تارا Reade می گوید داستان گزارش او اشاره نمی کند حمله در بایدن شکایت “False”


Former Vice President Joe Biden delivers remarks about the coronavirus outbreak, at the Hotel Du Pont March 12, 2020 in Wilmington, Delaware.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به ارائه سخنرانی در مورد شیوع کروناویروس در هتل Du Pont مارس 12 سال 2020 در ویلمینگتون ،

درو Angerer/گتی ایماژ

تارا Reade سابق سنا کارمند که می گوید معاون سابق Presdient sexually assaulted او 27 سال پیش دعوا است یک داستان است که به نقل از او در مورد این گزارش او گفته ظ با کنگره پرسنل ، در بعد از ظهر شنبه آسوشیتد پرس منتشر شده یک قطعه ادعا که Reade گفت: گزارش او ثبت نمی کند به صراحت متهم پس از آن سناتور از تجاوز جنسی یا آزار و اذیت. “من به یاد داشته باشید صحبت کردن در مورد او مایل از من برای خدمت به نوشیدنی زیرا او دوست من و فکر من بسیار زیبا بود و بسیار ناراحت کننده” Reade گفت: در مصاحبه جمعه. “من می دانم که من خیلی ترسیده بودم به نوشتن در مورد تجاوز جنسی.” این قطعه به نقل از Reade عنوان کرد و گفت که او می داند که او “استفاده نمی کند آزار و اذیت جنسی” اما به جای کلمه “ناراحت کننده” است و او می ترسید “تلافی.”

به طور جداگانه AP همچنین گزارش می دهد که بیشتر مردم صحبت کرده تا به صورت ناشناس می گویند Reade گفت: آنها در مورد حداقل برخی از جنبه های او اتهامات علیه بایدن. یکی از دوستان گفت: Reade به او گفت در مورد اتهام حمله به زمانی که این اتفاق افتاد در سال 1993 و یکی دیگر گفت که او به او گفت که در سال 2007 یا 2008 در مورد اینکه او چگونه تجربه آزار و اذیت جنسی از بایدن.

گزارش Reade ادعای او زمینه با کنگره کار تبدیل به یک عنصر مهم در برابر اتهامات بایدن. روز جمعه بایدن گفت: او نمی دانست که از هر گونه شکایت علیه او ولی به نام در سنا و آرشیو ملی به جست و سوابق خود را به دیدن اگر آنها می تواند یک شکایت از Reade. اما آنچه Reade گفت که گفته آسوشیتد پرس نشان می دهد که حتی اگر یک سند بودند را به توان آن را نه تایید اتهامات او را چرا که او نمی جزئیات آنها را در زمان.

آسوشیتد پرس خواسته Reade مورد شکایت پس از کشف یادداشت از یک مصاحبه در سال گذشته که در آن او گفت که او “جوجه کشی از” پر کردن یک گزارش. “آنها باید این مشاوره دفتر و یا چیزی و من فکر می کنم من راه می رفت در یک بار وجود دارد اما پس از آن من جوجه کشی,” او گفت:, با توجه به متن مصاحبه سال گذشته است. در آن زمان Reade را متهم کرده بود که بایدن از دست زدن به او را نامناسب اما نشد جزئیات تجاوز جنسی اتهامات تا این سال است. Reade می گوید که او را “جوجه کشی از” نظر با اشاره به راه او به طور کامل جزئیات حمله به اتهامات در گزارش.

مدت کوتاهی پس از این قطعه منتشر شد هر چند Reade نوشت: یک صدای جیر جیر که تنها گفت: “این غلط است” با لینک AP داستان. Reade نداد و مشخص نیست که دقیقا چه چیزی از او دعوا است پس از این قطعه به نقل از او به طور مستقیم. پیش از آن در روز وجود دارد گزارش می دهد که تارا Reade لغو یک برنامه ریزی ظاهر در فاکس نیوز یکشنبه. “ما هرگز تایید مصاحبه یا نیویورک تایمز داستان و ما نمی ارائه جزئیات بیشتر در مورد رزرو فرایند” فاکس نیوز سخنگوی گفت. نیویورک تایمز’ لیزا Lerer توییتی که Reade گفت: او لغو مصاحبه چرا که او تهدید به مرگ دریافت. Reade بعد را بازتوییت کرد که صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>