دیوان عالی کشور مجموعه ای برای تصمیم گیری در آینده از کالج انتخاباتی

بسیاری از آمریکایی ها در حال تعجب به یاد بگیرند که در آمریکا انتخابات ریاست جمهوری اعضای کالج انتخاباتی لزوما باید به انتخاب نامزد رای دهندگان در دولت خود را مورد علاقه.

یا آنها ؟

در این ماه به دیوان عالی کشور خواهد حکومت مستقل قدرت انتخاب کنندگان که تعیین معنای کالج انتخاباتی معاصر در سیاست آمریکا است.

تبلیغات:

یک اختراع آمریکایی

قانون اساسی سیستم ریاست جمهوری انتخاب مجموعه ای از مضطرب سازش کار می کرد در پایان این کنوانسیون قانون اساسی در سال 1787.

از تدوین کنندگان نمی تواند تصمیم بگیرد که آیا انتخاب یک رئیس جمهور باید توسط کنگره یا ایالات متحده.

تبلیغات:

آنها همچنین نمی توانند به توافق برسند که آیا همه کشورها باید قدرت برابر در انتخاب و یا اگر بیشتر پرجمعیت متحده باید بیشتر می گویند.

و آنها موافق نیست که آیا دولت انتخاب باید توسط نخبگان محلی (دولت قانون) و یا توده ها (همه رای دهندگان).

در پایان کمیته ناتمام قطعات ایجاد یک منحصر به فرد ساختار دولتی است که به خطر بیافتد در تمام این بحث. بر خلاف بسیاری از معاصر آمریکایی و از بنیانگذاران راحت شد با چنین خطر انداخته و بلافاصله تایید مکانیزم جدید ریاست جمهوری انتخاب شده است.

تبلیغات:

تعداد کمی از شهروندان به نام کنندگان خواهد کرد در هر دولت برای تصمیم گیری در انتخابات ریاست جمهوری جمعی. کنگره را وارد کنید و تصویر تنها در صورتی که انتخاب کنندگان نمی رسیدن به یک تصمیم اکثریت. تعداد انتخاب کنندگان می برابر با تعداد سناتورها و نمایندگان کنگره به این معنی که کشورهای کوچک بود و قدرت بیشتری از جمعیت خود را نشان می دهد اما هنوز هم به همان اندازه به عنوان بزرگ متحده است.

قانونگذاران ایالتی می تواند با استفاده از اختیار خود در مورد نحوه انتخاب کرده که می تواند در نتیجه نخبگان و یا محبوب ترین شکل دموکراسی در کشورهای مختلف. پنسیلوانیا برگزار شد محبوب در انتخابات اول ریاست جمهوری, مسابقه اجازه می دهد رای دهندگان برای انتخاب کنندگان هم تراز با ظهور احزاب است. برخی از قانونگذاران ایالتی منصوب و انتخاب کنندگان خود را تا اواسط 1800s.

تبلیغات:

به عنوان یک آمریکایی در آغوش محبوب دموکراسی در دهه های پس از تاسیس, اکثر مردم شروع به انتظار رای اکثریت در دولت را تعیین و انتخاب آن است. در بسیاری از کشورهای مقننه می دهد که حزب برنده وظیفه انتخاب کنندگان — که به طور معمول اعضای حزب که متعهد به رای دادن به حزب خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری طی یک نشست کالج انتخاباتی در ماه دسامبر.

وقتی اتفاق می افتد که دولت کالج انتخاباتی رای به برنده دولت رای مردم. اما ممکن است برای یک انتخاب کننده برای کسی رای دیگری — به همین دلیل است که وجود دارد یک مورد قبل از دیوان عالی کشور است.

چه “بی وفا, انتخاب کنندگان”?

تبلیغات:

زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده به اندازه کافی متحده در نوامبر سال 2016 انتخاب شود 45 رئیس جمهور ایالات متحده مخالفان تبدیل به کالج انتخاباتی به عنوان آخرین تلاش برای تغییر این انتخابات را نتیجه. این شناخته شده به عنوان همیلتون انتخاب کنندگان جنبش است.

الکساندر همیلتون مدافع نخبگان دموکراسی که نیست اعتماد مردم عادی به رای دادن. او همچنین فکر بسیار از کالج انتخاباتی است. در Federalist 68 او اظهار داشت که “اگر شیوه آن بود کامل نیست, آن است که حداقل بسیار عالی است.”

دلیل او این بود که انتخاب رئیس جمهور را منعکس تنها “حس مردم” اما واقعا ساخته شده توسط “تعداد کمی از افراد انتخاب شده توسط خود شخص-شهروندان از کلی جرم است.”

تبلیغات:

در همیلتون مشاهده این انتخاب کنندگان خواهد نگه دارید لازم “اطلاعات و بصیرت” در حالی که توده ها به احتمال زیاد رای برای یک رئیس جمهور با “استعدادهای کم فتنه و کمی هنر از محبوبیت.”

همیلتون انتخاب کنندگان صریح و روشن هدف در سال 2016 شد به اندازه کافی برای متقاعد کردن انتخاب کنندگان به بازیگران “بی وفا” رای علیه نتایج انتخابات از دولت خود را — برای تغییر نتیجه. چند افراد مشهور از جمله مارتین شین که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در “The West Wing” جمهوری خواه خواست انتخاب کنندگان به “قهرمان آمریکایی” با مسدود کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از برنده شدن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی شمارش در کالج انتخاباتی بود 304 به هیلاری کلینتون 227. که نمی تواند اضافه کردن به 538 — تعداد کل آرا — چون هفت کنندگان فاسق بودند به دولت خود را محبوب گیری. دو حزب جمهوری خواه انتخاب کنندگان رفت و راه خود را, ریخته گری, برگه های رای خود برای جان Kasich و ران پل. پنج کلینتون انتخاب کنندگان نیز حاضر به رای دادن با آمریکا اکثریت: سه انتخاب وزیر خارجه سابق کالین پاول و هر یک را انتخاب ایالت و سناتور ” برنی ساندرز و آمریکایی های بومی فعال ایمان Spotted Eagle.

این هفت کنندگان نمی شد به اندازه کافی برای تغییر نتیجه. اما اگر آنها تا به حال بوده است ؟

تبلیغات:

چه بی وفا کنندگان به چه معنی برای سال 2020?

نتیجه در سال 2020 ممکن است نزدیک تر از در سال 2016. اگر جو بایدن برنده چند متحده است که هیلاری کلینتون نمی — گویند پنسیلوانیا و آریزونا — اما تهمت نگه می دارد به بقیه اش 2016 متحده کالج انتخاباتی خواهد شد نتیجه قابل ملاحظه ای نزدیک است. با شمارش من, آن می تواند 274 به 264 در کالج انتخاباتی است. اگر آن است که حتی تعداد کمی از وفا کنندگان می تواند تغییر نتیجه.

روز انتخابات است که همیشه سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر اما بعد کالج انتخاباتی رای اولین جمعه پس از جمعه در ماه دسامبر.

اگر آمریکایی ها بر این باورند در Nov. 3, 2020, که یک نفر انتخاب شده است رئیس جمهور بعدی اما پیدا کردن در دسامبر. 14 که در آن است رفتن به یک فرد متفاوت آن را دشوار است برای پیش بینی چه خواهد شد فکر می کنم — و یا فراموش.

تبلیغات:

وفا کنندگان در دیوان عالی کشور

حتی قبل از سال 2016 انتخابات برخی متحده در حال تلاش برای محدود کردن اختیار کرده بود. کلرادو به تصویب یک قانون است که اجازه وفا کنندگان به جا شود بلافاصله با متناوب و واشنگتن تحمیل US$1,000 خوب برای انتخاب کنندگان که رای متفاوت از عموم مردم. دو faithless انتخاب کنندگان — مایکل باکا و پیتر Chiafalo — به چالش توانایی متحده برای محدود کردن اختیار خود تحت قانون اساسی است.

بحث در دادگاه است و در مورد اینکه آیا ایالات متحده هنوز هم عناصر نخبگان دموکراسی است که نمی تواند تغییر توسط فردی متحده, و یا اگر قانونگذاران ایالتی می تواند به ایجاد یک محبوب دموکراسی در درون مرزهای خود را با ساخت انتخاب کنندگان به سادگی ثبت محبوب را — حتی اگر متن قانون اساسی (و الکساندر همیلتون طرح) ممکن است نشان می دهد که انتخاب کنندگان باید تصمیمات خود را آزادانه.

چه همیلتون انتخاب کنندگان می گویند این است که ایده های گاه به گاه بلوک به محبوب خواهد شد هنوز هم مفید است. در ظهور پوپولیسم ساخته شده قدیمی نخبه مهم دوباره.

تبلیغات:

حامیان faithless انتخاب کنندگان هستند موضع گیری مبتنی بر هدف از تدوین کنندگان معمولا محافظه کار تئوری شناخته شده به عنوان originalism.

اما این تفسیر از originalism اجرا می شود تا در برابر یکی دیگر: بنیانگذاران اجازه متحده تصمیم می گیرید که چگونه به انتخاب کرده بود.

این دو originalist مواضع تقسیم بین بالاتر با توجه به هدف اصلی از انتخاب کنندگان و معنی اصلی انتخاب و تنظیم آنها.

از سوی دیگر لیبرال معمول موقعیت زندگی مشروطه — روشن است. این پشتیبانی از این ایده که ایالات متحده به تکامل محبوب دموکراسی بدون در نظر گرفتن قصد اصلی. اتصال انتخاب کنندگان به رای دولت است که به سادگی مکانیزم برای رسیدن به نماینده انتخابات که اکثر آمریکایی ها بر این باورند که کشور در حال حاضر است.

اگر متحده نفع خود آنها خواهد بود و مجاز به تعیین آینده قوانین چگونه انتخاب کنندگان ممکن است رای. اگر به اندازه کافی متحده متصل کرده و سپس انتخابات ادامه خواهد به عنوان عمومی انتظار دارد. اما اگر faithless انتخاب کنندگان برنده 2020 نتایج انتخابات نامشخص ممکن است فراتر از روز انتخابات

مورگان ماریتا, دانشیار علوم سیاسی دانشگاه ماساچوست در لوول

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>