تانکر کامیون سرعت به هزاران جورج فلوید معترضان در مینیاپولیس پل


People react after a tanker truck drove into a crowd peacefully protesting the death of George Floyd on the I-35W bridge over the Mississippi River on May 31, 2020 in Minneapolis, Minnesota.

مردم واکنش نشان می دهند پس از یک تانکر کامیون سوار به جمعیت های مسالمت آمیز در اعتراض به مرگ جورج فلوید در I-35W پل بر روی رودخانه می سی سی پی در 31 ماه مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.

استفان Maturen/گتی ایماژ

در یک قسمت گیج کننده است که مقامات هنوز در تلاش برای روشن کردن یک تانکر کامیون با سرعت به سمت یک جمعیت هزار نفر از تظاهرکنندگان بودند که راهپیمایی در اعتراض به کشتار جورج فلوید بر روی یک پل در مینیاپولیس در اواخر بعد از ظهر یکشنبه. تظاهرکنندگان موفق به پراکنده و شگفت انگیزی وجود دارد هیچ گزارش فوری هر گونه به طور جدی مجروح شد. دلخراش صحنه گرفتار شد تصویری از زوایای مختلف و نشان می دهد که چگونه تانکر خمرهای نسبت به جمعیت بود که در I-35W پل.

گفته کامیون با سرعت به سمت جمعیت beeping آن شاخ به عنوان ده ها تن را گرفته بود یک صندلی یا یک زانو برای یک لحظه سکوت. “یک کامیون آمد. شاخ وافغان شد. آن را برداشت تا سرعت. آن را شخم پایین بزرگراه به معترضان” ملانی راموس از مینیاپولیس گفت: استار تریبیون. “این وحشتناک ترین چیزی که من تا کنون دیده ام.” یکی دیگر شاهد گفت: او می تواند بوی سوخت و شنیدن آن “ها گردش در اطراف” به عنوان تانکر با نزدیک شدن. Minnesota Department of Public Safety کمیسر جان هارینگتون توصیف آن به عنوان “یکی از خطرناک ترین چیزهایی که من تا کنون دیده ام.”

معترضان swarmed کامیون بیرون کشیده و راننده. شاهدان در رسانه های اجتماعی گفت: اجرای قانون فلفل اسپری تظاهرات مسالمت آمیز بود که با عجله از صحنه است. گزارشهای متعددی وجود دارد که برخی از تظاهرکنندگان سعی در جلوگیری از حمله به راننده و چندین گذاشته او را به عنوان حمایت می کند. پلیس منتقل شد و در زمان راننده را بازداشت. او برای درمان غیر تهدید کننده زندگی صدمات قبل از منتقل شدن به زندان است. مقامات می گویند مشخص نیست که آیا راننده مجروح شد با سقوط یا داعش است.

مقامات گفتند که کامیون شد و در حال حاضر در آزادراه قبل از آن بسته شد برای ترافیک حدود یک ساعت زودتر. “من نمی دانم انگیزه راننده در این نقطه در زمان” رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت. “اما در این نقطه در زمان به تراژدی و بسیاری از مرگ و میر یک چیز شگفت انگیز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>