سوزان کالینز مسیرهای دموکراتیک چلنجر پس از تایید امتیاز کاهش مییابد با 31 امتیاز تحت تهمت

سناتور. سوزان کالینز R-مین مسیرهای پیشرو دموکراتیک چلنجر سارا گیدئون با چهار امتیاز در انتخابات مجدد مسابقه به حمایت از او همچنان به خم شدن.

گیدئون سخنران از مین مجلس نمایندگان منجر Collins 46-42 جدید در سیاست عمومی نظرسنجی نظرسنجی که نمونه بیش از 1000 مین رای دهندگان و دارای یک حاشیه خطا از 3.1%.

تبلیغات:

گیدئون برگزار مشابه برتری چهار نقطه در یک PPP نظرسنجی در ماه مارس و لبه کالینز توسط یک نقطه در یک Colby College نظرسنجی از فوریه معنی این سومین مستقیم نظرسنجی نشان می دهد کالینز ، او led نژاد با 16 امتیاز بود که آن را برای اولین بار نظرسنجی در ماه ژوئن 2019.

گیدئون در نظر گرفته شده است که شدیدا مورد علاقه در او دموکراتیک اولیه مسابقه در برابر لابی بتسی شیرین و وکیل Bre کیدمن با توجه به بنگور اخبار روزانه.

این نظرسنجی نشان می دهد که کالینز به دست آورده که به عنوان محبوب ترین سناتور در کشور در اوایل سال جاری به تصویب امتیاز فقط 36 درصد. هر چند Collins برنده قبلی مسابقات با ترکیبی از دموکراتیک و مستقل حمایت های نظرسنجی ها نشان می دهد که فقط 39 درصد از مستقل و تنها 13 درصد از دموکرات ها تایید عملکرد شغلی او. هر چند به طور کلی تصویب امتیاز است در تاریخ همتراز با دیگر نظرسنجی های اخیر, آن کاهش یافته است توسط بیش از 30 امتیاز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017. او تایید رتبه towered در حدود 67 درصد است.

تبلیغات:

این نظرسنجی نشان می دهد که کالینز که رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه زیرا او آموخته “درس بزرگ” و حمایت ضد سقط جنین دیوان عدالت برت Kavanaugh کاهش یافته در ارتباط با این نمایش ها از رای دهندگان.

بیش از نیمی از مین رای دهندگان بر این باورند تهمت باید حذف شده اند و 59 درصد خود را در نظر بگیرید pro-choice. هر چند کالینز می گوید: او طرفدار انتخاب او رای به تایید ده ها تن از ضد سقط جنین قضات علاوه بر Kavanaugh.

زنان رای دهندگان قبلا ساخته شده تا بخش عمده ای از Collins’ پشتیبانی می کند اما آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد که آنها پشت گیدئون با 10 امتیاز در این زمان در اطراف.

تبلیغات:

اعضای Federalist جامعه که مورد حمایت Kavanaugh است نامزدی را اهدا صدها هزار نفر به Collins’ کمپین پس از رای خود. لئونارد لئو که سران این گروه به میزبانی جمع آوری کمک برای کالینز در $4 میلیون مین تابستان عمارت که او از همان ماه Kavanaugh تایید شد.

اما رای گیری نیز به خود جلب کرد یک کمپین crowdfunding است که مطرح شده است و میلیون ها نفر برای کالینز’ احتمالی رقیب. علاوه بر این که گیدئون انبوه outraised Collins سه ماهه گذشته, گزارش, یک $8 میلیون مسافت بین آوریل و ژوئن. کالینز گزارش افزایش بیش از 3 میلیون دلار در طی همان دوره زمانی.

تبلیغات:

گیدئون در حال حاضر مطرح شده 23 میلیون دلار در این مسابقه در مقایسه با $16.3 میلیون دلار برای کالینز که در حال اجرا است unopposed در جمهوریخواه اولیه.

“Mainers آماده برای یک سناتور ایالات متحده و پس از ما راه اندازی کمپین در سال گذشته من به گوش شنیدند و از هزاران Mainers در سراسر کشور در مورد چالش هایی روبرو هستند و این نوع از نمایندگی باید آنها را در واشنگتن” جدعون گفت: “در بیانیه ای که پس از انتشار خود را جمع آوری کمک اعداد. “این روشن است که سناتور کالینز تغییر کرده است و Mainers سزاوار یک سناتور است که مبارزه برای آنها را به کاهش نفوذ و منافع خاص در سیاست افزایش دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب کاهش هزینه داروهای تجویزی و جسورانه اقدام به مبارزه با تغییر آب و هوا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>