در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>