سوزان کالینز از دست می دهد حمایت از top gun گروه کنترل به عنوان نظرسنجی نشان می دهد که او از دست دادن با 9 امتیاز

سناتور. سوزان کالینز R-مین از دست داده است حمایت از top gun گروه کنترل Everytown for Gun Safety او را به عنوان مجدد چشم انداز افول است.

Everytown انداخت پشتیبانی خود را پشت دموکرات سارا Gideon سخنران از مین مجلس نمایندگان پس از پشتوانه Collins 2014, HuffPost اول گزارش شده است. نامزد پیشرو در دولت دموکراتیک اولیه گیدئون است که به طور گسترده ای انتظار می رود را به نفع نامزدی در 14 ژوئیه پس از اولیه به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات:

گیدئون شده است یک حامی قوی از چک های پس زمینه جهانی و سرخ پرچم قوانین که اجازه می دهد تا قضات به منظور سلاح های حذف شده از افراد خطرناک است.

“یک رای برای سارا Gideon یک رای در برابر میچ مک کانل که سنا جایی که به شدت مورد نیاز ایمنی اسلحه صورتحساب به مرگ” جان Feinblatt رئیس جمهور Everytown for Gun Safety, در بیانیه ای گفت.

گیدئون قبلا به دست آورده و حمایت از والدین اقدام صندوق که قبلا حمایت کالینز و به او یک جایزه برای کار بر روی مسائل باروری در سال 2017.

تبلیغات:

گیدئون نیز snagged تاییدیه از امیلی لیست و trevor trust Pro-Choice امریکا است.

نظرسنجی ها نشان می دهد که Collins دهکدهای از دست داد بسیاری از زمین در میان زنان پس از رای گیری برای تایید به دیوان عدالت برت Kavanaugh رغم تجاوز جنسی به اتهامات و ضد سقط جنین views. او همچنین جلب سنگین انتقاد پس از او دفاع رای به تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا اعلام جرم دادگاه با این استدلال که او تا به حال آموخته “درس بزرگ.”

نظر سنجی که به طور مداوم نشان داده شده است Gideon گسترش سرب خود را در سر به سر matchups. یک نظرسنجی اخیر منتشر شده در اواخر ماه مه نشان داد که حزب دموکرات پیشرو Collins 51-42 پس از او رهبری در مورد چهار امتیاز در ماه آوریل است. نظرسنجی دیگری یافت کالینز’ تصویب رتبه کاهش به 37%.

تبلیغات:

کالینز قبلا برنده او در انتخابات مجدد مسابقات با بیش از 60% از زنان رای دهندگان را رها او را در droves. گیدئون آگهی کالینز بیش از 20 امتیاز در میان زنان در آخرین نظرسنجی.

گیدئون نیز 7-نقطه سرب در میان مستقل که به طور سنتی حمایت به اصطلاح معتدل جمهوری خواه کالینز.

تبلیغات:

او همچنین outspent Collins $14 میلیون به 10 میلیون دلار آن را به مراتب گران ترین مسابقه در هر دولت در این سال با توجه به سیاست. اگر Gideon برنده نامزدی او همچنین بهره مندی از چند میلیون دلار به کمپین crowdfunding راه اندازی شد و پس از او Kavanaugh رای برای جمع آوری پول برای او احتمالی دموکرات رقیب.

کالینز در تلاش است تا فاصله خودش را از مغلوب ساختن پیشی جستن و پرش رئيس جمهور در سفر به مین در هفته گذشته و هل دادن به عقب در برابر طرح خود را به آسانسور ماهیگیری محدودیت از سواحل انگلستان است. او همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا عکس-op بود “دردناک به تماشای.”

“به من در یک زمان مثل این رئیس جمهور باید به تلاش برای آرام کردن ملت و تعهد به حق تاریخی اشتباهات و ثابت نفوذ است. من فکر نمی کنم او شب گذشته” او به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. “این دردناک بود برای تماشای مسالمت آمیز معترضان به معرض گاز اشک آور به منظور رییس جمهور برای رفتن در سراسر خیابان به یک کلیسا که به اعتقاد من او را با حضور تنها یک بار. همه ما ناراحت هستند در این آتش سوزی که در کلیسای تاریخی خانه عبادت برای بسیاری از روسای جمهور, اما من فکر کردم رئیس جمهور آمد در سراسر به عنوان unsympathetic و به عنوان حساس به حقوق مردم به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند.”

تبلیغات:

اما دموکرات ها را مسخره کالینز برای تلاش به آن را هر دو راه وقتی که می آید به ناروا به خصوص به عنوان جمهوری خواهان مانند کالین پاول و جیمز Mattis باید با زور و اجبار با انتقاد از رئیس جمهور.

“با تشکر از شما کالین پاول برای صحبت کردن حقیقت در مورد [تهمت]. بسیاری از مذاکرات مقامات منتخب را به همان انداز” Rep. تد ازای D-کالیفرنیا گفت. “آنها متاسفانه انتخاب خود را از بیش از کشور هستند و ترس بیش از حد به حقیقت صحبت می کنند. و پس از آن وجود دارد سوزان کالینز است که نگران است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی