مظنون مواجه Ahmaud Arbery روز قبل از او به ضرب گلوله کشته همسایه می گوید

گرجستان پدر و پسر متهم در مرگ Ahmaud Arbery مواجه غیر مسلح سیاه هل دهنده کمتر از دو هفته قبل از او به ضرب گلوله یکی از همسایه ها گفت: Atlanta Journal-Constitution.

دیگو پرز گفت: خروجی است که او به همراه افسر سابق پلیس گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34, در فوریه. 11 جستجو پس از یک محلی صاحب ملک فرستاده او تصویری از یک مرد با ورود به یک سایت ساخت و ساز. پرز بعد از شناسایی این مرد به عنوان Arbery.

تبلیغات:

صاحب, لری زبان است پس از سی ان ان گفت که او نه گزارش یک جنایت پس از دیدن این ویدئو و Arbery لمس نمی هر چیزی در محل قبل از ترک.

پرز که قبلا داوطلب به نگه داشتن چشم در اموال رفت تا پس از بررسی به زبان انگلیسی پیامک او تصویری. پرز ادعا می کند او را دیدم تراویس McMichael رانندگی به اموال از جهت مخالف به عنوان او با نزدیک شدن اموال.

به زبان انگلیسی گفت: Journal-Constitution که او را نمی دانند McMichaels و نه تا به حال او در ارتباط برقرار کردن با آنها.

تبلیغات:

“تراویس او را دیدم در حیاط و تراویس متوقف شد” پرز گفت: خروجی. “او مواجه (مرد) در نیمه راه به حیاط. او گفت: (مرد) به صورت تسمه و تراویس رو spooked و رفت پایین جاده ها است.”

McMichael سپس گفته بازگشت و با پدر خود که مسلح بود و به نام پلیس. زمانی که مقامات وارد پرز گفت: او به رسمیت شناخته شده از امنیت ویدئوها در سایت ساخت و ساز بیش از ماه قبل است.

“همه ما می دانستیم که در مورد او این بود که او به کسی که نگه داشته به نمایش در دوربین های ما” پرز گفت. “هیچ کس می دانست که در آن بود.”

تبلیغات:

پرز گفت که او وارد در صحنه تیراندازی در فوریه. 23 و بلافاصله به رسمیت شناخته شده Arbery به عنوان انسان از قبل از رویارویی است.

Arbery بود به ضرب گلوله در حالی که آهسته دویدن در Satilla سواحل محله مورد دو مایل از خانه خود را در نیوبرانزویک. گرگوری McMichael که قبلا به صورت محلی دفتر دادستان منطقه گفت: پلیس است که او و پسرش مسلح خود و به دنبال Arbery در کامیون خود را پس از به رسمیت شناختن او به عنوان یک مظنون در نزدیکی نمیتوانیم.

تبلیغات:

پلیس نمی شارژ مردان و دادستان جورج Barnhill که پس از recused خود را از این مورد گفت: پلیس وجود دارد “ناکافی علت احتمالی.” او استدلال کرد که این دو نفر از نظر قانونی مسلح و ذکر دولت شهروند را بازداشت و دفاع از اساسنامه.

این McMichaels تنها به اتهام قتل و تشدید حمله پس از این فیلم به بیرون درز شد سه ماه بعد.

در مارس 7 نامه به دست آمده توسط مجله-قانون اساسی, Barnhill نوشت که گرگوری McMichael درگیر شد در اوایل تعقیب Arbery هنگامی که مردان برای کار در نیوبرانزویک قضایی مدار دفتر دادستان منطقه.

تبلیغات:

Arbery محکوم به پنج سال تعلیقی زمانی که او در دبیرستان بود پس از اینکه به اتهام حمل سلاح در محوطه دانشگاه و مانع یک مامور اجرای قانون با توجه به روزنامه. او بعدها به اتهام دزدی از مغازه ها در سال 2018 است.

McMichael که بازنشسته شد در سال 2019 نیست ذکر است دخالت خود را در مورد قبلی به پلیس.

“این خانواده نیست غریبه ها را به محلی سیستم عدالت کیفری,” Barnhill نوشت: در نامه ای به گرجستان دفتر دادستان کل است. “از بهترین ما می توانید بگویید Ahmaud برادر رفته به زندان در گذشته است و در حال حاضر در Glynn زندان بدون پیوند انتظار جدید جنایت تحت تعقیب. همچنین به نظر می رسد یک پسر عموی شده است تحت پیگرد قانونی قرار دا جانسون،”

تبلیغات:

S. Lee مریت یک وکیل برای Abery, خانواده, انتقاد دادستان برای تمرکز بر رویدادهای نامربوط در تحقیقات خود از تیراندازی مرگبار.

“این صحبت می کند به گسترده تر موضوع جرم حبس” مریت گفت: قانون اساسی-مجله. “اگر مردم سیاه و سفید هر نوع سابقه کیفری به نحوی که توجیه خود را از قتل است.”

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف به نام کشتن یک “مجازات” و گفت که او معتقد است که گمان نمی خواهد متهم شده اند اگر نه برای این ویدئو.

Arbery بهترین دوست Akeem بیکر, سی ان ان گفت که او یک “انسان از اصول وفاداری و احترام و عشق است.”

تبلیغات:

“ما فقط می خواهم به اشتراک گذاری داستان ما با هم ما را فقط به بحث در مورد رویاها فقط در دستیابی به زندگی است. او همیشه صحبت در مورد چگونه ما می خواهم هر دو را در بالا با هم بطریقی به نحوی برخی از روز” او به یاد می آورد. “او می گفت:” من دوست دارم شما برو.’ او در آن عبارت “من شما را دوست دارم’ به هر کس او را آمد در سراسر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>