Ta-Nehisi Coates چرا قدرت سیاسی کافی نیست برای حق

این قسمت از این Ezra Klein نمایش بود و لذت بخش. Ta-Nehisi Coates پیوست من در بروکلین برای بخشی از چرا ما قطبی تور. او در شرح این کتاب ممکن است مورد علاقه من است. آن است که او می گوید: “سرد ملحد کتاب است.”

بحث ما در مورد آنچه که به معنی وجود دارد و از رفتن به برخی از سوالات سخت تر مطرح شود نه آنقدر با کتاب اما تاریخ آمریکا خود را. سپس Coates از من پرسید یک سوال من هرگز انتظار می رود به شنیدن از او وجود دارد هر چیزی من می توانم بگویم او را با برخی از امید ؟ همین حالا این یکی.

آرامی ویرایش گزیده ای از بحث ما شرح زیر است. شما می توانید گوش دادن به کل ما گفتگو در این Ezra Klein نشان می دهد.


Ta-Nehisi Coates

من فکر می کنم به حدی که می بینید واقعی قدرت در این کشور شما آن را ببینید در فرهنگ و نه از سیاست. این است که چرا مردم برای پیدا کردن پلنگ سیاه بدتر — آن را تا به چیزی برای انجام با این محتوا است. اما شما می توانید همه این پاسخ مانند “چرا من باید مثل این ؟ به همین دلیل است که این در حال منفجر کردن گلو من?” من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده این است که افرادی که قبلا نداشت قدرت در حال حاضر قدرت است. Shonda Rhimes دارای قدرت واقعی در واقع تحت تاثیر قرار آنچه شما در حال رفتن برای دیدن در تلویزیون خود را.

Ezra Klein

این برای من مانند یک underplayed بخشی از سیاسی حاضر در حال حاضر. من عاشق راه ربکا Traister مذاکرات در مورد این: مردم می توانید ببینید زمانی که گروه های جدید در حال به دست آوردن قدرت به نمایندگی از فرهنگ خود را ببینید فرهنگی ترجیحات واقعی ساخته شده بود نشان داده در سیاست است. این قابل توجه است. و از دست دادن قدرت در میان مردم استفاده می شود که باید آن را در یک بلامنازع راه نیز قدرتمند است.

چیزی که من در مورد بحث در این کتاب است که شما نمی توانید وانمود کنید که آن را مانند از دست دادن احساس. اما یکی از چیزهایی که در مورد, است که در طرف دیگر آن نیست و در عین حال یک پیروزی است. قدرت را در واقع معطوف به یک جدید غالب اکثریت. آنچه ما شاهد است فقط آغاز است. ما اولین رئیس جمهور آمریکا تا کنون و در نتیجه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Ta-Nehisi Coates

من فکر می کنم ما همیشه متوجه میزان که فرهنگ در واقع در تعامل با سیاست است. به شما می گویند چیزی در این کتاب در مورد چگونگی اثرات جمعیتی احساس نمی شوند در فوری لحظه آن اتفاق می افتد ، و من فکر می کنم آن را در واقع راه را برای همان فرهنگ است. من فکر می کنم کسانی که درک یک تهدید نمادین از باراک اوباما هستند و نوع درست از آنجا که کودکان و نوجوانان در حال رفتن به رشد و آنها در حال رفتن به یاد داشته باشید به عنوان یک قدرت بزرگ شکل این مرد بود که آفریقایی آمریکایی. و اگر آن مسائل است که همه روسای جمهور قبل از او بودند, سفید, سپس آن را به ماده است که او سیاه و سفید است. اگر سفید هویت برای شما مهم است آن است که ممکن است تهدید کننده برای شما.

Ezra Klein

من یک خط در این کتاب که فرهنگ اجرا می شود از 10 سال جلوتر از جمعیت و سیاست اجرا می شود از 10 سال ، نایک می سازد [کالین] Kaepernick خود را سخنگوی زیرا آنها می خواهند برای برنده شدن در آینده است. آنها می خواهم به درخواست تجدید نظر به افراد جوان و جوان امریکا بسیار متنوع تر است. به همین دلیل کابل شبکه های خبری تنها مراقبت از چگونه بسیاری از مردم در حال تماشای بین 18 تا 40 سال.

بنابراین فرهنگی قدرت در حال تلاش برای برنده شدن بیش از آمریکا است که به آمده است. قدرت سیاسی — اگر شما به چه کسی رای که قدرت تکثير توسط آمریکا جغرافیا — عامل پشت. و پس از آن قدرت اقتصادی است ترکیبات در طول زمان است. بنابراین وجود یک بی ثباتی در سیاست ما در حال حاضر که این اشتباه است که این نوع از مغلوب ساختن پیشی جستن ائتلاف احساس خود را از دست دادن قدرت آن بود. اما آن را کاملا اشتباه می گویند که این قدرت را از دست داده. که disorienting برای همه, چرا که آنها در واکنش به دست دادن, اما آن را مانند وجود دارد برخی از برنده در سمت دیگر که فقط می توانید مرتب کردن بر اساس حرکت رو به جلو با دستور کار است. بنابراین ما در این بازی فوق العاده گره لحظه بسیار تیز جنگ است.


شما می توانید گوش دادن به قسمت کامل با اشتراک این Ezra Klein نمایش در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی