سوزان کالینز نمی گویند اگر او می خواهد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او ورقه در انتخابات

سناتور. سوزان کالینز (R-من) است که در مواجهه با سخت ترین انتخاب مجدد جنگ از زندگی حرفه ای خود را به عنوان او ورقه پشت دموکراتیک چلنجر سارا گیدئون در پای صندوقهای رای است.

امیلی کوکران نوشت: مشخصات کالینز’ نبرد مبارزات انتخاباتی در نیویورک تایمز این پنج شنبه و جلب ارتباط بین رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن slagging نظرسنجی اعداد و کاهش محبوبیت pro-برگ برنده جمهوری خواهان در سراسر کشور است.

تبلیغات:

کالینز است که در تلاش برای جلوگیری از این پتانسیل سرنوشت و او ظاهرا در تلاش برای نگه داشتن چیزهای مبهم وقتی که می آید به حمایت از او برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او زحمتکش به پیدا کردن یک راه برای سرپیچی از آن روند — او خودداری می گویند که آیا او را برای رای دادن به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و گفت: او نمی خواهد حمله presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد یوسف رضا بایدن جونیور — اما به خوبی آگاه است که انجام این کار در یک قطبی سیاسی در محیط زیست خواهد شد به چالش کشیدن” Cochrane می نویسد.

جزئیات کامل قطعه در نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>