“آیا شما تا به حال احساس ما در طول زندگی به خصوص بد دوره در تاریخ؟”

شانس هستند که کسی شما می دانید را مطرح کرد برخی از نسخه های این سوال کاملا به تازگی – مگر در مواردی که شما به نفع آشنایان پر هرج و مرج و بد انواع. شما ممکن است فکر می کردم در طول این چند بیت از اخبار که به نظر می رسد به خصوص نفرت انگیز یا, احمق, سیگنالینگ و در عین حال یکی دیگر از کوچک گلرود به دور از پیشرفت و نسبت به یک عذاب است که به نظر می رسد به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر است.

تبلیغات:

“معجزه کارگران: قرون وسطی” باز می شود قسط دوم خود را با آن شخصیت مرکزی الکساندرا (Geraldine Viswanathan) این سئوال به بهترین دوست او مگی (اب نبات چوبدار Adefope) به عنوان آنها glumly شاهد چه می گذرد برای تئاتر آمار در روز: یک اعدام.

تنها الکس و مگی زحمت به تعجب در مورد چگونه اشتباه خود را در جهان ممکن است حداقل با صدای بلند. هر کس دیگری را می پذیرد این است که به سادگی راه کارهایی حدود نامعلومی سه رقمی سال شمسى و یا باید باشد. هیچ چیز وجود دارد که می توان به تغییر وضع موجود و پرسش از آن ممکن است سر خود را lopped ،

بسته به جایی که شما زمین در طیف تعصب یا وجودی افسردگی مقیاس “قرون وسطی” فصل TBS’ “معجزه کارگران” بلافاصله احساس می کند بیشتر مربوط و زنده از فصل اول. که فصل را در یک مجموعه به طور کامل اداری بهشت که در آن خدا با بازی استیو بوشمی است که یک رئیس که رشد کرده است با زمین و به متقاعد توسط فرشته خود را, کارکنان, بازی های برگزار شده توسط Viswanathan, دانیل رادکلیف و, Karan Soni نه به از بین بردن بشریت.

تبلیغات:

در حالی که در آن فصل نبود abjectly افتضاح در هیچ نقطه ای را کمدی احساس در خصوص تیز یا absurdist به اندازه کافی به محور یک فرد را به سرمایه گذاری در چه چیزهایی معلوم شد برای مردم. بخشی از ناامیدی نهفته در شناخت خالق Simon Rich ذهن پشت FX ناقص است اما در دید مبتکر “Man Seeking Woman” قادر است از یک دقیق اعدام است.

کسانی که هرگز دیده غنی قبلی سری ممکن است به سادگی احساس کردند که نشان می دهد کاملا سوپ نشده است; در هر صورت, فصل اول نوشتن نمی تواند نگه داشتن شمع برای برتر درمان از آنچه که در اصل همان تم سری ان بی سی “به جای خوب” و یا حتی قبلی TBS سری “مردم از زمین است.”

با ساخت “معجزه کارگران” گلچین سری غنی و بازیگران اساسا دریافت انجام بیش از قادر می سازد آنها را به خارج شدن از موقعیتی تنظیم که کاملا کار نمی کند و مجدد با یکی که بلافاصله ارتباط بیشتر و ضرورت از بهشت-دیدار-“دفتر.”

تبلیغات:

حذف “کارگران معجزه” به “قرون وسطی” ادغام آشنا کمدی قضیه با یک جریان پنهانی نا امید چوبه دار طنز گردش در فرهنگ در حال حاضر.

خواهان بازگشت به روزهای خوب? اما چگونه در مورد یک دیگر جهش رو به عقب برای یک دوره زمانی که “این” بود به عنوان مشترک در استفاده به عنوان “شما” و این کلمه در این نوشته با یک “e” در پایان ؟ هنگامی که زنان به بانوان و توالت هنوز اختراع نشده? که در آن سخت علم و واقعیت را عقب به مناسب توضیحات چگونه جهان کار می کند ؟

تبلیغات:

کمدی در “قرون وسطی” رشد می کند از یک مشترک سرخوردگی مشترک بین مردم زندگی می کنند در حال حاضر و Alexandras و مگی که زنده بودند در آن یک حس است که ما تلاش جمعی به تکامل در حال خنثی توسط کسانی که از ترس پشت سر گذاشته می شود و یا کسانی که بالاتر در اجتماعی, مواد غذایی و زنجیره ای که از ترس از دست دادن قدرت خود و وضعیت.

به الکساندرا پدر ادی (بوشمی) این بهترین زمان است. هر کس می داند جای خود را در جامعه به منظور آن است که در بیشتر قسمت ها را نمی توان دور و سرنوشت یک نفر تاسیس شده است در هنگام تولد اعلام کرد به جهان با نام خانوادگی خود را.

این بدان معنی است که صرف نظر از این واقعیت است که الکساندرا یک حادثه عقل نسبت به همسالان خود که آخرین نام مثل نجار و نانوا او احتمالا محکوم به یکی از پایین ترین پله در نردبان اجتماعی: نام خانوادگی اش اتفاق می افتد به Sh*tshoveler.

تبلیغات:

ادی خوب است که با آن به معنی امنیت مالی و تضمین می کند او می شود را همراه با همه. و Buscemi نقش او را به عنوان یک زندگی استعاره حصول اطمینان از ادی همیشه خندان و انطباق و نه تعظیم پایین به انجام کار خود را حتی زمانی که بیشتر با وقار گزینه های ارائه شده به او.

این مفهوم که الکساندرا می یابد و راه برای حرکت در این دوره از کم هوش و کم توقع و کم امید به زندگی باعث می شود او چیزی بیشتر از راست نفر در این آب گل آلود باتلاق. هر قسمت را نشان می دهد صرفه جویی در townsfolk از خود را در برخی از راه و یا دیگر اغلب در هزینه های خود.

الکساندرا یک striver اما با یک قطب نمای اخلاقی. Viswanathan enlivens شخصیت او با راه رفتن در یک خط بین گزارش روز گرما و همدلی و او قادر هدایتگر از طریق جهان از مهربان حماقت است. Adefope حق بیمه عنصر در موفقیت Hulu را “Shrill” می افزاید: لازم است دوز طعنه اینجا اگر چه متاسفانه ما نمی دیدن به عنوان بسیاری از او به عنوان یکی خواهد بود; به جای کنده کاری مسیر خود او محو می شود برای تضمین اتاق و هیئت مدیره ارائه شده توسط محلی صومعه.

تبلیغات:

حتی پس از “معجزه کارگران: تاریک” هر چند به طرز محسوسی بهتر از سلف خود به ندرت بالاتر از سطح شیرین و به راحتی لذت بخش است. خوب است; بارهای از کمدی در هوا در حال حاضر chug همراه با کمتر روح و فراست و تاپیک های زیادی می شود گفت: در مورد نشان می دهد که به طور غیر مستقیم صحبت می کند به امروز رتروگراد زمان هل دادن در برابر پیشرفت بدون مالش چهره ما در آن است.

هنوز چیزی از دست رفته است در “قرون وسطی” یک احساس بیشتر مشهود در صحنه های این فصل ضعیف ترین لینک رادکلیف شاهزاده Chauncley. شخصیت مرکزی از خانواده سلطنتی بخشی از این طبقه بالا-پایین کمدی نوع clueless ممتاز احمق دیده ایم هزار بار قبل از.

دوخت این شخصیت به یک “مونتی پایتون” سبک کت و شلوار نمی کند و به او احساس هر مطلب لازم است به داستان در این لحظات باز صرفه جویی در برای صحنه های که در آن او در خدمت به نشان دادن تفاوت بین خود و استبدادی اما از لحاظ سیاسی زرنگ و دانا پادشاه پدر Cragnoor (Peter Serafinowicz).

Cragnoor که می ترسید و احترام دارای مهارت کافی به می دانم که چگونه به نگه داشتن به قدرت و حفظ عادی در خط. در ضمن Chauncley آنها رادکلیف نقش را با یک چشم blankness و احمق پوزخند است failson بالاترین مرتبه اما کسی که نماز در حال تدریس بسیار مفاهیم اساسی مانند شفقت.

تبلیغات:

با وجود این او را تنها در بهترین خود را هنگامی که او زوج با شخصیت با یک نقطه مقابل خلق و خوی به عنوان در فصل سوم قسمت که قطار تمرکز خود را بر Soni خداوند Vexler سابق دهقان که با استفاده از قدرت و جاه طلبی به پنجه راه خود را به Cragnoor درونی دایره به جای کمک به فقیر قوم از چه رو او آمد.

“قرون وسطی” هرگز اجازه می دهد تا هر یک از افراد پر داستان آن صرفا نفرت انگیز, حتی آنهایی که به ما یادآوری از منفور زمان چهره های سیاسی, پاره کردن مفهوم دموکراسی یا گرفتن ارزشمند headspace. این که آیا آن است که برای آن سود و یا یک علامت در برابر آن بستگی دارد صرفا در یک خلق و خوی من فرض کنید.

وجود دارد بسیاری از بیشتر تخیلی و خلاقانه به چالش کشیدن کمدی در گردش است که ارائه کامل فرار از اینجا و اکنون. نیز وجود دارد یک محل برای زیرک قیمتها مثل این یکی که ما را به یاد در plainest و حداقل تاب نظر که در حسرت بازگشت به راه چیزهایی بودند که در بهترین حالت بی پروا و در بدترین خطرات ياوه ما را به یک زمان محدود امکان جهل طاعون و واقعا ناپاک کیفیت هوا. خسته همانطور که بسیاری از ما در حال تمیز کردن فرهنگی و سیاسی turds از بی رحمانه imbeciles که احساس حق به رها کردن آنها را در هر کجا که لطفا از جمله در طبقه از خانه های خود را حداقل ما تشناب. و کسی چه می داند ؟ یک روز ما حتی ممکن است بازگشت به استفاده از آنها.

“معجزه کارگران: قرون وسطی” برای اولین بار در 10:30 p. m. روز شنبه در Jan. 28.

تبلیغات:

https://youtu.be/0UzF3f3ehPY

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی