مالیات دهندگان پرداخت می شود نزدیک به 1 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن خواص بیش از 1,600 اتاق های هتل: گزارش

مالیات دهندگان پرداخت حداقل $970,000 به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواص بیش از 1,600 اتاق هتل اجاره پس از او در زمان دفتری با توجه به تجزیه و تحلیل توسط واشنگتن پست.

پست دیوید Fahrenthold و جاشوا Partlow ادامه به پیگیری هزینه های دولت در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص وظیفه بلند از آنجا که دولت به طول های بزرگ رفته برای “مخفی کردن اطلاعات از مردم” و حتی redact نرخ از سرویس اسناد بیش از یک ادعا نیاز به حفاظت از “تکنیک ها و روش برای اجرای قانون و تحقیقات است.”

تبلیغات:

پس از شمارش بیش از $600,000 در پرداخت های دولت به تهمت شرکت در ماه مارس خبرنگاران باید پس از به دست آمده فدرال سوابق نشان اضافی $340,000 پرداخت های مربوط به سفرهای مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده او و مقامات دولت. هر چند هیچ پرونده وجود دارد که نشان می دهد مالیات دهندگان پوشش هزینه اتاق برای مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش, دولت شده است صورتحساب برای دستیاران و عوامل سرویس مخفی که به همراه رئیس جمهور در سفر خود را.

پست تجزیه و تحلیل نشان داد که مالیات دهندگان در حال حاضر برای پرداخت 950 شبانه اجاره اتاق در مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه گلف در بدمینستر, N. J., و همچنین 530 شبانه اجاره در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ فلوریدا.

“چرا ما مالیات دهندگان پرداخت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت؟” کیت Boykin سابق کاخ سفید مشاور رئیس جمهور بیل کلینتون که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مفسر سی ان ان پرسید در توییتر. “این reeks فساد است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان که هنوز هم متعلق به رئیس جمهور است اما مدیریت او دو فرزند ارشد پسر تحت فشار قرار دادند پشت در انتقاد به دروغ ادعا می کنند که دولت خرج می کند و بعد به “هیچ چیز” به کتاب باقی می ماند در ریاست باشگاه.

“اگر پدر من سفر آنها در خواص ما به صورت رایگان” اریک مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: در سال گذشته است. “بنابراین در همه جا که او می رود و اگر از او باقی می ماند در یکی از مکان های دولت در واقع صرف این معنی آن را موجب صرفه جویی در ثروت. چرا که اگر آنها برای رفتن به یک هتل در سراسر خیابان آنها می شود شارژ آنها 500 دلار در یک شب در حالی که شما می دانید که ما هزینه آنها را مانند $50.”

اما تجزیه و تحلیل در این پست پیدا نکردم هر میزان و حتی نزدیک به 50$. در میان 1600 در اتاق, اجاره, بالاترین نرخ خروجی یافت شد $141 در هر شب به اجاره یک اتاق در یک چهار اتاق کلبه در بدمینستر ، بالاترین نرخ 650 دلار در هر شب در Mar-a-Lago.

تبلیغات:

خواسته توسط پست به ارائه یک مثال از شرکت شارژ دولت به عنوان کم به عنوان $50, این سازمان نسبت ناروا را پاسخ نمی دهند. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان غالبا تعیین نرخ در زیر حداکثر حد مجاز برای کارکنان دولت تحت قوانین فدرال.

کل هزینه های خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص نامشخص است چرا که این سازمان نسبت ناروا و تهمت و دولت حاضر به نوبه خود بیش از آن اطلاعات است. پست شده خود را شمارش بر اساس صدها صفحه از سوابق درخواست. این هزینه های جدید کشف شد در سوابق از پنتاگون وزارت امور خارجه و سرویس مخفی در سراسر تنها دو سال گذشته است.

تبلیغات:

“این درست است که وجود دارد مقدار زیادی از پول صرف شده: ما هیچ ایده چقدر رقم واقعی این است که” اردن Libowitz دولت ناظر شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن گفت: خروجی. “ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد . . . تنها که مالیات دهندگان هستند که جای پای این لایحه برای آن است.”

پست گزارش اشاره کرد که معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شارژ سرویس مخفی عوامل اجاره برای اقامت در یک کلبه در نزدیکی او دلاور خانه تنها اخیر رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور به انجام این کار. اما پرونده که در زمان نشان داد که اجاره بالغ بر حدود 171,000 بیش از شش سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان تحت الشعاع این رقم پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود در کمتر از دو ماه.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است و هر دو صاحب هتل و بالا مقام رسمی در دولت فدرال “این معامله” برای کسی که می خواستم برای بهره برداری از آن را همین فردا سابق اقدام رئیس دفتر دولت اخلاق گفت: پست. “شما نه تنها مجموعه ای قیمت: شما می توانید برای اطمینان حاصل شود که خریدار می پردازد که قیمت — بدون توجه به آنچه در آن است.”

تبلیغات:

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن bucked سابقه نگه داشته و کنترل شرکت خود را در وضعیت بی سابقه ای منجر شده است به اتهام “فساد.” مغلوب ساختن پیشی جستن مالکیت هتل ها نیز منجر به موجی از دعاوی را متهم به تهمت نقض emoluments بند از قانون اساسی که منع رئیس جمهور از پذیرش هدیه و یا پرداخت از مقامات خارجی و داخلی نهادهای دولتی است.

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز پنج شنبه را رد کرد و تهمت تلاش برای جلوگیری از یکی از پرونده های حقوقی از حرکت رو به جلو. رئیس جمهور قانونی تیم قول داد برای مبارزه با این حکم در دیوان عالی کشور است.

“در روز یک دادگاه استیناف فدرال اجازه طرح دعوی در دادگاه به ادامه در برابر تهمت را با استفاده از دفتر کار خود به پول ما یاد بگیرند که در مورد بیشتر مالیات دهندگان پول نقد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است حفره ها از طریق Mar-a-لاگو و قشنگ هتل” Rep. لایحه Pascrell D-N. J., توییتی.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>