افزایش coronavirus موارد مرتبط بیشتر تگزاسی در 20s خود بیمار شدن مقامات می گویند

Texans با سن کمتر از 30 تست مثبت جدید کروناویروس در یک نرخ بالاتر از آنچه قبلا دیده از این بیماری همه گیر شروع به کمک به یک موج اخیر در تعدادی از موارد در دولت رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

داده ها از چندین شهرستان و کارشناسان بهداشت و درمان تایید روند در افراد جوان تست مثبت در سراسر تگزاس.

تبلیغات:

“وجود دارد برخی از استان ها که در آن اکثریت افرادی که آزمایش مثبت است که در شهرستان هستند با سن کمتر از 30 و این نتایج به طور معمول از مردم رفتن به میله” ابوت گفت: در این کنفرانس است. “این مورد در آوببکک County, Bexar County, Cameron County است.”

ابوت گفت که این معلوم نیست که چرا بیشتر افراد جوان هستند پیمانکاری ویروس اما او این باورند که این می تواند از افزایش فعالیت بیش از آخر هفته روز یادبود بازديد به میله و یا دیگر انواع گردهمایی های اجتماعی.

این می آید به عنوان تگزاس کسب و کار شروع به بازگشایی با آرامش محدودیت تحت ابوت اجرایی سفارشات. همانطور که از جمعه گذشته رستوران ها می تواند در 75 درصد ظرفیت در حالی که تقریبا همه کسب و کارهای دیگر می تواند در 50 درصد است. تگزاس آب پارک ها و پارک های تفریحی شده اند مجاز به بازگشایی نیز هست. در هفته های اخیر هزاران نفر از اهالی تگزاس نیز آب گرفتگی خیابان های برخی از بزرگترین شهرستانها در اعتراض به خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ است.

تبلیغات:

یکی از زمینه های نگرانی ابوت ذکر شد هیز شهرستان که در آن 476 از 938 مورد تأیید مردم در سنین 20 تا 29. مردم در 20s خود اختصاص 50.7% از تمام موارد در هیز شهرستان از روز شنبه افزایش از روز جمعه زمانی که این گروه سنی ساخته شده 42 درصد از کل موارد.

هفته گذشته اپیدمیولوژی اریک اشنایدر هشدار داد که تعداد کسانی که “متناوب” به هیز شهرستان است.

سن آنتونیو شهردار ران Nirenberg همچنین ابراز نگرانی دوشنبه در مورد بیشتر افراد جوان بیمار شدن.

تبلیغات:

“آنچه بیشتر مربوط به این است که ما شاهد بزرگترین افزایش عفونت در میان 20 ساله ها,” Nirenberg گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی با شبکه ABC افزود که مقامات شهرستان در حال دیدن بیماران جوانتر در بيمارستان به عنوان به خوبی. “در حالی که آنها ممکن است زنده ماندن یک بیماری افراد جوان در حال رفتن به یک مرد بسیار سنگین پزشکی لایحه در پایان آن.”

در شهرستان تراویس و شهر Austin, متوسط سن تمام موارد مثبت است علامت رو به پایین به 38 سال در این هفته از 39 سال, هفته گذشته است. بیست و 29 ساله را تا 24 درصد از تمام موارد در منطقه و 8.3 درصد از بستری شدن در بیمارستان.

تبلیغات:

به Dallas County, روند منعکس شده است بستری شدن در بیمارستان به جای موارد جدید. تقریبا یک ماه پیش در آوریل 19 و 18 درصد از افراد در بیمارستان بستری شدند بین سنین 18 و 40 محدوده سنی مورد استفاده توسط مقامات محلی برای تعیین بزرگسالان جوان است. در روز سه شنبه گروه سنی که ساخته شده تا 21 درصد از بستری شدن در بیمارستان.

دکتر دیوید Persse بهداشت عمومی و اقتدار را برای هوستون وزارت بهداشت گفت: همان روند تحقق در شهرستان هریس. به طور کلی 17.5 درصد از مردم نهفته در آن منطقه مردم در 20s خود را.

“در آن زمان نظریه که افراد سالمند باید بیشتر مراقب باشند در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی” Persse گفت.

تبلیغات:

آنجلا Clendenin متخصص اپیدمیولوژی و biostatistician در تگزاس A&M دانشگاه گفت: افراد جوان ممکن است بازیگری کمتر محتاط مسن تر تگزاسی چرا که آنها بی دقتی و یا اعتماد به نفس بیشتری در توانایی خود را برای مبارزه با ویروس, او گفت:.

“این بستگی به رفتار” او گفت:. “افراد جوان تر چرا که آنها بدون علامت و یا خفیف علامتی رفتن در مورد کسب و کار به عنوان معمول هنوز هم مایل به قطع ارتباط با هر یک از دیگر. … آنها احساس کاملا راحت است که آنها خوب است و آنها خوب خواهد بود.”

برخی پیشنهاد کرده اند که افزایش موارد می تواند به دلیل افزایش تست دسترسی داشته باشید.

تبلیغات:

اما برای شهرستان گالوستون افزایش موارد مؤثر در افراد جوان است نه یک نتیجه از آزمایش دکتر گفت: فیلیپ Keiser های بهداشت محلی قدرت.

“تعداد کمتری از مردم در حال گرفتن تست شده اما بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به مثبت است. از کسانی که مثبت شدن آنها در مقایسه با نسبت جمعیتی افراد جوان,” او گفت:.

Keiser تخمین زده است که در هفته گذشته در حدود نیمی از موارد جدید در این شهرستان شد و در 20s خود را که او می گوید می تواند با توجه به “COVID خستگی” و بیشتر مردم در حال بیرون رفتن از قبل.

در طول کنفرانس مطبوعاتی ابوت سرزنش سهل انگاری پایبندی به اجتماعی فاصله میله برای بخشی از مشکل است. او تصریح کرد تگزاس نوشیدنی الکلی کمیسیون های اخیر هشدار به کافه ها و رستوران ها که در خدمت به الکل است که اگر از آنها پیروی نمی COVID-19 دستورالعمل مجوز خود را می تواند به حالت تعلیق در 30 یا 60 روز است.

تبلیغات:

“شده اند وجود دارد تصاویری که من را دیده اند و دیگران دیده می شود در مورد این نوار از نوع تنظیمات که در آن به وضوح استاندارد هستند که به دنبال” ابوت گفت. “Enforcements از TABC باید به این نوع از تنظیمات بیشتر و تراز بودن استانداردهای امن تر.”

ابوت نظر می آیند که تعداد زیادی از مردم برای بستری این ویروس در تگزاس بالاترین رکورد هشت نفر از نه روز گذشته.

وجود بیش از 2500 تایید COVID-19 بیماران در بیمارستان تگزاس سه شنبه نزدیک به 200 بیش از روز قبل با توجه به دولت داده است. که شماره سنج برای شدت بیماری و میزان در دسترس تخت بیمارستان — افزایش یافته است و تقریبا هر روز پس از آغاز ماه ژوئن. وجود دارد هنوز هم حدود 15000 تخت بیمارستان باز در دولت و همچنین از 1700 تخت ICU.

“حتی با وجود اینکه بیشتر مردم در بیمارستان بستری ما هنوز در پایین ترین سطح تهدید را به بیمارستان ما ظرفیت” ابوت روز سه شنبه گفت. تعداد موارد گزارش شده نیز افزایش یافته است. ابوت نسبت های اخیر و گاهی نمایشی upswings به هدفمند تست که انجام شده است در سخت ضربه امکانات مانند بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و خانه های سالمندان.

تبلیغات:

یکی دیگر از متریک برای ارزیابی وضعیت طول مدت اقامت در بيمارستان ، دکتر مارک Escott موقت اقتدار بهداشت برای آستین و شهرستان تراویس گفت که حدود نیمی از این افراد بستری در چهار روز یا کمتر.

“اما ما هنوز هم برخی هستند که در طولانی مدت 30 و 60 روز و گاهی اوقات دیگر” او هشدار داد.

شانون نجم آبادی کمک به این گزارش.

افشا: Texas A&M University شده است یک حامی مالی از تگزاس تریبون های غیر انتفاعی و غیر حزبی اخبار سازمان است که با بودجه دولتی در بخش کمک های مالی از اعضای پایه و حامیان مالی شرکت ها. حامیان بازی هیچ نقشی در تریبون روزنامه نگاری. پیدا کردن یک لیست کامل از آنها را در اینجا.

تبلیغات:

تگزاس تریبون یک غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان رسانه ای است که به اطلاع تگزاسی — و درگیر با آنها — در مورد سیاست گذاری عمومی, سیاست دولت و ایالت مسائل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>