با توجه به خیابان ها یک به طور ناگهانی بی قرار, Salt Lake City,


Zala Long, a young black woman, sits in a sunny field of grass with her hands raised in the "Don't Shoot" pose.

, زلا طولانی در سالت لیک سیتی

لری ترزا Yearwood

سالت لیک سیتی – پس از یک روز طولانی از اعتراض در یک روز گرم تابستان که نماد نسل از درد و غم و اندوه, زلا طولانی به سختی ثبت شده نزد مرد سفید با تیر و کمان پرتاب بیش از خود را به عقب. او میانسال و با کوتاه و بریدن مو نقره ای, ایستاده در کنار ماشین خود را نزدیک به مرکز شهر کتابخانه در میان یک خط طولانی از وسایل نقلیه دیگر.

این بود روز شنبه, مارس 30 پنج روز پس از جورج فلوید کشته شده اند توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس که تحت فشار قرار دادند زانو خود را بر روی فلوید گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه—اشتعال خشم و سرخوردگی از هزاران حقوق مدنی معترضان در سراسر کشور است. در Salt Lake City, مرد سفید یکی عبور از عینک پس از ساعت ها از ناآرامی. طولانی خیره شد در شکست دیوار شیشه ای از ایستگاه قطار در سراسر از شیرینی بی شیرینی فروشگاه در 400 جنوبی و سپس تماشا در آرام ترس مردم ناخوانا “تمام زندگی ماده” و “ACAB” برای “All Cops Are Bastards” در سراسر ساختمان های شهر.

است و 22 ساله آفریقایی آمریکایی که متولد و بزرگ شده در یوتا دولت گرفتار آنچه که او خواستار “قند با پوشش نژادپرستی” در برابر مردم سیاه و سفید که در آن مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند تنها 1.4 درصد از کل جمعیت طبق سرشماری ایالات متحده. طولانی یک افتخار دانشجو در دریاچه نمک کالج تعریف “قند با پوشش” درمان به عنوان یک شکل از انکار است که اجازه می دهد تا سفیده به احساس می کنید که آنها در اطراف نیست به اندازه کافی سیاه پوستان برای دیدن آنها را به عنوان “یک مشکل است.” در عین حال هنگامی که مواجه با یک واقعی فرد سیاه و سفید آنها به طور خودکار رسم بر کلیشه های منفی تحت تاثیر قرار گرفته بر روی آنها توسط جامعه: که مردم عصبانی هستند مجرمان و در نتیجه خطرناک است.

برای مدت طولانی این نوع واکنش را به معنای یک عمر از خاص بودن توسط هر کس از پلیس به معلمان و اساتید به اصطلاح دوستان است. “من نمی بیحس کننده را از آن” بلند گفت.

“من خسته از دیدن من مردم, مرگ,” او گفت:. “من خسته از دیدن افرادی که مثل من نگاه کرد و گفت آنها نمی تواند نفس بکشد.”

نشستن در پارک در یک روز آفتابی او صحبت کرد و با خستگی که تكذيب و جوانان خود را در حال تیک تاک کردن یک لیست از راه هایی است که او یاد گرفته است به شکل خودش در داخل یک فرهنگ است که او را مجبور به قطع شخصیت او و تسلیم شدن بخش هایی از زندگی او به قدرت.

“قرار دادن دست خود را بر روی فرمان به عنوان به زودی به عنوان یک افسر پلیس روش های اتومبیل خود را,” او گفت:. “آیا رفتن به خارج به تنهایی بعد از تاریکی. من حتی نمی خواهم در راه رفتن به صندوق پستی من به تنهایی اگر من می توانید آن را کمک نمی کند حتی در وسط روز به دلیل شما می دانید زمانی که یک افسر پلیس را ببینید, شما و بازداشت شما. اگر یکی از شما را متوقف کند, قرار دادن دست خود را در هوا به نشان می دهد شما نمی خواهید به ساقه آنها را.”

در مرکز شهر سالت لیک سیتی در یک جمعیت است که پلیس تخمین زده شده بین 1000 و 2000 نفر او گفت که او اجازه صحت اغلب خفه صدای درون او سست است. “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!” او فریاد زد: همراه با دیگران است. “من مهم است.”

این احساسی طاقت فرسا به فریاد کسانی که همه چیز بلند می گوید. و این تخلیه به تماشای بی شماری آنلاین ویدئوها از افراد در حال مرگ در افراد در موضع قدرت است. اما تجربیات شخصی خود در حال حاضر در حال طاقت فرسا است.

زمانی که او در دبیرستان او به تماشای بسیاری از سیاه و سفید همکلاسی مجازات برای تخلفات جزئی بودن دستبند و بريدن به زندان پردیس پلیس. دیدن که روز به روز ساخته شده او را احساس به عنوان اگر افراد با پوست تیره نیست به معنای زنده ماندن در این جامعه ،

به عنوان یک دختر 14 ساله او موسوی توسط ماموران پلیس بازداشت و مورد سوال مادرش بود که از رفتن به خانه پس از خرید با دخترش در بازار است.

آنها بین خوش شانس 13 یک نوار و جلو پنجره آن شناخته شده همبرگر و سیرز انبار مادرش بتی طولانی به من گفت. “و پلیس در حال به من گفتن: ‘اینجا می آیند. و من گفتم: ‘من?’ ما فقط تلاش برای رسیدن به آپارتمان ما است.”

بتی بلند گفت: او برداشته دست او وحشت زده به طوری که افسران نمی فرض او تا به حال یک تفنگ. او پرسید: آنها چه می گذرد. اما آنها نمی خواهد جواب او می گوید: تنها خواسته و سپس دستور داد او را به “آرام” “قرار دادن دست خود را پشت سر خود” و “پشت ماشین.”

“من bawling. من می ترسم از ذهن من است. من با بچه من این است که اتفاق می افتد در مقابل او و من نمی توانم او را محافظت می کند در تمام.”

فقط به عنوان یکی از افسران خود را باز کرد تیم ملی درب اتومبیل به usher او در داخل یک افسر دیگر nonchalantly اعلام کرد که او فرد آنها به دنبال آن بودند ،

“هیچ کس گفت:” من با عرض پوزش, این چیزی است که اتفاق افتاده است.’ آنها فقط سوار کردن. آن را بسیار آسیب زا است.”

زمانی که آنها ساخته شده آن را به آپارتمان خود, مادر و دختر رفت و بیش از حوادث روز, با, زلا به طور مستمر به درخواست مادرش از آنچه آنها انجام داده اند می تواند متفاوت به بهتر از خود محافظت کنند. از آن زمان 22 ساله تبدیل شده است یکی در خانواده برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی در مورد چگونه به ماندن به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است اطراف این پلیس است.

“من هرگز اجازه نگهبان من زمانی که من در خارج از خانه من,” او گفت:.

در شهر سالت لیک, اعتراض, بلند زانو با تعداد بی شماری از معترضان در مقابل یک مجسمه از یک جفت کفش دست یک قطعه از آثار هنری در اصل به نماد باز دست سرویس است. اما به درایو صفحه اصلی پیام دیگری کسی که تا به حال هایش کف دست با رنگ قرمز.

“چشمانم را بستم و تکرار اسامی در سر من” بلند گفت: “‘جورج فلوید, این است که برای شما Ahmaud Arbery این است که برای شما” …و من به دنبال نگه داشته و به آسمان چرا که جایی است که من فکر می کنم آنها در حال حاضر زندگی می کنند.”

طولانی ایستاده بود در همهمه از ایستگاه قطار که شنبه, پیام کوتاه, پسر عموی خود را که او آماده بود برای رفتن به خانه. “یک خودرو در آتش!” بلند می گوید: او شنیدم کسی فریاد. دقیقه بعد دو نفر از آنها را ترک کردند.

به زودی پس از آن پلیس می گویند که با تیر و کمان —براندون مک کورمیک از Taylorsville, یوتا با هدف سلاح های خود را و فریاد زد: “تمام زندگی مهم است.” جمعیت واکنش نشان داد و با حمله به مک کورمیک و کوه در می رم ماشین خود و تنظیم آن را ور. McCormick, 57 بود و بعد از آن به اتهام در اختیار داشتن یک سلاح خطرناک توسط یک فرد محدود و همچنین تشدید حمله و تهدید به استفاده از یک سلاح خطرناک در مبارزه, Salt Lake City, پلیس می گویند.

“این بسیار خطرناک به شب” گفت: پلیس Sgt. کیت Horrocks بیان کرد که در یک نقطه و نجات و پلیس با کمک یک افسر پلیس در ترک که افسر خودرو به عنوان تظاهرکنندگان خشمگین احاطه خودرو Horrocks گفت.

هر چند بلند می گوید: او تا به حال هیچ ایده چگونه خاص که اعتراض خواهد فوران او را به ادامه حضور در چنین رویدادی حتی اگر انجام این کار قرار می دهد و زندگی او در خطر است. خواب بود یک زمان طولانی است که او می گوید. هنگامی که آن را در نهایت وارد او از خواب فلوید.

“او راهپیمایی در اعتراض و فریاد می زدند:” نه عدالت بدون صلح هستند.” ”

این داستان حمایت شد مشکلات اقتصادی پروژه گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی