Collins and Murkowski walking together through the halls of Congress.

سنسور. سوزان کالینز و لیزا Murkowski رسیدن به یک بسته-درب ناهار جلسه اوباما در کنگره در ماه اکتبر 2018.

درو Angerer/گتی ایماژ

روز چهارشنبه سنا رای به تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره پس از یک ماراتن چند روز از سخنرانی که نیمی از آن آمد از مغان در توجیه رای خود را به بزدايد. داشتن گوش از طریق چیز درهم و برهم از whataboutism روند رسیدگی به شکایات و گاه به گاه آشکار فاشیسم یک تردید به تمرکز بر روی سنسور. لیزا Murkowski و سوزان کالینز به دلیل شهرت خود را به عنوان GOP “میانه رو” همواره بیشتر یک سبک نام تجاری انتخاب از واقعیت به دلیل برگزاری جمهوریخواه زنان در قدرت به یک استاندارد بالاتر از مردان هرگز redounded به نفع هر کسی از جمله زنان است. اما زمانی که قدرتمند زنان است که باید از طریق gaslighting به جای آن انتخاب کنید تا اتمام حجت gaslighting مشعل و تنظیم کوچک brushfires آن را به ارزش توجه. قطعا سوزان کالینز که متقاعد خودش که کریستین Blasey فورد و اشتباه بود که برت Kavanaugh خواهد رای به حمایت کوچک بود و هرگز به حق آن را دریافت در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی قبل از او اعلام رای به تبرئه او. و قطعا لیزا Murkowski که مایل به رای دادن در برابر Kavanaugh به احتمال زیاد مقصد به تسلیم شدن در هنگامی که آن را به استیضاح. یک نفر می تواند این آرزو به صورت منسجم در قانون اساسی استدلال. به جای آن وجود دارد مبهم و احساسات موجب بود.

Murkowski می خواهد شما را به می دانم که او غمگین است. ما می دانیم که او غمگین است به دلیل آن است که کلام او مورد استفاده برای توصیف این احساس او می شود که شاخه ای از دولت متهم با چک کردن دیگر شاخه ای از دولت تماما abdicates مسئولیت خود را به انجام این کار. و او قاطعانه می خواهد شما را به می دانم که کنگره که موفق به بررسی اجرایی است مقصر این شکست: “این روند بوده است ستایش اغراق امیز از این مشکل از کنگره کناره گیری,” Murkowski گفت: در بیاندازه نامنسجم طبقه سخنرانی در روز دوشنبه, توضیح خود کناره گیری. “از طریق امتناع از ورزش, جنگ قدرت و یا کنار رفتن از قدرت کیف انتخابی نظارت و عدم تمایل به بررسی اضطراری اعلان طراحی شده به دامن کنگره—ما شکست خورده اند.” داشتن excoriated کنگره برای شکست خود را به بررسی فراری مجریه او سپس اعلام کرد رای خود حاضر به بررسی فراری مجریه. آن را مانند یک جراح تماشای یک بیمار خونریزی در جدول در حالی که امتناع به انتخاب کنید تا یک چاقوی کوچک جراحی و در حالی که همچنین سرزنش مفهوم عمل جراحی است.

اجازه دهید این رکورد همچنین منعکس کننده که Murkowski به طور کامل و به طور کامل گسل رئیس جمهور برای انجام این است که “شرم آور و اشتباه” و متقاعد شده است که او را “تخریب دفتر” و همچنین متاسفانه—برای روشن او بسیار غم انگیز است—او “نمی تواند رای به محکوم است.” زیرا او استدلال “این قانون فراهم می کند برای استیضاح نمی کند ولی تقاضای آن در همه موارد.” پس Murkowski می خواهد شما را به درک که پس از قانون اساسی نمی کند و نیروی او را به استیضاح او نمی تواند.

مهمتر از همه داشتن حذف این زد و خورد بیش اوکراین از دادگاه قانون اساسی دموکراسی به دادگاه لیزا Murkowski احساسات سناتور از آلاسکا نیز می خواهد شما را به درک که او را غم و اندوه است گسل از همه—و این معنی او کاملا به معنای واقعی کلمه همه—اما لیزا Murkowski. Murkowski سریع بود به نام-بررسی کسانی که موفق به عمل مناسب در پاسخ به رئیس جمهور رفتار نامناسب: برای اولین بار وجود دارد که “عجله” روند استیضاح و از طریق آن به نوعی “پوسیده” این “بنیاد” تمام تلاش. همچنین مجلس باید به دنبال سرزنش, که, به, حتما, خواهد, همچنین عجله شده اند و حزبی. به نحوی هر چند شکست خود را برای انجام یک چیزی که به نحوی به این معنی است که آن را به حال bungled دیگر. ساخته شده است که او غمگین است.

اما پس از بیان است که “خانه شکست خورده در آن مسئولیت” آن زمان برای سنا به تحمل برخی از سرزنش. “سنا باید شرمنده با رتبه تعصب است که بر روی صفحه نمایش در اینجا” Murkowski tutted با غم و اندوه اشتباه او همکار سناتور برای آغاز استیضاح دادگاه با بسته ذهن. Murkowski به مطمئن شوید که آن رای دادند و در برابر اجازه می دهد هر گونه شواهد احتمالا به دلیل وجود تفاوت بین داشتن یک ذهن بسته است قبل از محاکمه و بسته ذهن در طول آن. فضیلت خود را در این واقعیت نهفته است که او تصمیم گرفت به یک ذهن بسته است تنها پس از کاهش به شنیدن هر گونه شواهد است. Murkowski همچنین شما می خواستم به دانستن است که هر دو طرف شد و به سرزنش به طور خاص سرزنش رهبر دموکراتیک طرف رهبر اقلیت چاک شومر نه بلافاصله موافقت با میچ مک کانل رهبر اکثریت شرایط نامزدی که شامل اولین سنا استیضاح دادگاه با هیچ شاهد و هیچ اسناد و مدارک. تا به حال کاملا همه تسلیم در پیشبرد از محاکمه وجود دارد که بیشتر وحدت و کمتر قطبش او نشان میدهد.

سنا شما ببینید, بود و هر دو علت—و همچنین قربانی—Murkowski فعلی غم و اندوه که به رهبری او را به راهى که او به نظر می رسد به تن اضافی است و باعث غم و اندوه در میان همکاران او. “بنابراین بسیاری از در این اتاق به اشتراک گذاشتن غم و اندوه من برای وضعیت فعلی ما نهاد” او intoned. “من امیدوارم که ما در نهایت در بر داشت پایین در اینجا است.”

مهم اما به لیزا Murkowski است که لیزا Murkowski است و نه به سرزنش برای این غمگین امور. مطبوعات است. آن را بعد از همه “یک بی دقتی رسانه ها” که او گفت: “خوش سعی در خاموش کردن آتش با بنزین” در پوشش استیضاح غفلت به ذکر است که مطبوعات کمک به تولید تقریبا تنها جدید واقعی شواهد وارد رکورد در دادگاه پس از Murkowski و سنا همکاران رای به نگه داشتن حقیقت از بیرون آمدن.

در اینجا واقعا دیوانه بیت: برای Murkowski آن همه را به رای دهندگان در حال حاضر: “رئیس جمهور نام در رای گیری که در حال حاضر شده است بازیگران” او اعلام کرد. “رای دهندگان را تلفظ حکم در نه ماه و ما باید اعتماد خود قضاوت کنند.” این مهم است که به “disenfranchise نزدیک به 63 میلیون آمریکایی و حذف او از انتخابات است,” او گفت:. و در عین حال او نیز می خواهد شما را به درک که او معتقد است رای دهندگان به قطبی ، در نظر او به طور کامل از نیمی از رای دهندگان شستشوی مغزی شده است (با بی دقتی رسانه ها ؟ توسط قطبی سناتور?) به “فقط باید رد مورد به عنوان به زودی به عنوان آن را به” سنا و نیم دیگر رفتار کرده اند که اگر “تنها راهی دادگاه می تواند در نظر گرفته شده منصفانه بود اگر آن منجر به رئيس جمهور حذف از دفتر.” کسانی هستند که مردم از آن او رای دادند به خودداری از هر گونه شاهد و مدرکی که ممکن است آنها را روشن و, عجیب آنها نیز تنها مردم او اعتماد برای حل و فصل این موضوع در پای صندوقهای رای آمده نوامبر.

سوزان کالینز که اعلام رای به تبرئه روز سه شنبه بود و تنها fractionally sillier اگر کمتر غم انگیز است. او کشف و ضبط بر این ادعا که استیضاح نیاز به یک جرم و جنایت-ish عمل گفت که سانسور شد یک گزینه بهتر و گسله خانه برای عدم احضاریه جان بولتون پس از وکیل او اعلام کرد که مبارزه با چنین احضاریه در دادگاه. کالینز مانند Murkowski اذعان کرد که تهمت اقدامات با توجه به اوکراین شد “نامناسب” و گفت که آنها “نشان داد بسیار ضعیف قضاوت است.” در این یک نقطه او روشن بود: “این اشتباه بود برای رئیس جمهور تهمت به ذکر است معاون سابق رئیس جمهور بایدن در این تماس تلفنی و این اشتباه بود برای او به درخواست یک کشور خارجی به بررسی یک رقیب سیاسی,” کالینز گفت. “این تصمیم در مورد اینکه آیا دوست دارید یا دوست نداشتن این رئیس جمهور یا موافقت و یا مخالفت با سیاست های خود و یا تایید و یا رد رفتار خود را در شرایط دیگر. بلکه آن را در مورد اینکه آیا اتهامات دیدار بسیار بالا قانون اساسی استاندارد خیانت به رشوه خواری و یا دیگر جنایت یا جنحه.”

تقریبا قابل قبول است. اما پس از آن او آن را منفجر و با احساسات خود را. چون کالینز بر خلاف Murkowski که غمگین است برای رفتن آفتابی خوش بینی. او بی درنگ گفت: CBS نورا o’donnell “من بر این باورند که رئیس جمهور آموخته است از این مورد” است و او “خواهد شد بسیار محتاط تر در آینده است.” Evincing هیچ درک درستی از آنچه رئیس جمهور Donald J. Trump شخصیت او اصرار داشت که او احساس می کند او را در حال حاضر رفتار قانونی: “رئیس جمهور شده است استیضاح. که یک درس بزرگ.” رئیس جمهور گزارش بلافاصله به دستور او توسط دعوا که او تا به حال انجام چیزی اشتباه در ضبط کنفرانس مطبوعاتی قبل از دولت از اتحادیه. در مورد خواسته کالینز ” ادعا می کنند که او یاد گرفته بودم درس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: البته که نه. “این یک کامل تماس بگیرید.” تصور کنید برای یک لحظه که کالینز در مواجهه با شواهد واقعی است که رئیس جمهور تا به حال هیچ واقعی ندامت یا پشیمانی خود را در مورد اقدامات نادرست بود واقعی قدرت ذهن خود را تغییر دهید و یا رای خود یا به دستور او. زحمت. وجود دارد بعد از همه کسانی که مشکوک سوپر پکس تقویت او 2020 انتخاب مجدد پیشنهاد در نظر بگیرید.

در پایان گزارش که وانمود کردن نگرانی در رئیس جمهور را “نامناسب” درخواست از انتخابات کمک به آنها در واقع بسیار بیشتر سرد از کسانی که به نام موسس و تهدید به باز کردن تحقیقات به هانتر بایدن. دومی در حال انجام sociopathy کاملا جدا از هر گونه هنجار و یا محدودیت در هر دو مجلس سنا رفتار و واقعیت است. اما سابق در حال انجام چیزی است که به نظر می رسد هنجار-حفظ اعتدال و بی طرفی و تعارف و هر دو طرف مروارید محکم آنها به عنوان قطعه قطعه کردن و دور قدرت واقعی خود را به بررسی و محدود سوء. این است که مدنیت است و نه زمامداری; آن است که تسلیم, آهنگ هوشیار رهبری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی