جراح عمومی: “این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته بیشتر آمریکایی’ زندگی”


Surgeon General Jerome Adams speaks while flanked by President Donald Trump during a White House Coronavirus Task Force briefing at the White House April 3, 2020 in Washington, D.C.

جراح عمومی جروم Adams صحبت می کند در حالی که flanked توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید آوریل 3 سال 2020 در واشنگتن ،

برنده McNamee/گتی ایماژ

جراح عمومی Jerome M. Adams صادر استارک هشدار به آمریکایی ها یکشنبه و خواستار هر کس در این کشور را به آماده شدن برای آنچه که او به عنوان یک فاجعه ملی. “این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده” آدامز گفت: در یک مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه. “این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی توان ترجمه شده است. آن را به اتفاق می افتد در سراسر کشور است.”

آدامز به دنبال رهبری از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که هشدار داده بود آمریکایی ها شنبه که “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مرگ” در هفته آینده. اما Adams همچنین ارائه برخی از کلمات تشویق که وضعیت را در نهایت بهتر و به نام در همه آمریکایی ها به انجام بخشی خود را برای نگه داشتن عفونت به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است گفت: هر کس این “قدرت برای تغییر مسیر از این بیماری همه گیر.” در نهایت به عنوان سخت به عنوان این هفته در حال رفتن به “وجود یک نور در انتهای تونل اگر هر کس به سهم خود برای 30 روز آینده” آدامز گفت.

جراح عمومی نیز در رفت و ان بی سی دیدار با مطبوعات و فرمانداران که در عین حال به موضوع stay-at-home سفارشات به حداقل قرار دادن محدودیت های موقت در محل سعی کنید به کم کردن سرعت گسترش coronavirus. فقط هشت فرمانداران همه آنها جمهوری خواه که تا کنون صادر نشده ایالت stay-at-home سفارشات برای ساکنان. “نود درصد از آمریکایی ها در حال انجام بخشی خود را حتی در کشورهای که در آن آنها تا به حال نشده یک پناهگاه در محل” او گفت:. “اما اگر شما نمی توانید به ما 30 روز فرمانداران به ما یک هفته به ما چه شما می توانید به طوری که ما نمی ما پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی بیش از این در هفته آینده و پس از آن اجازه دهید به ارزیابی مجدد.” اما آدامز نمی فراخوان ملی مستند جهت به حداقل 8,400 درگذشت در ایالات متحده از COVID-19, نیز آلوده کرده است که برخی از 310,000 مردم در سراسر کشور است.

مبرم هشدارها و پیش بینی های خوانده شده را علامت یک تغییر دراماتیک در لحن برای آدامز که چند هفته پیش بود که به آمریکایی ها نشان می دهد که آنها باید بیشتر نگران آنفولانزای از coronavirus. و در روز یکشنبه او هنوز هم به نظر می رسید سعی کنید به آن بازی کمی پایین زمانی که فاکس کریس والاس مواجه او در مورد اینکه چرا او نمی خواهد پشتیبانی در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش دهید. “بیشتر مردم خواهد مرد حتی در بدترین پیش بینی از مصرف سیگار در این کشور از حال رفتن برای مردن از coronavirus این سال” آدامز گفت. والاس تحت فشار قرار دادند در مقايسه با اشاره به این که “مصرف مواد مخدر و سیگار و … چیزی است که مردم تصمیم به کاربر و یا نه برای استفاده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>