سوزان کالینز هنوز به برت Kavanaugh دفاع از خود سنت شکنانه ضد انتخاب رای

بحرانزده بهداشت ، سوزان کالینز R-مین گفت: در بیانیه ای که روز شنبه موافقت کرد که با تصمیم دیوان عالی کشور قابل توجه پایین لوئیزیانا شدیدی سقط جنین قانون اضافه کرد که در حالی که محافظه کار عدالت برت Kavanaugh طرفه با اقلیت نظر او “به هیچ نشانه ای” است که او را واژگون Roe v. Wade, 1973 تصمیم گیری است که قانونی کردن سقط جنین در سراسر کشور.

“برخی سعی کرده اند نشان می دهد که این نظر است که نشانه ای از در حال حاضر برخی از قضات خواهد رای در این سوال که آیا سقط جنین قانونی باقی مانده است. که خواندن بیش از حد به این تصمیم خاص” گفت: Collins, تقریبا گذشته اسمی pro-انتخاب جمهوریخواه در سیاست های ملی.

تبلیغات:

“به عنوان عدالت Gorsuch اشاره کرد:” در حقیقت Roe v. Wade است و نه حتی در موضوع اینجا'” کالینز ادامه داد. “و در حالی که عدالت Kavanaugh به نام های اضافی برای پیدا کردن حقیقت در مورد او هیچ نشانه ای در خود نظر مخالف که او از واژگون شدن Roe.”

کالینز است که برنده چهار دوره متوالی به رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در ایالت مین یابد و خودش را انتهایی دموکراتیک چلنجر سارا گیدئون در یک کمپین خالی از سکنه او 2018 رای به تایید Kavanaugh با وجود معتبر اتهام تجاوز جنسی و یک درک مشترک است که او خواهد رای برای سرنگونی Roe v. Wade — و در واقع انتخاب شد به طور خاص برای این منظور است.

پیش از رای گیری ، Collins معروف ادعا به این باور است که Kavanaugh را احترام سابقه Roe و نمی خواهد ساییده شدن زنان نسبت به حقوق باروری.

تبلیغات:

در آن زمان Collins استدلال کرد که او “نمی تواند رای یک قاضی که تا به حال نشان داده خصومت به Roe v وید چرا که این امر نشان دهنده عدم احترام به سابقه. وی به سابقه … که ریشه در قانون اساسی ما است.”

این تصمیم به نظر می رسد که هزینه سیاسی به ویژه در میان زنان است که گیدئون سریع برای بهره برداری از دوشنبه.

“آیا شما هنوز هم فکر می کنم برت Kavanaugh معتقد است Roe v. Wade حل و فصل, قانون, @SenSusanCollins?” گیدئون توییتی دوشنبه.

تبلیغات:

در واقع بدنام mugwump شد قابل پیش بینی کشیده در رسانه های اجتماعی پس از خبر این تصمیم را شکست.

“هر کس که رای اشتباه ما در حال آمدن برای شما ایم” Ilyse Hogue جمهور از trevor trust Pro-Choice امریکا نامگذاری کالینز در میان چهار دیگر سناتور جمهوریخواه به عنوان دیده می شود به ویژه آسیب پذیر: کوری گاردنر از کلرادو جونی ارنست از آیووا, تهم Tillis کارولینای شمالی و لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی است.

تبلیغات:

در یک ماده از ساعت trevor trust منتشر شده بود تلفیقی از Collins’ ادعا می کند که Kavanaugh را رعایت سابقه تاسیس در Roe.

اما آن Kavanaugh که شکست با سابقه در لوئیزیانا تصمیم انحراف از دادگاه 2016 حاکم در کل سلامت زن v. Hellerstedt.

این 5-4 نماز جمعه را رد کرد و جدید, لوئیزیانا, قانون که مورد نیاز ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به اعتراف امتیازات در نزدیکی بیمارستان. دو لوئیزیانا پزشکان و کلینیک پزشکی بود شکایت کرد برای سرنگونی این قانون استدلال می کنند که تنها یک پزشک در یک درمانگاه خواهد بود قادر به ارائه خدمات سقط جنین برای نزدیک به 10 ، 000 زنان در هر سال است.

تبلیغات:

“این یک پیروزی برای مردم لوئیزیانا و حکومت قانون, اما این مورد هرگز نباید بدست این دور گفت:” نانسی Northup رئیس مرکز حقوق باروری که به نمایندگی از کلینیک پزشکی در این مورد.

“ما برنده یکسان مورد چهار سال پیش در کل سلامت زن v. Hellerstedt و این واقعیت است که ما تا به حال به مبارزه خیلی سخت دوباره می رود تا نشان دهد که هیچ چیز نباید برای اعطا گرفته شود وقتی که می آید به حفاظت از سقط جنین,” او گفت:.

کالینز پیدا کرده است خودش را به طور فزاینده ای هدف حملات از خارج از گروه که معنا که او vulnerabl مانند لینکلن پروژه PAC هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن فعالان جمهوری خواه که اجرای تبلیغات در ماه های اخیر excoriating کالینز برای خیانت او رای دهندگان.

تبلیغات:

جمهوری خواه گروه به نظر می رسد به بوی ترس به عنوان به خوبی. تیره و پول گروه وابسته به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., و انتخابات استراتژیست کارل روو صرف حداقل 1 میلیون دلار در دفاع از Collins’ صندلی از ژانویه تاکنون است. که ماه Collins سرنگون مک کانل در-نظر سنجی به عنوان محبوب ترین عضو مجلس سنای ایالات متحده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>