تعجب: وودی آلن خاطرات آمده است در آمریکا پس از تمام

وودی آلن خاطرات بحث برانگیز بود که در روز دوشنبه منتشر شد در تعجب اعلام آسوشیتد پرس گزارش. کتاب آزادی که می آید بدون اطلاع قبلی می رسد تنها دو هفته پس از آلن کاهش قبلی خود ناشر پس از اعتصاب کارکنان.

آلن خاطرات با عنوان بموقع چیزیبود که اولین مجموعه منتشر شود توسط Hachette مشخصات ناشر بزرگ مرکزی را از انتشار این مه. اما گرند سنترال 2 مارس اعلام برانگیخته فوری جنجال. آلن دختر به تصویب رسید دیلن فارو را متهم آلن از تعرض او هنگامی که او 7 سال و آلن پسر رونان فارو که همواره ایستاده بود توسط Dylan در اتهامات نیز Hachette نویسنده. رونان فارو کتاب گرفتن و کشتن, در مورد تجربه خود را گزارش شکارچیان جنسی بود یک موفقیت بزرگ برای Hachette اثر کمی قهوه ای و شرکت در 2019.

هر دو Farrows بلافاصله محکوم کرد Hachette تصمیم به انتشار آلن و رونان فارو کاهش یافته و این شرکت خود را به عنوان ناشر. و در مارس 5, Hachette کارکنان از تدريجا در طول این شرکت در تمام سطوح راه می رفت در همبستگی با Farrows. آن را یک اقدام بی سابقه در چاپ و نشر و در آن موثر بود. بعد Hachette اعلام کرد که آن را لغو انتشار آلن کتاب.

به عنوان بخشی از آن لغو Hachette واگردانی تمام حقوق این کتاب به آلن. این بدان معنی است که او رایگان برای فروش کتاب به هر ناشر و در حال حاضر او است. بموقع چیزی رفته به بازی های آنلاین, چاپ و نشر یک اثر از Skyhorse چاپ و نشر.

بر خلاف Hachette, Skyhorse است که یکی از به اصطلاح “پنج بزرگ” خانه های که ما تسلط تجارت چاپ و نشر. آن را کوچکتر مستقل خانه که منتشر کرده است مقدار زیادی از مشروع نویسندگان از جمله برنده جایزه نوبل الی ویزل اما همچنین دارای یک تاریخچه از انتشار تئوری های توطئه در مورد JFK assassination و واکسن. Skyhorse است همچنین با آلن قبل از: در سال 2011 نوشت: معرفی کارگردان اینگمار برگمن خاطرات منتشر شده از طریق Skyhorse.

در بیانیه ای به AP, گذرگاه طاقدار, ویرایشگر جینت Seaver گفت: “در این عجیب و غریب زمانی که حقیقت این است که بیش از حد اغلب به عنوان رد ‘خبر جعلی” ما به عنوان ناشران ترجیح می دهند به صدای به احترام هنرمند به جای تعظیم به کسانی که مصمم به سکوت او.”

AP به نظر می رسد تنها خروجی است که قادر به دیدن یک کپی از آلن خاطرات تا کنون. در این کتاب AP گزارش آلن همچنان به انکار تا کنون آسیب رساندن دیلن فارو. او می نویسد که او “هرگز گذاشته انگشت در دیلن هرگز چیزی به او که می تواند حتی به غلط به عنوان سوء استفاده از او آن بود که در مجموع ساخت از آغاز تا پایان.”

با توجه به صنعت نشر ناشران ناهار این کتاب ذکر شده خواهد شد آنلاین بعد شنبه. بازی های آنلاین اعلام کرده است اجرا چاپ از 75,000 نسخه به قیمت 30 دلار برای گالینگور و $13.99 برای کتاب های الکترونیکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>