جراح عمومی آدامز می پرسد مردم رنگ به افزایش ضد coronavirus تلاش “خود را برای مامان بزرگ”

ما جراح عمومی جروم Adams مواجه است, انتقاد اظهارات بحث برانگیز او در کاخ سفید coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که در طی آن او در مورد چگونه جوامع از رنگ می تواند به مبارزه با گسترش coronavirus و خواسته آنها را به رعایت اجتماعی فاصله پروتکل “برای خود مامان بزرگ.”

آدامز این اظهارات را به عنوان او کار می کرد برای رسیدگی به این واقعیت Covid-19 مرگ و میر بالاتر است و برای آمریکایی ها از رنگ از آن است که برای سفید, آمریکایی, اشاره, به عنوان مثال, که در ویسکانسین میلواکی کانتی آمریکایی های آفریقایی تبار را تا 25 درصد از جمعیت اما 75 درصد از تایید مرگ.

اما در حالی که آدامز به ارمغان آورد تا تعدادی از مسائل اساسی است که منجر به این واقعیت غم انگیز را در سخنان آن مسائل بودند و در نهایت تحت الشعاع قرار شعارهای بسیاری یافت و تهاجمی است و به نظر می رسد نشان می دهد که اقلیت Covid-19 میلادی به یک موضوع از مسئولیت شخصی به جای بخشی از یک بحران سلامت عمومی کارشناسان گفته اند که آنها در حال مبارزه برای کنترل.

آدامز است که یک عضو از کاخ سفید را coronavirus نیروی کار و اغلب صحبت می کند و طی آن روزانه جلسات در پایان سخنان خود روز شنبه با گفتن جوامع از رنگ آنها “نه درمانده” در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس. پس از تجویز اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست جراح عمومی گفت:

اجتناب از الکل و مواد مخدر. و تماس با دوستان و خانواده خود را. بررسی کنید در مادر خود را; او می خواهد به شنیدن از شما در حال حاضر.

و صحبت از مادران ما نیاز شما را به انجام این کار اگر نه برای خودتان و سپس برای خود abuela. انجام آن را برای خود پدربزرگ. انجام آن را برای خود مامان بزرگ. انجام آن را برای خود پاپ-پاپ. ما نیاز شما را به درک — به خصوص در جوامع رنگ ما نیاز شما را به گام تا و کمک به جلوگیری از گسترش به طوری که ما می تواند به محافظت از کسانی که آسیب پذیر هستند.

Adams نظر سرعت دریافت تیز پوش بک از مترقی مفسران. با توجه به این که این نوع از فصاحت و بلاغت است و به طور کلی نشده و هدفمند در کل مخاطبان یا سفید جوامع آن را به طور ضمنی به نظر می رسد برای نگه داشتن مردم از رنگ منحصر به فرد نوار بالا.

زمانی که Yamiche Alcindor کاخ سفید خبرنگار PBS NewsHour, خواسته, Adams, برای پاسخ به انتقاد که زبان او بود “توهین آمیز” او گفت که او به سادگی در تلاش برای هدفمند در ارتباط است.

“ما نیاز به هدف کمک رسانی به آفریقایی, جامعه و من با استفاده از این زبان استفاده می شود که در خانواده من است. من پورتوریکو, brother-in-law. من تماس با من پدربزرگ ‘پدربزرگ.’ من از بستگان که خود را به پدربزرگ و مادربزرگ, big momma” آدامز گفت. “به طوری که نه به معنای توهین آمیز است. این زبان است که ما با استفاده از و که من استفاده و ما باید همچنان به هدف ما کمک رسانی به کسانی که در جوامع است.”

او افزود: “ما به همه نیاز داریم, سیاه, قهوه ای, سفید هر رنگی که شما به دنبال رئیس جمهور coronavirus دستورالعمل.”

Adams روشن را کمی برای مقابله با فشار دادن نابرابری اجتماعی است که در حال کمک به اختلاف در سلامت — و در نهایت تلاش خود را به “هدف ما توسعه” پنهان بخشی از سخنرانی خود که شروع به صحبت می کنند به مشکلات بزرگتر که منجر Covid-19 به کشتن اقلیت بیشتر از سفید آمریکایی است.

آدامز در شروع سخنان خود گفت: جوامع رنگ هستند بیشتر در معرض خطر coronavirus عوارض و مرگ و میر به خاطر آنها رنج می برند به طور نامتناسبی از شرایط بهداشتی مزمن و با توجه به “بار اجتماعی مشکلات.”

او با اشاره به این که Latinos نمایندگی اکثریت Covid مربوط به مرگ و میر در شهر نیویورک مرکز آمریکایی coronavirus بحران حتی اگر آنها را کمتر از یک سوم از جمعیت است.

“مردم از رنگ تجربه [هستند] هر دو به احتمال زیاد [به] قرار گرفتن در معرض Covid-19 و افزایش عوارض ناشی از آن” آدامز گفت. “اما اجازه بدهید شفاف: ما فراموش نمی کنم مردم از رنگ بیولوژیکی یا ژنتیکی مستعد به Covid-19. وجود دارد هیچ چیز ذاتا اشتباه است با شما. اما آنها به لحاظ اجتماعی مستعد به کروناویروس … قرار گرفتن در معرض و به بالاتر بروز بیماری های بسیار قرار می دهد که شما در معرض خطر عوارض شديد از coronavirus.”

و این درست است با توجه به سابقه طولانی در زمینه اقتصادی و نابرابری به عنوان بورسی را آنا شمالی توضیح داد:

[B]عدم آمریکایی ها هستند بیشتر احتمال دارد به بیماری های زمینه ای به دلیل گسترده نژاد پرستی و نابرابری کارشناسان می گویند. تفاوت های بسیاری در سلامت در امریکا هستند “تولید شده توسط دسترسی به چیزهایی مانند زمان کافی برای تهیه غذاهای سالم در خانه” و “کافی پول به کار نمی شود و در سه شیفت و واقعا سطح استرس بالا,” لینچ گفت: — دسترسی که فقط به احتمال زیاد به. به عنوان [Fabiola] Cineas یادداشت 22 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید زندگی در فقر در سال 2018 در مقایسه با 9 درصد از سفید آمریکایی است.

فراتر از فقر و تعدادی از عوامل کمک به سلامت فقیر میان مردم سیاه و سفید از نژاد پرستی در تنظیمات پزشکی به سلامت جسمی اثرات تبعیض است. Redlining و دیگر اشکال مسکن تبعیض را ساخته اند آمریکایی های سیاه و سفید بیشتر به احتمال زیاد به زندگی در محله های متاثر از آلودگی محیط زیست که فدرال و مقامات دولتی بوده است و به کندی پاسخ به نوبه خود افزایش نرخ بیماری های مزمن.

آدامز روشن نیست دقیقا آنچه که او به معنای “مشکلات اجتماعی” و یا “اجتماعی مستعد” اما او ذکر شده — در میان چیزهای دیگر — این واقعیت است که مردم از رنگ هستند احتمال بیشتری برای زندگی در multigenerational خانه و این که “تنها یک نفر از هر پنج آمریکایی های آفریقایی تبار و یکی در شش اسپانیایی ها شده است یک شغل است که اجازه می دهد تا آنها را از خانه کار می کنند.”

“ما مردم را به شستن دست های خود را, اما مطالعات نشان داد 30 درصد از خانه ها در نوجو ملت ندارد و آب در حال اجرا. پس چگونه آنها می رویم به انجام این کار؟” آدامز گفت.

بنابراین Adams سخنان را تصدیق این واقعیت است که وجود دارد ساختاری عوامل اجتماعی و اقتصادی مانند مسکن و شغل شرایط کمک به حاد آسیب پذیری جوامع از رنگ. اما او نیست و به همین دلیل آنها وجود دارد و چه مقدار از آن را ندارد پایین آمده به رفتار فردی است. به جای بحث خود را از مسئولیت شخصی — آشنا استعاره است که اغلب استفاده می شود به سرزنش جوامع از رنگ برای درد و رنج خود را — پنهان این واقعیت است که بسیاری از این مسائل بنیادی از یک تاریخچه نژادپرستی نهادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>