سوزان کالینز فرار از خبرنگار وقتی پرسید که آیا او هنوز هم معتقد است تهمت آموخته “یک درس بزرگ”

سناتور. سوزان کالینز R-مین dodged سوال از یک خبرنگار جمعه که فشرده او در مورد اینکه آیا او هنوز هم به اعتقاد او ادعا می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آموخته “درس” بودن استیضاح.

کالینز به همراه چند تن دیگر جمهوری خواهان در دفاع از رای خود به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا اعلام جرم دادگاه با این استدلال که اگر اقدامات او بودند “اشتباه” او تا به حال آموخته “خیلی درس بزرگ” از استیضاح.

تبلیغات:

“من باور دارم که رئیس جمهور آموخته است از این مورد” کالینز گفت: CBS News. “من باور دارم که او خواهد شد بسیار محتاط تر در آینده است.”

کالینز بعد از اذعان به فاکس نیوز که نظر او بود “بیشتر aspirational در بخشی از من.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رد کالینز ” ادعا می کنند که او آموخته است که هر “درس” و دنبال کرد تا خود را تبرئه منجر به یک پاکسازی از مقامات دولت که علیه او شهادت یا درگیر شدند در استیضاح.

تبلیغات:

دادستان کل ویلیام Barr به نظر می رسد به همان اندازه جسارت دخالت در یک مورد برای کاهش محکومیت توصیه برای دیرین تهمت مشاور راجر سنگ باعث تمام چهار دادستان در این مورد برداشت. بار نیز بنا به گزارش ها جایگزین برتر وزارت دادگستری رسمی که نظارت سنگ مورد و مداخله برای کاهش محکومیت توصیه برای سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

بر بستری شده در اوایل این هفته که او ایجاد یک فرایند برای مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی به ارسال اطلاعات به دست آمده او در شکار خود را برای آسیب رساندن به اطلاعات در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به دادستان فدرال. جولیانی تحت تحقیقات فدرال و هیچ شواهدی وجود ندارد بایدن آزار اقتدار خود را.

سی ان ان مانو Raju فشرده کالینز در مورد اینکه آیا او هنوز هم احساس کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن او آموخته درس روز شنبه با توجه به اقدامات اخیر.

تبلیغات:

“من نمی دانم چه اقدامات شما با اشاره به” او پاسخ داد. “من ساخته شده بسیار روشن است که من فکر نمی کنم هر کسی باید انتقام در برابر.”

کالینز استدلال کرد که او نه رای به تبرئه تهمت چرا که او بر این باور او آموخته بود از استیضاح.

تبلیغات:

“که هیچ ربطی به این صورت که من رای به تبرئه رئیس جمهور,” او گفت:. “من رای به تبرئه رئیس جمهور به عنوان من ساخته شده بسیار واضح و روشن به شما مانو در موارد متعدد به دلیل رفتار خود را در حالی که اشتباه نمی دیدار با نوار بالا تاسیس شده در قانون اساسی به صورت فوری بیمارستانها در حال تمام شدن یک بموقع-رئيس جمهور انتخاب شد.”

فشار دوباره بر اینکه آیا تهمت آموخته هر درس کالینز در را بست و رفت.

سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا که او نیز رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که تهمت رفتار پس از محاکمه نمی کند نشان می دهد او آموخته مقدار از ماه های طولانی مصیبت.

تبلیغات:

“گرفته نشده است هر قوی شاخص این هفته است که او گفت:” راجو.

کالینز بود که نه تنها سناتور که پیش بینی تهمت خواهد رفتار متفاوت پس از استیضاح. سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. اظهار داشت که رئیس جمهور خواهد بود “فکر می کنم دو بار” در آینده است. سناتور. شلی مور Capito R-W. Va., استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “آموخته است که او را به بود شاید کمی بیشتر عاقلانه و دقیق است.”

با وجود تبدیل شدن به تنها سوم رئیس جمهور به استیضاح تهمت نقش برآب کسانی که امیدوار است روز شنبه هنگامی که او در پاسخ به سئوال یک خبرنگار در دفتر بیضی.

تبلیغات:

“برخی از جمهوری خواهان گفته اند که آنها امیدوار شما را در یادگیری یک درس از استیضاح,” ان بی سی نیوز’ پیتر الکساندر گفت. “چه درس آموختید استیضاح?”

“که دموکرات ها کج هستند — آنها بسیاری از کج چیز — که آنها باطل است که آنها نباید به ارمغان آورده اند استیضاح و نظرسنجی شماره 10 امتیاز بالاتر به دلیل خبر جعلی مانند NBC است که به گزارش اخبار بسیار نادرست,” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

نویسنده مولی جونگ سریع نوشت: در سدی که وجود دارد تنها یک درس تهمت بود به احتمال زیاد برای یادگیری از حزب خود را به او منتقل استیضاح.

“درس او به مقصد را از استیضاح بود که او می تواند با همه چیز و هر چیزی را,” او نوشت. “مغلوب ساختن پیشی جستن آموخته است که او صاحب حزب جمهوریخواه است که آنها را به انجام آنچه او می خواهد که آنها را به ثبت نام در تمام criming. مغلوب ساختن پیشی جستن آموخته درس این هفته: او یاد گرفته که او دیوانه ما پادشاه و هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند او را متوقف کند. “

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی