دیوان عالی مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد “مطلق ایمنی” در مالیات مورد: “هیچ کس بالاتر از قانون”

دیوان عالی کشور حکم در روز پنج شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیستم ایمنی بدن است از دادستان منطقه منهتن Cy ونس را احضاریه برای او اظهارنامه مالیاتی اما punted در مورد اینکه آیا آمریکا نیز ممکن است مشاهده اسناد و مدارک.

قاضی جان رابرتز و مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh پیوست با دادگاه چهار لیبرال قضات در 7-2 تصمیم گیری در ونس مورد. قضات ساموئل Alito و کلارنس توماس عقیده داشت.

تبلیغات:

اما دادگاه remanded پرونده به دادگاه های پایین به این معنی که قانونی جنگ به مراتب بیش از. ونس احتمالا ممکن است به دست آوردن اظهارنامه مالیاتی تا بعد از انتخابات. همچنین اظهارنامه مالیاتی خواهد بود ساخته شده به عنوان آنها منتشر خواهد شد به یک هیئت منصفه که مخفی است.

“هیچ شهروند و نه حتی رئیس جمهور است مطلقا بالاتر از معمول وظیفه به تولید شواهد زمانی به نام به جرم اقدام” رابرتز نوشت: در نظر اکثریت. “ما معتقدیم که اصل امروز و نگه دارید که رئیس جمهور است و نه مطلقا مصون از دولت جنایی احضاریه به دنبال مقالات خصوصی خود را نه به عنوان یک استاندارد افزایش نیاز است.”

“در سیستم قضایی ما, ‘عمومی حق هر انسان شواهد است.’ از آنجا که اولین روز جمهوری ‘هر’ شامل رئیس جمهور ایالات متحده,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

Kavanaugh و Gorsuch نوشتن همزمان در یک نظر مشابه رد تهمت ادعای کاملا مصونیت اما استدلال کرد که رئیس جمهور می تواند بیشتر معتبر استدلال در بازداشتگاه.

“در سیستم ما از دولت این دادگاه اغلب اظهار داشت: هیچ کس بالاتر از قانون” در نظر گفت. “که اصل امر البته به یک رئیس جمهور.”

Alito در یک نظر مخالف استدلال که رئیس جمهور نباید موضوع را به دادستان در حالی که در دفتر چرا که “طبیعت از دفتر خواسته در برخی موارد که کاربرد قوانین تنظیم شود حداقل تا زمانی که فرد مدت به پایان می رسد.”

تبلیغات:

دادگاه به طور مشابه حکومت 7-2 با رابرتز Kavanaugh و Gorsuch پیوستن به لیبرال ها به زدن توپ بر اینکه آمریکا ممکن است نظر رئیس جمهور اظهارنامه مالیاتی و دفاتر مالي. دادگاه حکم داد که کنگره دارای قدرت به حکم سوابق مالی هر چند این ارسال مورد به دادگاه های پایین را با دقت بیشتری ارزیابی “تفکیک قوا نگرانی است.”

“خانه رویکرد را ترک اصل بدون محدودیت در کنگره قدرت به حکم رئیس جمهور شخصی سوابق” نظر اکثریت گفت. “بی حد و حصر حکم قدرت می تواند تبدیل تاسیس عمل سیاسی شعب و اجازه کنگره به آن ها خود را در رئیس جمهور هزینه است.”

تبلیغات:

حاکم به نام برای کاهش دادگاه به “کافی حساب تفکیک قوا و اصول در خطر است, از جمله هر دو قانونی مهم منافع کنگره و موقعیت منحصر به فرد رئیس جمهور است.”

دادگاه به طور موثر حکومت در هر دو مورد که مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراض به احضاریه بودند بیش از حد گسترده اما در سمت چپ درب باز برای او به ارمغان بیاورد مختلف اعتراض در بازداشتگاه.

twitter.com/realDonaldTrump/status/1281236412667432961

تبلیغات:

“دادگاه عالی می فرستد مورد برگشت به کاهش دادگاه استدلال به ادامه. این همه سیاسی محاکمه” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی زیر را رعایت کنند. “من برنده مولر جادوگر هانت و دیگران و در حال حاضر من باید به مبارزه ادامه در سیاسی فاسد, New York. منصفانه نیست به این ریاست جمهوری و یا دولت!”

“دادگاه در گذشته داده اند ‘گسترده احترام’. اما من نه!” او شکایت کرده است.

ونس بلافاصله اعلام کرد که تحقیقات در منهتن دفتر دادستان منطقه را از سر گرفت.

تبلیغات:

“ما تحقیقات بود که با تاخیر تقریبا یک سال این طرح دعوی در دادگاه از سر گرفته خواهد هدایت مثل همیشه توسط هیات منصفه جدی تعهد به پیروی از قانون و حقایق در هر کجا که ممکن است منجر,” ونس گفت: پس از حاکم.

ونس به دست آمده یک هیئت منصفه حکم هشت سال از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی و اسناد مالی از مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین حسابداری شرکت Ncmec ایالات متحده آمریکا و مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است. Ncmec بلند گفت: ارائه اظهارنامه مالیاتی. اما تهمت وکلای شکایت ارائه یک رمان استدلال که رئیس جمهور بود “مطلق ایمنی” از همه تعقیب کیفری.

دادگاه رد آن استدلال. در دهان استدلال قضات در مقایسه با طرح دعوی در دادگاه به پرونده رئیس جمهور سابق بیل کلینتون بود که دستور داد به نوبه خود بیش از سوابق مالی در Whitewater تحقیقات به عنوان رئیس جمهور و رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون که تا به حال به نوبه خود بیش ضبط صدا در واترگیت بررسی است.

“این دادگاه به مدت طولانی شناخته شده” ونس گفت: در استدلال خود “است که یک رئیس جمهور ممکن است به یک حکم کیفری اقدام.”

تبلیغات:

ونس است کاوش آیا تهمت و شرکت خود را هر گونه نقض نیویورک قوانین زمانی که آنها بازپرداخت دیرین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن “fixer” مایکل کوهن برای hush پول پرداخت شده به فیلم بازیگر فیلم Stormy Daniels و مدل Karen McDougal در طول مبارزات انتخاباتی 2016. کوهن التماس کرد گناه را به مبارزات انتخاباتی هزینه های مالی در این طرح همراه با سایر فدرال جنایات و محکوم به سه سال زندان.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا ادعا کرد که رئیس جمهور بود کل ایمنی از تحقیقات و نمی تواند “درمان به عنوان یک شهروند عادی” چرا که او بیش از حد شلوغ در حال اجرا در کشور است. اما این استدلال مواجه شد با شک و تردید از روی نیمکت.

دادگاه به طور جداگانه شنیده مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دعوی در دادگاه در برابر خانه نظارت کمیته که در حال بررسی hush, پول, پرداخت و, آیا تهمت های متورم یا انجام نگرفته دارایی های خود را در اسناد و مدارک مالی به منظور به دست آوردن وام و کاهش بار مالیاتی و احضاریه از خانه خدمات مالی و هوش کمیته که به دنبال متعدد و سوابق مالی مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده خود و شرکت خود را از Ncmec و تهمت دهندگان دویچه بانک و یک سرمایه است.

خانه استدلال کرد که اطلاعات لازم به منظور آن را به انجام آن نظارت اقتدار در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا استدلال کرد که حکم نامشروع بود و با انگیزه های سیاسی. اما خانه وکیل داگلاس نامه تا به حال چند پاسخ های خوب در محدوده نظارت منجر به چندین ستیز مبادلات با قضات در طول شفاهی.

تبلیغات:

دوشنبه حاکم آمد و پس از رابرتز پیوست لیبرال قضات به رای در برابر تهمت تلاش برای لغو IF رعایت قوانین سقط جنین در لوئیزیانا و محافظت از تجاوز آمریکایی ها از وجود تبعیض در محل کار. مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد پیروی از احکام.

“این وحشتناک & لحاظ سیاسی به اتهام تصمیم گیری های آینده از دیوان عالی کشور در حال انفجار تفنگ ساچمهای به چهره از مردم هستند که افتخار می کنیم به تماس خود خواهان یا محافظه کاران” او توییتی در ماه گذشته.

در یکی دیگر از صدای او پرسید: “آیا شما این تصور که دادگاه عالی نیست مثل من؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>