دیوان عالی کشور به طور موقت بلوک کنگره از دسترسی به راز مولر هیئت منصفه مواد

دیوان عالی کشور روز پنج شنبه را به طور موقت نگه کنگره درخواست برای دسترسی به, راز هیئت منصفه مواد redacted از مشاور ویژه رابرت مولر گزارش در دخالت در انتخابات 2016 توسط دادستان کل ویلیام Barr.

قضات به جای آن تصمیم گرفت برای به تاخیر انداختن این موضوع به این معنی که دادگاه عالی نمی خواهد خود را ارائه تصمیم گیری تا 2021. این یک پیروزی بزرگ نه تنها برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که جنگیدند کنگره پشتکار در دادگاه به سرکوب اطلاعات اما برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات پس این مورد را نمی توان تصمیم گرفت — و احتمالا حتی استدلال — قبل از روز انتخابات.

تبلیغات:

این حکم نیز ممکن است به خوبی جواب برای دولت در سایر موارد فعلی در مورد دسترسی به رئیس جمهور سوابق مالی. بر خلاف روز شنبه از تصمیم این قضات در حال انتظار برای تصمیم گیری در این موارد در هفته های آینده.

همچنین ممکن است که قضات در نظر گرفته است که به شدت مورد بحث و مجادله در مورد بین دو نفر دیگر شاخه های دولت خواهد بود بیش از حد حساس به تصمیم گیری ترجیح می دهند به جای صبر کنید تا بعد از انتخابات. باید تهمت از دست دادن انتخابات و یا جمهوری خواهان به دست آوردن مجدد خانه در ناراحتی پیروزی قانون اساسی درگیری بین شاخه خواهد بود رندر مسئله.

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن حکم در ماه مارس است که وزارت دادگستری باید انتشار این مواد به کنگره به دلیل وکلای کمیته قضایی مجلس با موفقیت استدلال کرد که اسناد و مدارک لازم شرط لازم برای کنگره به کار خود ادامه دهد “وظیفه قانونی” بررسی رئيس جمهور.

تبلیغات:

هر چند Mueller انتخاب را به خودداری از قضاوت در مورد اینکه آیا رئیس جمهور مرتکب جرم و جنایت از انسداد عدالت خود را در 448 صفحه گزارش گذاشته یک “نقشه راه” برای کنگره محققان جزئیات حداقل ده نمونه از آنچه کارشناسان حقوقی سابق دادستان فدرال و دموکرات به قانونگذاران گفت کتاب درسی نمونه از انسداد.

در میان درخواست هیئت منصفه مواد از علاقه خاص به خانه محققان می تواند یک redacted بخش از گزارش که مورد سوال که آیا رئیس جمهور به دروغ سابق مشاور ویژه در این نوشته پاسخ او فرستاده شده به عنوان بخشی از پروب.

در حالی که مولر تیم در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده پاسخ کافی رئیس جمهور وکلا حاضر به اعطای یک مصاحبه حضوری. چند هفته پس از دریافت پاسخ مولر را انتخاب و به حکم رئیس جمهور گفت: او معتقد بود که او به دست آورد به اندازه کافی شواهد و مدارک علیه رئیس جمهور برای ایجاد یک پاک کردن صورت فلکی ممکن است جنایات و نتیجه کار خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>