مالیات دهندگان پرداخت می شود تهمت Org. بیش از $33,000 پس از استیو Mnuchin نقل مکان کرد و به رئیس هتل: گزارش

مالیات دهندگان آمریکایی پا این لایحه برای $33,000 در سرویس مخفی اتاق های هتل به 137 شب متوالی در سال 2017 در حالی که خزانه داری وزیر استیون Mnuchin در یک زندگی لوکس, مجموعه واشنگتن پست گزارش داد پنج شنبه.

با توجه به فدرال اسناد Mnuchin زندگی در هتل بین المللی ترامپ برای چند ماه در نهایت قبل از حرکت به یک خانه در واشنگتن, DC. مجموعه پرداخت شد, برای خود در بودجه اما امنیتی که برای محافظت از نیویورک, سرمایه پرداخت شده برای مالیات دهندگان سکه.

تبلیغات:

برای سرویس مخفی اتاق مغلوب ساختن پیشی جستن هتل به اتهام “حداکثر میزان که سازمان های فدرال به طور کلی مجاز به پرداخت در سال 2017: $242 هر شب با توجه به صدور صورت حساب و سوابق.” اکثر هتل ها “دولت نرخ” اتاق ها. معلوم نیست اگر مغلوب ساختن پیشی جستن هتل ها پایبند است. کل لایحه بیرون آمد و به $33,154.

این اولین بار نیست عوامل سرویس مخفی شده اند خواست برای صرف مبالغ زیادی از پول در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص. این گروه قرار است به ارائه یک گزارش دو بار در سال است اما تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تنها دو گزارش های واصل شده اند.

“در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-Lago, باشگاه, سرویس مخفی شد و به اتهام $650 رای ده ها بار در سال 2017, و متفاوت, نرخ $396.15 ده ها بار بیشتر در سال 2018 با توجه به اسناد و مدارک از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدیدکننده داشته است” یک ماه فوریه گزارش داد.

تبلیغات:

“وزیر آگاه بود از آنچه که سرویس مخفی ایالات متحده پرداخت می شود برای اتاق مجاور” یک سخنگوی وزارت خزانه داری گفت.

قانون اساسی قرار است به نوار رئیس جمهور از بهره از دولت اما تهمت نیست به دنبال بسیاری از کسانی که هنجارهای.

“اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن هتل آن را نیز ثابت اجاره در زمانی که تنها حدود 42 درصد از اتاق ها اشغال شد, با توجه به که قبلا منتشر شد اطلاعات” نوشت: این پست.

تبلیغات:

“ما در هر نقطه در نزدیکی اشغال کامل در هتل” سابق کارمند هتل مقاله گفت.

آخرین پرداخت به هتل ساخته شده در 12 ژوئن 2017. اما راز دیگر خدمات پرداخت به تهمت هتل رفت و به لحن $126,000 بین Jan. 2017 و فوریه. 2018. آنها توضیح داد که هر یک از هزینه های. این مقدار در پرداخت به نظر می رسد قابل ملاحظه ای مشابه است.

تبلیغات:

“به عنوان مثال: در 28 ژوئن 2017 — یک شب هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از هتل برای جمع آوری کمک شام — سرویس مخفی و به هتل پرداخت $33,638 گفت:” پست. “است که حتی بزرگتر پرداخت از یکی برای اتاق 531. آن است که دقیقا به اندازه کافی برای اجاره 139 اتاق در $242 رای دادن.”

خواندن گزارش کامل در واشنگتن پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>