مظنون در قتل پسر قاضی نظارت بر اپستاین مورد مردان حقوق وکیل و تهمت دهنده

مرد مظنون توسط مقامات تیراندازی 20 ساله پسر یک قاضی فدرال به مرگ و به شدت زخمی شوهرش تخصصی در مردان حقوق دادخواهی و چندین کمپین کمک مالی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

روی دن Hollander تا به حال یک مورد انتظار قبل از اینکه ایالات متحده در منطقه قاضی استر سالا که در آن او به نمایندگی از نیوجرسی زن تحت پیگرد ایالات متحده انتخابی سیستم خدمات به طوری که او می تواند ثبت نام برای پیش نویس است. سالا اخراج کرده بخشی از طرح دعوی در دادگاه در سال 2019 هر چند او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است حکومت در بخش دیگری از گزارش ها. The Daily Beast اولین خروجی به گزارش Hollander هویت است.

تبلیغات:

نیویورک وکیل و سیاسی سابق تولید به صورت محلی نیویورک WABC-TV, اخبار Hollander گفته به نظر می رسد در خانواده شمال نیوبرانزویک, N. J., خانه یکشنبه شب لباس پوشیدن و به عنوان یک FedEx delivery driver. او سالا شوهر هنگامی که او پاسخ داد: درب و گلوله و کشته شدن پسر خود را هنگامی که او آمد به پدرش کمک, به گفته مقامات.

سالا بود منصوب شده است به ریاست یک طرح دعوی در دادگاه مربوط به دویچه بانک و جفری اپستین میلیاردر سرمایه گذار است که خود را به دار آویخته سال گذشته در منهتن بازداشتگاه در حالی که در انتظار محاکمه بیش از اتهامات آزار جنسی ده ها تن از زنان جوان است.

در ماه جولای و اکتبر سال 2016 Hollander سه کوچک-مجموع کمک های مالی به آن نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در مجموع $47.40, FEC سوابق نشان می دهد.

تبلیغات:

چهار ماه پیش Hollander اهدا $20 به Winred از مغلوب ساختن پیشی جستن-تایید مذاکرات فوق العاده PAC ایجاد شده به رقابت با دموکرات های مردمی جمع آوری کمک مالی ماشین ActBlue. اهدای لیست شغل خود را به عنوان “بازنشسته شد.”

Hollander گزارش به ضرب گلوله کشته و خودش را در صحنه در حالی که قاضی سالا بود آسیب نمی شود. او دارای سابقه پر ضد و نرم افزار-مردان حقوق دادخواهی.

در سال 2010 یک دادگاه تجدید نظر فدرال پرتاب یک دست کت و شلوار او را در برابر چندین منهتن میله برای سازماندهی “خانمها شب” محصول فوق العاده نوشیدنی.

تبلیغات:

Hollander همچنین ثبت دو پرونده های حقوقی برای جلوگیری از بودجه فدرال از رفتن به دانشگاه کلمبیا فمینیستی مطالعات برنامه با این استدلال که فمینیسم بود معادل “مدرن روز دین است.” هر دو مناسب بودند را رد کرد.

در سال 2010 او در زمینه سن و تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه در مقابل یک باشگاه شبانه منهتن پس از یک لی لی ساخته شده او را خرید $350 بطری ودکا در درب در حالی که اجازه می دهد یک زن جوان برای ورود بدون همان پیش شرط. در سال 2013 یک قاضی حکم داد که این باشگاه به حال خود را نقض حقوق اساسی.

تبلیغات:

“همه آنها را بکشید همین: ‘این بچه ها رو مو خاکستری, اجازه دهید آنها اتهام برخی از پول'” Hollander گفت: نیویورک دیلی نیوز ، “آنها در حال انجام همان چیزی که آنها در جنوب عمیق در 1950s. نیاز به خرید یک $350 بطری سیراب ودکا – که ‘نشستن در پشت اتوبوس’ برای ما است.”

“وجود دارد هیچ عدالت برای بچه ها در این روز و سن,” او اضافه شده است.

سالا پسر دانیل Anderl, بازی بیس بال مدرسه بالا و رفت به حضور در دانشگاه کاتولیک در واشنگتن است.

تبلیغات:

“او بسیار به پدر خود” همسایه گفت. “آنها تا به حال یک بسکتبال چیز در یک زمان و او همیشه خواهد بود وجود دارد با پدرش بازی بسکتبال.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>