سوزان کالینز نمی کند “درک” چرا مین رای دهندگان تبدیل شده اند در

با سن. سوزان کالینز (R-ME) رو به احتمال زیاد است که او ممکن است او را از دست بدهند سنا صندلی در سال 2020 انتخابات لس آنجلس تایمز گزارش می دهد که در صورتی سناتور به نظر می رسد نیست به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف این واقعیت است که رای دهندگان در دولت نمی بینیم او را به عنوان یک صدای مستقل به نمایندگی از منافع خود.

گزارش از یک سگ سورتمه نژاد برگزار شد در شمال مین بار اشاره می کند که به نظر می رسد همه به یک نظر در senator — و بسیاری از آنها مخالف او دوباره انتخابات است.

تبلیغات:

“کالینز’ سخت موفق به کسب شهرت به عنوان یک مستقل فکر جمهوریخواه متوسط اختصاص داده شده به مین — یک تصویر است که او را قادر به ادامه به انگلستان آخرین بازمانده ایران سناتور — است که برای قرار دادن به آزمون در این سال در سخت ترین انتخاب مجدد مسابقه حرفه ای خود را به” گزارش متحده است. “و با کنترل سنا در خطر است, آن را تبدیل به یکی از بالاترین مشخصات سنا نژادها در کشور در حال حاضر باعث میلیون ها دلار در هزینه های خارج از گروه های سیاسی.”

آن است که قرار است “مستقل فکر جمهوریخواه نسیم” شهرت که به نظر می رسد به سقوط از هم جدا.

با توجه به این که انتظار می رود به او 2020, حریف, خانه ملت سخنران و دموکرات سارا گیدئون رای دهندگان در حال گرفتن یک نگاه سخت در Collins پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد و از همه مهمتر پس از رای خود برای قرار دادن بحث برت Kavanaugh در دیوان عالی کشور است.

تبلیغات:

“هر جا که ما در دولت, مردم می آیند تا به ما می گویند چه چیزی شما فکر می کنم اتفاق افتاده است به سوزان کالینز?” گیدئون توضیح داد. “ما واقعا از شنیدن این که سوال مطرح شده در راه است که همه از آن زمان. آن را احساس می کند مانند او است که تصمیم گیری که در کسی دیگری علاقه نه ما.”

رای دهندگان نیکول راجرز که اذعان می کند که او یک دموکرات که رای دادند برای کالینز در گذشته توافق کرد و گفت او نمی خواهد رای خود را دوباره با توجه به تاریخ اخیر.

“من فکر نمی کنم او را به انجام آنچه در مین بهترین بهره کنه. من فکر می کنم او زیر خط حزب و علاقه من به کسی که جدید نظرات” راجرز اعتراف کرد. “شاید من فقط بیشتر قطبی. اما من نیاز به کسی که آنچه را حق و حق در حال حاضر نظرات ما نمی چین در آنچه حق است.”

تبلیغات:

همانطور که برای کالینز او را درک نمی کند که چرا رای دهندگان در حال تبدیل شدن در او.

“من حتی نمی دانند که استدلال. من انجام دقیقا همان چیزی که من همیشه انجام می شود. من همیشه رای با یک چشم به چگونه آنها را تحت تاثیر قرار دولت از مین و کشور ما” کالینز در مصاحبه ای گفت:. “من فکر می کنم Mainers را در رکورد من به یاد داشته باشید که من هستم و جایی که من هستم.”

تبلیغات:

“شده اند وجود دارد زمانی که من اذیت جمهوریخواهان و زمانی که من اذیت دموکرات ها. من فکر می کنم اکثر Mainers قدر که رویکرد مستقل به مسائل” کالینز گفت: قبل از شکایت به “مدنیت, collegiality و سازش شده اند که نشانه ای دیگر قدردانی آنجا که آنها یک بار بود. اما من فکر می کنم Mainer که در خارج وجود دارد کار هر روز سخت قدردانی من اخلاق کاری — که من هرگز از دست رفته یک رای — و که من انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. من فکر نمی کنم با وجود تمام تلاش این گروه های خارج از این که در پایان آنها در حال رفتن به قادر به تکان دادن آن است.”

که ممکن است حریف Gideon یادداشت کالینز به نظر نمی رسد به آن را دریافت.

“آنچه که ما را دیده است یک کشور است که تغییر در اطراف خود و جهان است که تغییر در اطراف او است که تصمیم گیری است که او باعث می شود در حال حاضر گذاشته بسیار bare” گیدئون توضیح داد. “وجود ندارد و این محل به فقط می گویند:” من فکر کردن در مورد همه چیز ” یا “تصمیم گیری بر اساس همه شواهد موجود در’ هنگامی که آنچه در خطر است بنابراین آشکار و واضح به همه ما است.”

تبلیغات:

شما می توانید در اینجا بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>