سوزان رایس می گوید Snoop Dogg به “عقب **** کردن” گیل پادشاه برای Kobe Bryant سوال


Former National Security Advisor Susan Rice speaks at the Atlantic Festival in Washington, D.C. on September 25, 2019.

سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس صحبت می کند در اقیانوس اطلس جشنواره در واشنگتن در سپتامبر 25, 2019.

نیکلاس KAMM/گتی ایماژ

سوزان رایس چیزی جز دیپلماتیک هنگامی که آن زمان برای دفاع از CBS This Morning co-لنگر گیل پادشاه از حملات و تهدیدات. این سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل که همچنین به عنوان مشاور امنیت ملی تحت سابق باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در زمان به توییتر جمعه شب پس از رپر Snoop Dogg ناودان پادشاه برای پرسیدن سوال در مورد اتهامات تجاوز به عنف علیه اواخر NBA ستاره Kobe Bryant.

در اوایل این هفته, پادشاه آورده به اتهام تجاوز جنسی علیه برایانت در مصاحبه با سابق WNBA ستاره لیزا لسلی. و Snoop Dogg فکر کردم که بهترین راه برای بیان مخالفت شد و به تهدید شاه. “احترام به خانواده و عقب—قبل از ما آمده شما” Snoop Dogg گفت: در این ویدئو.

برنج را به عقب رانده برابر رپر تهدید خواستار آن “نفرت” و هشدار او CBS لنگر بسیاری از هواداران که لحظه ای تردید نمی خواهد به ایستادگی کردن برای او. “این است که نفرت,” او نوشت. “گیل پادشاه یکی از مهمترین اصولی و عادلانه و دشوار روزنامه نگاران زنده است. جاسوس پشت **** کردن. شما برای @GayleKing شما آمد در برابر ارتش. شما از دست خواهد داد و نمی توان آن را زیبا.”

نیویورک تایمز روزنامه نگار مگی Haberman با اشاره به در توییتر که شاه نیز “شده است فریاد زد در در دوربین توسط R. Kelly به صورت درخواست در مورد سوء استفاده است.” Haberman افزود: “نگران کننده است.”

برنج را دفاع از پادشاه آمد و پس از اپرا وینفری کردم عاطفی در طول مصاحبه ای در روز جمعه هنگامی که از او خواسته شده بود در مورد واکنش دوستان خود را دریافت کرده بود در طول مصاحبه. “او به خوبی انجام نمی شود,” وینفری گفت: به عنوان او را خفه. “او به خوبی انجام نمی شود چرا که او در حال حاضر تهدید به مرگ و در حال حاضر سفر با امنیت. و او احساس بسیار حمله کردند.” وینفری در ادامه به انتقاد از آنچه او به عنوان “زن ستیز vitriol” که کارگردانی شده است در شاه.

پادشاه گفت که او “بسیار خشمگین” در رادیو فردا برای استفاده از یک کلیپ از او درخواست لسلی در مورد برایانت در عراق به ترویج مصاحبه. این شبکه بعد پاسخ با صدور بیانیه ای گفت این است که “پرداختن به فرآیند داخلی است که منجر به این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی